صفحه 12 از 94 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام دوستان میشه لطفا منو راهنمایی کنید:
    من میخوام برای ارشد اقدام کنم
    معدل کارشناسیم 19.47 هستش
    نفر اول رشته و همینطور در 18 سال اخیر در دانشگاه هستم
    زبانم اوکی هست ولی هنوز امتحان ندادم
    فارغ التحصیل دانشگاه علمی کاربردی هستم و نمیدونم استرالیا دانشگاه علمی کاربردی رو چطور ارزیابی میکنه.
    رشته ام مهندسی جوشکاری هستش و باید برای مواد اقدام کنم
    بنظرتون برای ارشد با فاند یا دکتری مستقیم شانس دارم؟
    اگه کسی در مورد این شرایط اطلاعاتی بهم بده واقعا ممنون میشم
    نتایج پذیرشو دیدین؟
    مقاله، کار ریسرچ چی؟
    برای مستر research base و یا phd شما باید کار تحقیقاتی کرده باشید مخصوصا اگر دنبال فاند هستید. در غیر این صورت باید برید سر وقت master course work که اصلا فاند نداره و اگه هدفتون بعدش phd گرفتن هست گزینه خوبی نیست.شانس فاند به شدت تو Phd بیشتره و تمایل اساتید هم برای گرفتن دانشجو Phd بسیار بیشتر...
    قطعا معدلتون کمک میکنه ولی direct phd رفتن نیازمند اینه که شما از لحاظ قابلیت ریسرچ هم قابل رقابت با بچه هایی که مستر دارن هم باشین . . شروع کنین به ایمیل زدن به اساتید اگر سابقه ریسرچ دارین چون با اینکه فاند تو استرالیا غالبا دست اساتید نیست، شما قبل از هر چیز به اوکی از استاد نیاز دارین -هرچند که بعضی از یونی ها رویه خاص خودشونو دارن واسه پذیرش دانشجو-.
    در ضمن استاد با نمره زبان شما کاری نداره، دانشجویی میخواد که سر موقع بتونه مدرکشو بگیره و تا جایی که میشه ISI تو فیلدش چاپ کنه و البته بشه باهاش ارتباط برقرار کرد پس معطل اینکه اول امتحان زبان بدید نشید...
    یک cv آماده کنین، مقالات اساتید رو که مناسبتونه رو نگاه کنین و template ایمیل نزنید تا شانس جواب گرفتنتون بیشتر بشه ضمن اینکه اگر تو دانشگاهی آشنایی دارین که میتونه بره با استاد صحبت کنه قطعا بهتون کمک میکنه تا شانستون بیشتر بشه
    gd luck
    واقعا متشکرم از پاسخ کامل و جامع شما , چند بار خوندمش
    کار تحقیقاتیم 6 ماهه شرع کردم یک ثبت اختراع دارم , مقاله هنوز سابمیت نکردم
    از ریاست دانشگاه نامه مبنی بر اینکه نفر اول رشته در 18 سال بودم دارم
    معدل ترم آخر 20
    ولی فکر کنم بازم آخرش شانسم در برابر بچه هایی که ارشد دارن کم باشه
    بازم ممنونم از توجه شما

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Summit89 نمایش پست ها
    واقعا متشکرم از پاسخ کامل و جامع شما , چند بار خوندمش
    کار تحقیقاتیم 6 ماهه شرع کردم یک ثبت اختراع دارم , مقاله هنوز سابمیت نکردم
    از ریاست دانشگاه نامه مبنی بر اینکه نفر اول رشته در 18 سال بودم دارم
    معدل ترم آخر 20
    ولی فکر کنم بازم آخرش شانسم در برابر بچه هایی که ارشد دارن کم باشه
    بازم ممنونم از توجه شما
    شانستون کم نیست. هم اینکه بگین شاگرد اولین عالیه... اونا مثل ما نسبت به هم بی اعتماد نیستند واسه همین، همین که تو رزومتون به این قضیه اشاره کنید کافیه( تو قسمت honor and achievement)... رو ریسرچتون و دست و پا کردن یه رزومه خوب تمرکز کنید و پیدا کردن یه استاد تا شانستون بالاتر بره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT---ghiasodin jamshid kashani

سلام.من دانشجوی کارشناسی ای تی هستم و دوست دارم برای مقطع ارشد برم استرالیا تحصیل کنم ولی چند تا مشکل هست:1.دانشگاه ما موسسه غیرانتفاییه2.ترم 4 ام و معدل 3 ترم قبلیم اصلا خوب نیست(14).3.تو استرالیا کسی رو نمیشناسم4.فعلا IELTSندارم و حدود 2سال میکشه تا من بتونم IELTSبگیرم5.سابقه کار ندارم ....میخواستم بدونم کدوم دانشگاهها تو استرالیا برای رشته ای تی ارشد دانشجو میگیرن و من چقدر شانس برای پذیرش بورسیهدارم؟؟؟ و اینکه چه کارهایی باید انجام بدم تا شانسم برای پذیرش بورسیه بالا بره؟
    ویرایش توسط sahar456 : March 12th, 2014 در ساعت 10:13 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar456 نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوی کارشناسی ای تی هستم و دوست دارم برای مقطع ارشد برم استرالیا تحصیل کنم ولی چند تا مشکل هست:1.دانشگاه ما موسسه غیرانتفاییه2.ترم 4 ام و معدل 3 ترم قبلیم اصلا خوب نیست(14).3.تو استرالیا کسی رو نمیشناسم4.فعلا IELTSندارم و حدود 2سال میکشه تا من بتونم IELTSبگیرم5.سابقه کار ندارم ....میخواستم بدونم کدوم دانشگاهها تو استرالیا برای رشته ای تی ارشد دانشجو میگیرن و من چقدر شانس برای پذیرش بورسیهدارم؟؟؟ و اینکه چه کارهایی باید انجام بدم تا شانسم برای پذیرش بورسیه بالا بره؟
    سلام دوست عزیز
    تو استرالیا برای ارشد فاند (اسکالرشیپ) نمی دن مگر در حال خاص. پذیرش به نسبت راحت تر هستش و با معدل 15 و 16 هم (حتی بدون مقاله) می تونید پذیرش بگیرید ولی اسکالرشیپ قضیش کمی فرق می کند. برای اخذ اسکالرشیپ (که تعداد آن محدود و رقابتی هستش) باید اولا باید معدل بالایی هم در کارشناسی و هم ارشد داشته باشی (بالای 16) و هم اینکه باید مقاله ISI حداقل دو تا داشته باشید. برای همین ابتدا سعی کنید معدل خودتون رو در ترم آخر بهبود ببخشید و در ثانی برای کاور کردن معدل پایین تون تعداد مقالاتتون رو افزایش بدید. در ارتباط با آیتلس یا تافل فقط کافی هستش مینیمم رو برای دانشگاه مربوطه رد بکنید و بالا بودن آیلتس یا تافل بر خلاف آمریکا و یا کانادا هیچ تاثیری تو پذیرشتون نخاهد داشت. به هر حال هیچ وقت تلاشتون رو قطع نکنید و با جمع کردن رزومه خوب شانستون رو می تونید بالا ببرید. در ارتباط با رشتتون بهتر هستش به سایت دانشگاه های مختلف سر بزنید و بررسی کنید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar456 نمایش پست ها
    Dear Friend
    The Siamak 1438's comment is actually true.
    I think the best plan for you is that you get master degree in one of the Iranian universities and try to leave behind best records in your GPA and publication. During your master study, you can prepare yourself for IELTS exam so that you can gain the minimum IELTS requirements after graduation immediately .
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member mahdigh13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس علوم کامپیوتر باهنر کرمان - ارشد شبکه آزاد قزوین

از دوستان، کسی میتونه شانس پذیرش منو با فاند برای PHD در رشته کامپیوتر تخمین بزنه؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

معدل = لیسانس 15.3 - فوق لیسانس 16.4

دانشگاه قبلی = لیسانس دولتی - فوق لیسانس آزاد

رشته = لیسانس علوم کامپیوتر - فوق لیسانس مهندسی IT (شبکه)

مقالات خارجی = کنفرانس: 3 (2تا IEEE و 1 پروسیدینگ ISI) - مجله:3 (1 چاپ شده بین المللی - 2 تا چاپ شده ISC)

مقالات داخلی = 8 کنفرانس

تالیف کتاب = در حال تالیف برای انتشارات LAP-LAMBERT آلمان

سابقه کار = 3.5 سال حق التدریس دانشگاه آزاد - 1 سال و 9ماه فنی مرتبط (هر دو جا هنوز ادامه داره)

مدرک زبان = 6.5 آیلتس

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdigh13 نمایش پست ها
    از دوستان، کسی میتونه شانس پذیرش منو با فاند برای PHD در رشته کامپیوتر تخمین بزنه؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

معدل = لیسانس 15.3 - فوق لیسانس 16.4

دانشگاه قبلی = لیسانس دولتی - فوق لیسانس آزاد

رشته = لیسانس علوم کامپیوتر - فوق لیسانس مهندسی IT (شبکه)

مقالات خارجی = کنفرانس: 3 (2تا IEEE و 1 پروسیدینگ ISI) - مجله:3 (1 چاپ شده بین المللی - 2 تا چاپ شده ISC)

مقالات داخلی = 8 کنفرانس

تالیف کتاب = در حال تالیف برای انتشارات LAP-LAMBERT آلمان

سابقه کار = 3.5 سال حق التدریس دانشگاه آزاد - 1 سال و 9ماه فنی مرتبط (هر دو جا هنوز ادامه داره)

مدرک زبان = 6.5 آیلتس
    رزومتون طوری هست که ارزش داشته باشه شانستون رو امتحان کنید و انتظار نتیجه خوب داشته باشین..پس سعس کنسد با استادا تماس بگیرین و پروپوزال بدین. برای اینکه شانستون بیشتر بشه سعی کنید 4-5 تا دانشگاه رو اپلی کنید در استرالیا تا شانستون بالاتر بره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

سلام لطفا منو راهنمایی کنید
    من لیسانسم کتابداری هست با معدل 15.29 از دانشگاه تبریز و ارشد را هم جغرافیا و برنامه ریزی شهری گرفتم از دانشگاه تبریز می خوام برای دکتری به استرالیا برم می تونم اسکالرشیب بگیرم لطفا راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط afsharhatami نمایش پست ها
    سلام لطفا منو راهنمایی کنید
    من لیسانسم کتابداری هست با معدل 15.29 از دانشگاه تبریز و ارشد را هم جغرافیا و برنامه ریزی شهری گرفتم از دانشگاه تبریز می خوام برای دکتری به استرالیا برم می تونم اسکالرشیب بگیرم لطفا راهنماییم کنید
    My Friend

We need more information about you and your educational background.....for example...How many ISI papers have you published?How about your master GPA......Two important factors in scholarship competition here in Australia are GPA and ISI papers among others...........The more you have ISI papers, The high chance you have to win scholarship......
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

معدل 14.90
    دانشگاه آزاد تهران جنوب
    رشته نفت حفاری
    آیلتس هم اگه سعی کنم تو سه ماه مینتونم به 6.5 برسونم
    میشه بگید شانس دارم یا نه و اگه دارم میشه چند تا دانشگاه خوب برام معرفی کنید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)