صفحه 83 از 94 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

معدل لیسانس:15.04. دانشگاه ارومیه عمران
    معدل فوق :19.80. دانشگاه مدیترانه شرقی.

مقاله کنفرانس 1 عدد و مقاله isi در حال چاپ.

در حال تحصیل در دکتری عمران در دانشگاه چارلز چک.

ایا شانسی برای پذیرش در دانشگاه la trobe دارم ؟
    اپلای کردم. یه استادم پیدا کردم که خیلی پیگیره.

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام دوستان
    از این که وارد جمعتون شدم خیلی خوشحالم
    یه سوال داشتم
    کدوم یکی از دانشگاههای استرالیا دانشگاه محوره و کدوماشون نیستن؟ یعنی قبل از اینکه به نمرات و سوابق تحصیلی نگاه کنن، به دانشگاهی که ازش مدرک گرفتیم نگاه میکنن.
    من تو دانشگاه آزاد میانه درس میخونم و به احتمال زیاد تا مقطع کارشناسی همونجا میمونم و اگه خدا بخواد تو یکی از دانشگاه های استرالیا ارشد و دکترا بخونم.
    اکثر اساتید دانشگاه من میگن محل کسب مدرک تحصیلیت زیاد مهم نیست چون به تایید وزارت علوم هست. چیزی که مهمه فعالیت، سوابق انجام پروژه و مقاله های با امتیاز بالا هستش.
    به همین دلیل که واقعا نمیدونم درس خوندنم توی دانشگاه آزاد میانه تاثیری در پذیرشم داره یا نه،
    افت شدید تحصیلی پیدا کردم.
    ترم اول معدل الف بودم و ترم دوم مشروط شدم
    الانم که ترم سوم هستم
    کاردانی کامپیوتر میخونم (بعد از 6 سال وقفه به علت سکته پدرم)
    و قصد دارم برای کارشناسی مهندسی تکنولوژی الکترونیک (به علت نا پیوسته بودن) بخونم.
    اینم اضافه کنم که خوشبختانه مشکل مالی در اون حد ندارم و میتونم بدون گرفتن کمک تحصیلی از پس هزینه های زندگی بر بیام.
    ضمنا با این فرض که قوانین تا 3 4 سال دیگه که من کارشناسیمو میگیرم تغییری نکنه.
    لطفا اطلاعات و تجربیات خودتون رو با من در میون بذارید
    متشکرم

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_gd نمایش پست ها
    معدل لیسانس:15.04. دانشگاه ارومیه عمران
    معدل فوق :19.80. دانشگاه مدیترانه شرقی.

مقاله کنفرانس 1 عدد و مقاله isi در حال چاپ.

در حال تحصیل در دکتری عمران در دانشگاه چارلز چک.

ایا شانسی برای پذیرش در دانشگاه la trobe دارم ؟
    اپلای کردم. یه استادم پیدا کردم که خیلی پیگیره.

Hi soheil
    Yes of course... go on.... if u r published u may have a good chance for scholarships
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbmw نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از این که وارد جمعتون شدم خیلی خوشحالم
    یه سوال داشتم
    کدوم یکی از دانشگاههای استرالیا دانشگاه محوره و کدوماشون نیستن؟ یعنی قبل از اینکه به نمرات و سوابق تحصیلی نگاه کنن، به دانشگاهی که ازش مدرک گرفتیم نگاه میکنن.
    من تو دانشگاه آزاد میانه درس میخونم و به احتمال زیاد تا مقطع کارشناسی همونجا میمونم و اگه خدا بخواد تو یکی از دانشگاه های استرالیا ارشد و دکترا بخونم.
    اکثر اساتید دانشگاه من میگن محل کسب مدرک تحصیلیت زیاد مهم نیست چون به تایید وزارت علوم هست. چیزی که مهمه فعالیت، سوابق انجام پروژه و مقاله های با امتیاز بالا هستش.
    به همین دلیل که واقعا نمیدونم درس خوندنم توی دانشگاه آزاد میانه تاثیری در پذیرشم داره یا نه،
    افت شدید تحصیلی پیدا کردم.
    ترم اول معدل الف بودم و ترم دوم مشروط شدم
    الانم که ترم سوم هستم
    کاردانی کامپیوتر میخونم (بعد از 6 سال وقفه به علت سکته پدرم)
    و قصد دارم برای کارشناسی مهندسی تکنولوژی الکترونیک (به علت نا پیوسته بودن) بخونم.
    اینم اضافه کنم که خوشبختانه مشکل مالی در اون حد ندارم و میتونم بدون گرفتن کمک تحصیلی از پس هزینه های زندگی بر بیام.
    ضمنا با این فرض که قوانین تا 3 4 سال دیگه که من کارشناسیمو میگیرم تغییری نکنه.
    لطفا اطلاعات و تجربیات خودتون رو با من در میون بذارید
    متشکرم
    Hi
    As u know average is too important ...take care of that.... it's nice that u have long term plan
    Imagination ----->with out plan-------> dreams! o
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

سلام دوستان شانس پذیرش من در مقطع دکترا به همراه فاند چقدر است و کجا و چگونه اقدام کنم.
    لیسانس دانشگاه دولتی پاکدشت رشته گل و گیاهان زینتی معدل 17.04
    ارشد دانشگاه آزاد کرج رشته گیاهان زینتی 16.84 و نمره تز 19.75
    آیلتس 6
    دو مقاله فارسی در کنفرانس ملی داخل و دو مقاله isi
    مدارک فنی حرفه ای کامپیوتر و طراحی فضای سبز با کامپیوتر
    ضمنا دارای سه نامه توصیه اساتید و کلیه مدارک ترجمه شده و مهر خورده بهمراه رزومه و نامه انگیزه
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi
    As u know average is too important ...take care of that.... it's nice that u have long term plan
    Imagination ----->with out plan-------> dreams! o
    That's right.
    Thanks a lot
    So, I can continue my long term plan without being worry about that Monster, which I made in my imagination?!

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سلام دوستان شانس پذیرش من در مقطع دکترا به همراه فاند چقدر است و کجا و چگونه اقدام کنم.
    لیسانس دانشگاه دولتی پاکدشت رشته گل و گیاهان زینتی معدل 17.04
    ارشد دانشگاه آزاد کرج رشته گیاهان زینتی 16.84 و نمره تز 19.75
    آیلتس 6
    دو مقاله فارسی در کنفرانس ملی داخل و دو مقاله isi
    مدارک فنی حرفه ای کامپیوتر و طراحی فضای سبز با کامپیوتر
    ضمنا دارای سه نامه توصیه اساتید و کلیه مدارک ترجمه شده و مهر خورده بهمراه رزومه و نامه انگیزه
    با تشکر
    Hi
    unfortunately u r average is not enough and has negative effect of u r scholarship file
    but u can find open positions with u r own financial support or try other countries like US and CANADA... using high value of GRE and TOEFL
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member

سلام

1. مهندسی کشاورزی- علوم باغبانی از دانشگاه شیراز (متاسفانه معدلم 67/12) نمی دونم تاثیری داره یا نه دروس عمومی و پایه نمراتم پایین هست و دروس تخصصی نمراتم نسبتا بد نیست!
    2. فوق لیسانس باغبانی از دانشگاه ازاد شیراز معدل بدون نمره پایان نامه 68/17
    3. امتحان تافل ندادم ولی می توانم حداقل ها و شاید بیشتر بیارم
    4. پنج مقاله ISI چاپ شده (در اشپرینگر وTaylor & Francis) که یکی از مقالات اشپرینگر اسم خودم اول هست. سه علمی-پژوهشی انگلیسی، سه علمی پژوهشی فارسی چاپ شده و 6 ISI سابمیت شده، 5 علمی-پژوهشی فارسی و 1 انگلیسی سابمیت شده دارم که تا سال اینده چاپ یا اکسپت میشوند
    5. مقالات کنفرانسی هم زیاد دارم که داخلی هستند و فکر می کنم ارزشی ندارند که یکی از انها ORAL هست.
    6. مقطع دکتری و رشته های کشاورزی- گیاه شناسی (PLANT SCIENCE) و یا تغذیه گیاهی (PLANT NUTRITION
      (
    7. یک کتاب فارسی چاپ شده دارم و الان روی کتاب دیگری دارم کار میکنم که فکر می کنم تا زمان اپلای چاپ شده باشه

شانس بورس را از استرالیا دارم؟ کدوم دانشگاه؟
    و دانشگاه های استرالیا مثل کانادا هست که تماس با اساتید کمک به بورس بشه یا نه؟
    متشکرم

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگر نظرتون رو در مورد شرایط من بفرمایید:
    لیسانس: فیزیک هسته ای دانشگاه ارومیه-معدل:16.32
    ارشد: فوتونیک( لیزر و اپتیک ) دانشگاه شهید بهشتی- معدل:17.63
    مقالات: یک مقاله ISI با impact factor نزدیک به 2 و سال انتشار 2013. البته در این مقاله اسم من بعد از اسم دانشجوی دکترای اون زمانمون و اسم استاد راهنمام به عنوان اسم سوم آمده-5 تا کنفرانس خارجی که تو یکیش اسم اول هستم و تو بقیه اسم دوم و سوم.
    موضوع تحقیقات در دوران ارشد: طراحی و ساخت سنسور مثل شتاب سنج با استفاده از تکنولوژی MEMS بوده.
    نمره ی تافل: 88-Reading=23, Listening=21, Speaking=19, writing=25
    نمره ی GRE general= 304- Verbal=150, Quantitative= 156, writing=3.5
    من با یک استاد تو دپارتمان برق دانشگاه Griffith تماس گرفتم که زمینه کاریش MEMS است. با توجه به شرایط بالایی که به شما گفتم به من گفت که حتما اپلای کنم و شانس زیادی دارم واسه گرفتن Scholarship. منم اپلای کردم و جوابش دو هفته دیگه میاد. فقط من یک نکته ای رو که رعایت نکردم این بود که زمانی که پروپوزال نوشتم بدون اینکه به استاد بفرستم و از اون اکی بگیرم خودم موقع اپلای آپلود کردم یعنی استاده بی اطلاع در مورد پروپوزاله. البته پروپوزالی که نوشتم در راستای ریسرچ هاییه که استاده انجام میده. به نظرتون دو هفته دیگه اکی می دن یا نه؟
    البته من از یک دانشگاه تو آمریکا هم واسه ترم spring 2015 پذیرش با partial fund دارم یعنی فانده هزینه دانشگاه رو کاور میکنه و فقط باید یک ترم هزینه زندگی رو از جیب خودم بدم و از ترم های بعد گفتن بهم فاند میدن. یک ماه پیشم رفتم دبی واسه مصاحبه و الانم تو کلیرنسم. راستشو بخواید چون یک ماه گذشته و جوابی از کلیرنسم نیومده دیگه دارم از ویزای آمریکا نا امید میشم.
    ممنون

Junior Member

با سلام
    شانس پذیرشم رو میخوام بدونم...

1- کارشناسی: دانشگاه اردبیل-معدل 16.75- مهندسی عمران- رتبه 5 بین 111 نفر موقع فارغ التحصیلی- استفاده از شاگرد ممتازی واسه ورود به ارشد
    2- کارشناسی ارشد: دانشگاه اردبیل- معدل 16.97 (با پایان نامه) نمره پایان نامه:20 نمره سمینار:20 - رتبه 5 در کلاس (مهندسی عمران سازه)
    3- طرح پژوهشی در ارشد دارم
    4- 1 کنفرانس بین المللی در اصفهان
    2 تا کنفرانس ملی در زاهدان
    1 مقاله سابمیت شده در ژورنال ISI با ایمپکت فکتور عالی
    1 مقاله چاپ شده در ژورنال خارجی ایندکس شده

5- پژوهشگر نمونه در مقطع ارشد

6- سابقه کاری در شرکت مشاوره از سال 2012
    7- ریکامندیشن های قوی از اساتید و محل کار

8- نمره ایلتس:7 (رایتینگ: 7 لیسنینگ:8.5 اسپیکینگ: 6.5 ریدینگ: 5.5) (دانشگاه نمره 6.5 با اسکیلای بالای 6 میخاد)

با استادی در دانشگاه سیدنی مکاتبه کردم. خود استاد رهبر گروه ریسرچ هست و جایگاه بسیار خوبی دارد. موقع مکاتبه میزان فاند من رو بطور کامل گفت و گفت میتونم تدریس هم بکنم. گفت نمره ایلتسم excellent و رزومه اکادمیکم good هست. یکی از اسکیلای نرم افزاریم هم خیلی به کارشون میاد و تاکید کرد بهش. بهم یه فایل داد ک دو تا سه صفحه ازش ریسرچ پروپوزال استخراج کنم چون به ددلاین فقط یه هفته مونده بود. ریسرچ پروپوزال من رو خط به خط صحیح کرد و گفت عالی هست و ارزوی موفقیت واسه اسکولارشیپ اپلیکیشن من کرد. یک هفته بعد از اپلای واسم پروفایل تشکیل شده که میتونم پیگیری کنم، حدود دو هفته هست که مدارکم از دانشگاه به دانشکده رسیده. همه ایمیل های من رو در این مدت در فاصله 5 دقیقه جواب میداد. ولی چند روز پیش که ایمیل زدم که راجبه روند کار پرسیدم دیگه جوابی نداد.

میخام بدونم شانس پذیرشم از این دانشگاه چقدر هست و حدودا جواب ها کی میاد. ددلاین هم 31 اکتبر بود!!
    ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)