صفحه 13 از 94 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfeatsaeed نمایش پست ها
    معدل 14.90
    دانشگاه آزاد تهران جنوب
    رشته نفت حفاری
    آیلتس هم اگه سعی کنم تو سه ماه مینتونم به 6.5 برسونم
    میشه بگید شانس دارم یا نه و اگه دارم میشه چند تا دانشگاه خوب برام معرفی کنید!
    سلام برای مستر بای کورس شانس دارین البته بدون فاند و بورسیه...چند سالی هم هست که روی رشته های نفت حساس شدن هم برای پذیرش دادن و هم ویزا دادن
    برای نفت دانشگاه کرتن و استرالیای غربی فکر میکنم از همه بهتر باشن
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام دوستان

از دوستان کسی دریاره رشته عمران در استرالیا اطلاعی داره ؟ چون من می خوا م با هزینه شخصی پذیرش بگیرم. می خوام ببینم ارزششو داره؟
    معدل 15 هستش و آیلتس 6.5 هم می تونم بگیرم بری g8 شانس دارم (هزینه شخصی)
    اگر کسی رو میشناسید که ارشد عمران توی استرالیا داره می خونه معرفی کنید

ممنون
    ویرایش توسط parsa : March 18th, 2014 در ساعت 01:24 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات

دوستان اگر محبت کنید و میزان حدودی شانس من رو بگید ممنون میشم:
    1- لیسانس مهندس کامپیوتر-نرم افزار (جهاد دانشگاهی) معدل 12.87
    2- فوق لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات-تجارت الکترونیک (دانشگاه آزاد) معدل 16
    3- نمره آیتلس 6.5 و اگر کمی تلاش کنم امیدوارم تا فرصت دارم بتونم به 7 برسونمش
    4- نمره GRE ندارم
    5- دارم بشدت روی مقاله ISI کار میکنم و شاید تا سال آینده دو تا داشته باشم. اما اگر نشه همون حداقل یکی 100% هست.
    6- تا اینجا حدود 6 سال سابقه کاری مرتبط و قابل قبول دولتی
    7- در هنر و ورزش هم دستی دارم که توی این مقوله فکر نمیکنم بگنجه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط p0oya نمایش پست ها
    دوستان اگر محبت کنید و میزان حدودی شانس من رو بگید ممنون میشم:
    1- لیسانس مهندس کامپیوتر-نرم افزار (جهاد دانشگاهی) معدل 12.87
    2- فوق لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات-تجارت الکترونیک (دانشگاه آزاد) معدل 16
    3- نمره آیتلس 6.5 و اگر کمی تلاش کنم امیدوارم تا فرصت دارم بتونم به 7 برسونمش
    4- نمره GRE ندارم
    5- دارم بشدت روی مقاله ISI کار میکنم و شاید تا سال آینده دو تا داشته باشم. اما اگر نشه همون حداقل یکی 100% هست.
    6- تا اینجا حدود 6 سال سابقه کاری مرتبط و قابل قبول دولتی
    7- در هنر و ورزش هم دستی دارم که توی این مقوله فکر نمیکنم بگنجه
    Based on your current CV, you don't have any chance to get a scholarship in Australian universities.
    As your GPAs are very low, in order to increase your chance you need at least 5-6 papers in high-ranking ISI journals.

Good Luck
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوستان، من یه سوال داشتم درباره شانس گرفتن پذیرش از دانشگاههای استرالیا تو مقطع فوق یا دکتری..؟ در واقع من از ایتالیا از دانشگاه پلی تکنیک میخوام اقدام کنم، میخوام بدونم چقدر شانس پذیرش هست و آیا اقدام از اینجا برام نکته مثبتی داره؟ امکان گرفتن بورس تحصیلی هست؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین در اختیارم بذارین.

دوستان عزیز من بعنوان کسی که استرالیا هستم و موفق به گرفتن پذیرش در مقطع دکترا شدم میتونم بهتون راهنمایی کنم که برای بدست آوردن پذیرش اولا شرایط برای فوق اینجا مناسب نیست چون تقریبا میشه گفت فاند نمیدن به نفعتون هست ایران فوق بخونین . ثانیا برای پذیرش دکترا اول به مقاله هاتون نگاه میکنن . بعد به پروژه هایی که انجام دادین . بعد به معدل و آخر به دانشگاهی که ازش اومدین در این حد که معتبر باشه(آزاذ یا سراسری) . و معمولا اگه همه چیز مساعد بود بعد ازتون مدرک زبان میخوان . در واقع زبان بیشتر واسه سفارت مهمه . با داشتن 2-3 تا مقاله معتبر میتونین فاند بگیرین . با نداشتن مقاله اما معدل و پروژه خوب ارشد هم میتونین لااقل کاور شهریه بگیرین که تحصیلتون رایگان باشه . فقط باید سوپروایزر خوبی پیدا کنین.

دوست عزیز imanflash2013 و دیگر صاحب نظران اگر محبت کنید شانس منو برای پذیرش phd و فاند بررسی کنید ممنون میشم:
    1- لیسانس مهندس مکانیک دانشگاه علم و صنعت معدل 16.36
    2- فوق لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت معدل 17.35
    3- نمره آیتلس 6.5
    4- یک مقاله ISI چاپ شده و 4 مقاله ISI که accept شده با IF میانگین 1
    6- یک سال سابقه کاری مرتبط

Member Heisenberg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Enginnering,SRU

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadtaheri نمایش پست ها
    دوست عزیز imanflash2013 و دیگر صاحب نظران اگر محبت کنید شانس منو برای پذیرش phd و فاند بررسی کنید ممنون میشم:
    3- نمره آیتلس 6.5

با توجه به رزومه و دانشگاهت مطمئنم مقاله هات کیلویی نیست
    پس
    بهت تبریک میگم شما شانس خیلی خیلی خوبی داری.
    اما چرا برای ایالات متحده اقدام نمیکنی؟ (با صرف نظر از بحث احتمال ریجکت شدن توسط سفارت)

"!THE WORLD IS MORE NONLINEAR THAN WE THINK"

N. N. Taleb

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadtaheri نمایش پست ها
    3- نمره آیتلس 6.5
    شانست بسیار بالاست . زمینه های کاری اساتید را نگاه کن و به اونی که به مقاله هات نزدیک تره مدارکت رو ارسال کن . حتما بگو که با فاند میخوای اقدام کنی.به نظرم حتما میتونی پذیرش با فاند بگیری

Junior Member

ممنون از راهنماییتون اما من در حال حاضر دارم در میلان مستر میخونم و بیشتر میخواستم بدونم آیا اینجا بودن به نفعم هست یا نه؟ در نهایت با توجه به صحبت شما ازاینجا هم برای داشتن مقاله اول باید تلاش کنم درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)