صفحه 16 از 94 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    دوست خوبم ... شما شانس خوبی برای بردن بورسیه دارید ... اما شرطش این هست که ضریت تاثیر مجله هایی که در اون مقاله چاپ کردید بالا باشه ... یعنی در سطح بالاتر از 2 یا 3 .... نمی دونم در رشته شما چنین مجله هایی وجود داره یا نه .... اما معدل های شما خوب هست .... هر چند معدل دوره کارشناسی شما یه مقدار پایین هست .... مواظب باشید که تاریخ های دانشگاه ها رو از دست ندید .... با اساتید از هر دو گروه دانشگاه های استرالیا تماس بگیرید ... در اولین بازخوردها متوجه مقدار شانس خودتون برای بورس خواهید شد .... اما در مورد رشته شما تا اون جایی که به موارد نظامی یا هسته ای ربط پیدا نکنه به مشکلی بر نخواهید خورد ... ولی برای اطمینان هم که شده سعی کنید موضوعی رو انتخاب کنید که سرراست باشه ... بعد هم با این مورد هم با استاد و هم با دانشگاه گفتگو کنید .....

سپاس دوست عزیز
    فقط یه مسئله دیگه، در صورت موفقیت، این بورسی که تخصیص داده می شه، هزینه های تحصیل و زندگی، هر دو رو پوشش می ده؟

Junior Member aram_leg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Plan Breeding, Razi Unevesity

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    به نظر من جوابی که irani2010 بهتون دادن چندان درست نیست چون میزان اهمیتی که دانشگاههای استرالیایی برای معدل قائل هستن در بین دانشگاههای مختلف متفاوته. به نظر من به غیر از ANU، Sydney و UNSW شما برای بقیه دانشگاهها شانس خیلی خوبی داری.
    ممنون از راهنماییتون
    ببخشید دلیلتون چیه که فرمودید غیر از این 3 دانشگاه؟
    البته من بیشر دوس دارم واسه این چند دانشگاه اپلای کنم:
    The University of Queensland
    The University of Adelaide
    The University of Melbourne
    The University of Western Australia
    Griffith University
    James Cook University
    University of New England

به نظرتون واسه اینا شانس دارم؟ اصلأ پیشنهاد خودتون چیه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط reza8967 نمایش پست ها
    با سلام به همگی
    دوستان اگه کسی می تونه من رو هم راهنمایی کنه ممنون می شوم،
    من لیسانس مهندسی معدن با معدل 14.20 و فوق لیسانس ژئوفیزیک با معدل 17.80 هزدو هم از دانشگاه های دولتی دارم و نمره زبانم هم 98 هستش ولی مقاله فقط 5 تا مقاله کنفزانسی داخلی دارم
    می خواستم ببینم با این شزایط شانسی برای گرففتن پذیزش با فاند ازاسترالیا را دارم یا نه..
    دوستان اگه کسی می تونه راهنماییم کنه تا اگه اگه شانسی دارم تلاش کنم برا ش
    با تشکر....
    My Friend.....Competition for scholarship in Australia is based on either GPA and ISI papers...... Having said that,Your GPAs are quite god, but you are still in need of ISI papaers to be awarded a scholarship......Thus, based on my experience, I am afraid to say your chance is low in Australia,
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط MrMind نمایش پست ها

سپاس دوست عزیز
    فقط یه مسئله دیگه، در صورت موفقیت، این بورسی که تخصیص داده می شه، هزینه های تحصیل و زندگی، هر دو رو پوشش می ده؟
    Yes, of course. It covers both of them as well as airfare and insurance costs.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_leg نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    ببخشید دلیلتون چیه که فرمودید غیر از این 3 دانشگاه؟
    البته من بیشر دوس دارم واسه این چند دانشگاه اپلای کنم:
    Griffith University
    James Cook University

به نظرتون واسه اینا شانس دارم؟ اصلأ پیشنهاد خودتون چیه؟
    ممنون
    The process of scholarship in the three universities mentioned by Vahidet is more based on GPA and you have not good chance in these universities due to your low GPA.
    The main section of your CV which is highlighted is your ISI papers. Therefore, you should apply to Australian universities in which ISI papers are more important than GPA.
    For this propose, you should find and contact university professor in the universities which you mentioned above.
    The most of universities you listed above are based either ISI papers or ISI papers/GPA.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member aram_leg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Plan Breeding, Razi Unevesity

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    The process of scholarship in the three universities mentioned by Vahidet is more based on GPA and you have not good chance in these universities due to your low GPA.
    The main section of your CV which is highlighted is your ISI papers. Therefore, you should apply to Australian universities in which ISI papers are more important than GPA.
    For this propose, you should find and contact university professor in the universities which you mentioned above.
    The most of universities you listed above are based either ISI papers or ISI papers/GPA.
    ممنون از راهنماییتون
    به نظرتون واسه 4 دانشگاه اول چقدر شانس دارم؟(پذیرش با فاند کامل)
    منظورم این 4 دانشگاه است:

Junior Member

سلام . من فارغ التحصیل ارشد مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست-ارزیابی و آمایش سرزمین دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران هستم . می خواستم بدونم با گرفتن آیلتس6.5چقدر شانس گرفتن پذیرش و فول فاند رو دارم .در کدام دانشگاهها؟ شرایط من به این صورت است:
    1- 5تا مقاله ISI با IF بالای 1 و 3تا مقاله علمی پژوهشی ISC و بیش از ده تا کنفراس ملی و بین المللی دارم
    2-معدل لیسانسم 17 و معدل فوق لیسانس18 همچنین نمره پایان نامه5/19
    3-زبانم در سطح UPPER INTERMEDIATEهست اما مدرک زبان رو ندارم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام میشه بفرمایید واسه این راند من چقدر شانس دارم:
    1- ای اس ای 2 عدد
    2 - ای اس ای تحت داوری 4 عدد که از این 4 تا هم 2 تاش حتما اکسپت میشه چون کار قوی بوده...
    3 - غیر ای اس ای خارجی 3 عدد که چاپ شده
    4 - کنفرانس خارجی 3 عددکه چاپ شده
    5 - کنرانس داخلی 2 عدد که چاپ شده
    6 - کتاب یک عددکه چاپ شده
    7 - معدل لیسانس 17.20
    8- معدل ارشد 16.92 با نمره پروژه 19.6 از دانشکده مکانیک صنعتی اصفهان
    برای دانشگاه های Flinders و Deakin چقدر شانس دارم به نظرتون... البته جزو غیر G8 هستند... 3 دانشگاه دیگه هم میخوام اپلای کنم...

نقل قول نوشته اصلی توسط PhD2010 نمایش پست ها
    سلام . من فارغ التحصیل ارشد مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست-ارزیابی و آمایش سرزمین دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران هستم . می خواستم بدونم با گرفتن آیلتس6.5چقدر شانس گرفتن پذیرش و فول فاند رو دارم .در کدام دانشگاهها؟ شرایط من به این صورت است:
    1- 5تا مقاله ISI با IF بالای 1 و 3تا مقاله علمی پژوهشی ISC و بیش از ده تا کنفراس ملی و بین المللی دارم
    2-معدل لیسانسم 17 و معدل فوق لیسانس18 همچنین نمره پایان نامه5/19
    3-زبانم در سطح UPPER INTERMEDIATEهست اما مدرک زبان رو ندارم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    سلام. شما هم شرایط معدلتون خوب هست و هم شرایط مقالاتتون و هم اینکه رشتتون زیاد حساس نیست. توصیه می کنم هرچه سریع تر آیلتس بدین و با استادا مکاتبه کنید. اکثر دانشگاه ها حداقل 6.5 می خوان و نمره بالاتر چندان تاثیری در اسکالرشیب و پذیرش نداره. در کل شانستون خیلی بالاست. موفق باشید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

As long as I remember, the Ph.D. scholarship regulations in Australia are so strict on the minimum requirement... So I suggest you to take your IELTS score as soon as you can, otherwise they will give you just unfunded offer which is not valuable for such an expensive country.

نقل قول نوشته اصلی توسط bhmn نمایش پست ها
    با سلام
    من یه Conditional Offer از دانشگاه سیدنی برای PhD دریافت کردم که مشروط به نمره زبانه (نمره Writing امتحان IELTS من 5.5 شد که باید 6 میشد، حداقل نمره بقیه بخشها و حداقل نمره Overall رو آورده بودم). در این نامه هیچ صحبتی از Scholarship نشده. با این وصف اصلا امیدی به گرفتن Scholarship هست؟ (با توجه به اینکه نتایج Scholarship اواسط April میاد و من اگه بخوام یه IELTS دیگه ثبت نام کنم (تاFirm Offer بگیرم) حداقل یک تا یک و نیم ماه بعد (اواسط May) جوابش میاد.) اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که الان بهترین کاری که میتونم بکنم چیه؟ (مثلا ایمیلی به دانشگاه بزنم تاثیری داره یا هر راهنمایی دیگه ای)
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)