صفحه 15 از 94 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام
    من کارشناسی الکترونیک دانشگاه آزاد با معدل 15.97 و کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر دانشگاه امام حسین با معدل 16.38 هستم.
    یه مقاله ژورنال داخلی دارم و یه ژورنال ISI خارجی سابمیت کردم. یه مقاله کنفرانس که در استرالیا است اخیرا سابمیت کردم.
    پارسال یه استاد دانشگاه تکنولوژی کویینزلند بهم موضوع داد گفت پروپوزال بنویس من بهت فیدبک میدم بعد برای بورس و دانشگاه اپلای کن. منم به دلایلی عذرخواهی کردم. اما تو این مدت روی زمینه کاری اون استاد خیلی کار کردم و اطلاعاتمو بالا بردم. می خوام امسال دوباره با همون استاد کار کنم. می خواستم بدونم با توجه به اینکه استاد هوامو داره و QUT هم از دانشگاه های گروه 8 نیست فکر می کنید چقدر شانس گرفتن بورس دارم؟ ممنون میشم اگه یکی جوابمو بده. در ضمن من تو این زمینه 2 سال هم کار کردم.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط emadam نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی الکترونیک دانشگاه آزاد با معدل 15.97 و کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر دانشگاه امام حسین با معدل 16.38 هستم.
    یه مقاله ژورنال داخلی دارم و یه ژورنال ISI خارجی سابمیت کردم. یه مقاله کنفرانس که در استرالیا است اخیرا سابمیت کردم.
    پارسال یه استاد دانشگاه تکنولوژی کویینزلند بهم موضوع داد گفت پروپوزال بنویس من بهت فیدبک میدم بعد برای بورس و دانشگاه اپلای کن. منم به دلایلی عذرخواهی کردم. اما تو این مدت روی زمینه کاری اون استاد خیلی کار کردم و اطلاعاتمو بالا بردم. می خوام امسال دوباره با همون استاد کار کنم. می خواستم بدونم با توجه به اینکه استاد هوامو داره و QUT هم از دانشگاه های گروه 8 نیست فکر می کنید چقدر شانس گرفتن بورس دارم؟ ممنون میشم اگه یکی جوابمو بده. در ضمن من تو این زمینه 2 سال هم کار کردم.
    سلام
    فکر نمیکنم شانس بالایی داشته باشین...چون نه معدل های خیلی بالایی دارین و نه تعداد مقالات isi زیاد
    ولی با این وجود اگه استاد پیدا کردین و حاضره اپلیکیشن شما رو ساپورت کنه حتما شانستون رو امتحان کنید و شانس رو از دست ندین...
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

سلام خدمت دوستان

کارشناسی IT با معدل 15.25 ارشد دانشگاه تهران گرایش امنیت اطلاعات با معدل 18.5 (رتبه اول)
    سابقه TA برای دو درس رمزنگاری و پروتکل
    نمره ایلتس 7
    حدود 15 تا مدرک فنی (MCSE , Cisco و ...)
    سه تا مقاله ISI
    دو سال سابقه کار

شانسم برای فاند گرفتن در مقطع دکتری چقدر هست

سوال مهم تر اینکه با توجه به رشتم که امنیت اطلاعات هست برای ویزا گرفتن مشکلی پیش نمیاد برام؟
    سپاس از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Earthquake Engineering

دوستان دانشگاههای استرالیا در خصوص کسانی که ویزای اقامت دایم دارند امتیازات ویژه ای در خصوص پذیرش دادن و بخصوص " اسکالرشیپ" قائل میشه ؟
    آیا همه کسانی که دامستیک باشند و پذیرش بگیرند (research) شهریه شان حذف و به ایشان نوعی فاند و اسکالرشیپ که برای زندگی دانشجویی مناسب باشد ، تعلق می گیرد ؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند .

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط MrMind نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

کارشناسی IT با معدل 15.25 ارشد دانشگاه تهران گرایش امنیت اطلاعات با معدل 18.5 (رتبه اول)
    سابقه TA برای دو درس رمزنگاری و پروتکل
    نمره ایلتس 7
    حدود 15 تا مدرک فنی (MCSE , Cisco و ...)
    سه تا مقاله ISI
    دو سال سابقه کار

شانسم برای فاند گرفتن در مقطع دکتری چقدر هست

سوال مهم تر اینکه با توجه به رشتم که امنیت اطلاعات هست برای ویزا گرفتن مشکلی پیش نمیاد برام؟
    سپاس از راهنماییتون
    دوست خوبم ... شما شانس خوبی برای بردن بورسیه دارید ... اما شرطش این هست که ضریت تاثیر مجله هایی که در اون مقاله چاپ کردید بالا باشه ... یعنی در سطح بالاتر از 2 یا 3 .... نمی دونم در رشته شما چنین مجله هایی وجود داره یا نه .... اما معدل های شما خوب هست .... هر چند معدل دوره کارشناسی شما یه مقدار پایین هست .... مواظب باشید که تاریخ های دانشگاه ها رو از دست ندید .... با اساتید از هر دو گروه دانشگاه های استرالیا تماس بگیرید ... در اولین بازخوردها متوجه مقدار شانس خودتون برای بورس خواهید شد .... اما در مورد رشته شما تا اون جایی که به موارد نظامی یا هسته ای ربط پیدا نکنه به مشکلی بر نخواهید خورد ... ولی برای اطمینان هم که شده سعی کنید موضوعی رو انتخاب کنید که سرراست باشه ... بعد هم با این مورد هم با استاد و هم با دانشگاه گفتگو کنید .....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط peacemaker نمایش پست ها
    دوستان دانشگاههای استرالیا در خصوص کسانی که ویزای اقامت دایم دارند امتیازات ویژه ای در خصوص پذیرش دادن و بخصوص " اسکالرشیپ" قائل میشه ؟
    آیا همه کسانی که دامستیک باشند و پذیرش بگیرند (research) شهریه شان حذف و به ایشان نوعی فاند و اسکالرشیپ که برای زندگی دانشجویی مناسب باشد ، تعلق می گیرد ؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند .
    هیچ امتیاز ویژه ای در نظر گرفته نمی شه .... فقط شهریه شما برداشته میشه .... اما در این مورد شما باید با شهروندهای استرالیا وارد مسابقه بشید که در این مورد شانس شما بستگی به رزومه تحصیلی و امتیازی که میارید داره که در این مورد هم فرق چندانی با دانشجوهای بین المللی نداره .... مقدار بورسیه شما هم برابر بورسیه دانشجوهای بین المللی هست ..... تنها مشکلی که شما نخواهید داشت بحث مربوط به روادید هست که شما از هفت دولت رها هستید ....

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad72 نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    میخواستم بدونم به نظر شما دوستان شانس من برای گرفتن بورس از استرالیا چقدره؟
    و چه کار میتونم بکنم تا این شانس افزایش پیدا کنه؟

1. لیسانس صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال معدل 19.36
    2. نمره آیلتس 8.5
    3. چهار سال سابقه کار مرتبط با رشته

اگر بخوام یه کم از شرایط خودم بگم:
    *ترم 6 هستم ولی چون واحد زیاد برداشتم همین ترم درسم تموم میشه
    *سابقه کار در واقع تو شرکت یکی از دوستان پدرم مشغول کار بودم اما بالاخره با توجه به اینکه استخدام بودم و کار مرتبط بوده و بیمه داشتم و ... فکر کنم حساب بشه
    *کاملا برای کنکور فوق آماده ام یعنی میتونم رتبه خیلی خیلی خوب بگیرم اگر فکر میکنید بهتره فوق رو از دانشگاه خوب بگیرم برای دکترا اقدام کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
    *سربازی معاف هستم واسه همین میتونم دنبال مقاله و اسکیل و ... باشم هرچند واقعا موضوعی که توش توانایی یا دانش خاصی داشته باشم برای دادن تحقیق ندارم! (صنایع همینطوریش رشته کلی و کم عمقیه دیگه چه برسه به لیسانسش!)
    *به طور کلی مشکل سربازی و وقت ندارم تو ایران هم کار و زنگیم روال طبیعی داره پس اگر لطف کنید هرکاری که در آخر بهترین نتیجه رو برام داره ورای نگرانی از وقتی که صرفش میشه بهم بگید

پیشاپیش از همه دوستان ممنونم ^_^
    دوست خوبم ... در استرالیا میزان شانس بچه ها برای برنده شدن در بورس برای دوره کارشناسی ارشد به شدت پایین هست ... و حتی برای بردن بورس در دوره دکترا هم رقابت شدیدی در جریان هست که مستلزم داشتن حذاقل مدرک ارشد و چندین مقاله ISI با ضریت تاثیر بالا یا تا حدی بالا هستش ... شما تا اون جا که می تونید تلاش خودتون رو بر روی قبول شدن در یک دانشگاه سطح بالا در ایران در دوره ارشد کنید و تلاش کنید در این دوره بتونید چند مقاله چاپ کنید ... با توجه به این که نمره زبان بسیار بسیار خوبی دارید .... این مواردی رو هم گفتید هیچ کدام برای شما امتیاز ویژه ای در بردن بورس نمیاره ... امتیازهای شما از مقاله و معدل میاد ....

Junior Member

با سلام
    من یه Conditional Offer از دانشگاه سیدنی برای PhD دریافت کردم که مشروط به نمره زبانه (نمره Writing امتحان IELTS من 5.5 شد که باید 6 میشد، حداقل نمره بقیه بخشها و حداقل نمره Overall رو آورده بودم). در این نامه هیچ صحبتی از Scholarship نشده. با این وصف اصلا امیدی به گرفتن Scholarship هست؟ (با توجه به اینکه نتایج Scholarship اواسط April میاد و من اگه بخوام یه IELTS دیگه ثبت نام کنم (تاFirm Offer بگیرم) حداقل یک تا یک و نیم ماه بعد (اواسط May) جوابش میاد.) اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که الان بهترین کاری که میتونم بکنم چیه؟ (مثلا ایمیلی به دانشگاه بزنم تاثیری داره یا هر راهنمایی دیگه ای)
    ممنون

Junior Member

با سلام به همگی
    دوستان اگه کسی می تونه من رو هم راهنمایی کنه ممنون می شوم،
    من لیسانس مهندسی معدن با معدل 14.20 و فوق لیسانس ژئوفیزیک با معدل 17.80 هزدو هم از دانشگاه های دولتی دارم و نمره زبانم هم 98 هستش ولی مقاله فقط 5 تا مقاله کنفزانسی داخلی دارم
    می خواستم ببینم با این شزایط شانسی برای گرففتن پذیزش با فاند ازاسترالیا را دارم یا نه..
    دوستان اگه کسی می تونه راهنماییم کنه تا اگه اگه شانسی دارم تلاش کنم برا ش
    با تشکر....

Junior Member

1-لیسانس زیست شناسی عمومی با معدل 18.56 از ازاد مشهد
    2-جی ار ای Q 169, V 151, A.W 3.5
    3- تافل :99
    4- می خوام واسه master Astrobiology

5- 1 مقاله IsI هم دارم که البته زیاد ربطی به رشته که می خوام برم نداره

چقدر شانس دارم که پذیرش با فاند بگیرم؟ یا بدو ن فاند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)