صفحه 17 از 94 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

با سلام به دوستان عزیز
    میشه منو راهنمایی کنین؟ اول باید برای دانشگاه اقدام کنم بعد برای بورسیه؟ خود دانشگاه بورسیه میده؟ در ضمن برای دکترا میخوام اقدام کنم.
    اینم وضعیت من به نظرتون چقدر شانس دارم:
    لیسانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد رشته مهندسی بهداشت محیط معدل 14.63
    فوق لیسانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد رشته قبلی رتبه 3 کشوری هم شده بودم. معدل 18.78
    4 تا isi
    3 تا هم کنفرانس بین المللی داخل کشور؟
    نمره زبان 7 ایلس
    فقط هم شهر ملبورن میتونم برم شهرای دیگه محدودیت دارم.
    به نظرتون سابقه کار توی پذیرش تاثیر داره؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe69 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    میشه منو راهنمایی کنین؟ اول باید برای دانشگاه اقدام کنم بعد برای بورسیه؟ خود دانشگاه بورسیه میده؟ در ضمن برای دکترا میخوام اقدام کنم.
    اینم وضعیت من به نظرتون چقدر شانس دارم:
    لیسانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد رشته مهندسی بهداشت محیط معدل 14.63
    فوق لیسانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد رشته قبلی رتبه 3 کشوری هم شده بودم. معدل 18.78
    4 تا isi
    3 تا هم کنفرانس بین المللی داخل کشور؟
    نمره زبان 7 ایلس
    فقط هم شهر ملبورن میتونم برم شهرای دیگه محدودیت دارم.
    به نظرتون سابقه کار توی پذیرش تاثیر داره؟
    سلام شما شانس خوبی برای دانشگاه های موناش و ملبورن دارین...هر چند که دانشگاه های دیگه ای هم در شهر ملبورن هستند که برای اونا هم شانس دارین
    اگر مقالات isi در مجلات خوب و متوسط باشه شانستون به نسبت بالا هست
    سابقه کار هم اگر سابقه کار پژوهشی در مورد پروپوزال دکتراتون باشه شاید تاثیر اندکی داشته باشه...بیشترین تاثیر رو معدل و تعداد و IF مقالاتتون داره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام
    دوستان ممتون میشم راهنماییم کنید...من ارشد دارم
    در حال حاضر از KTH در رشته مهندسی پزشکی برا مستر پذیرش دارم با tuition fee waiver
    خواستم بدونم برا استرلیا چقد احتمال داره فول فاند بگیرم برا PHd یا اینکه همون سوئد بیشتر ارزش ذاره؟
    اینم وضعیت من
    لیسانس دانشگاه علم و صنعت برق-کنترل 15.15
    فوق دانشگاه علم و صنعت
    مهندسی پزشکی
    17.36
    3 تا اختراع
    تافل 101
    در کل هم ممنون میشم بگید در کل میتونم برا امریکا یا کانادا فاند بگیرم یا سوئد رو از ذست ندم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با تشکر از شما
    خدمت شما عرض شود که استرالیا رقابت خیلی شدید هست و به راحتی نمیشه بورش شد مگر اینکه ریسرچر با سابقه ای باشید... کارایی که انجام دادید قابل تقدیر هست اما توی این کشور دنبال فاکتور های دیگه ای مثل معدل بالا و مقالات ای اس ای حداقل 2 یا 3 مقاله هستند....
    نمره زبان هم فقط مینیمم براشون مهم هست و امتیاز اضافی نداره...
    جی ار ای هم که اینجا نیاز نیست و مهم نیست براشون...
    من پارسال با چند مقاله خارجی و داخلی رد شدم.... معدل A
    امسال با دست پر میخوام اپلای کنم انشا الله.... اگر جای بورس شدید از دست ندید.... مقاله هم داشته باشید باز شانس باید داشت اینجا...
    رقابت شدید هست و فقط بهترین ها بورس میشن...
    اگر کسب معدل بالای 16 داره و حداقل 3 تا ای اس ای داره میشه گفت شانس خوبی داره... در غیر اینصورت خیر!
    دوست من اقای اورنگ امسال با 11 ای اس ای بورس شد.... البته اور کوالیفای بود ایشون.... قربونش برم....

نقل قول نوشته اصلی توسط masih4 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ممتون میشم راهنماییم کنید...من ارشد دارم
    در حال حاضر از KTH در رشته مهندسی پزشکی برا مستر پذیرش دارم با tuition fee waiver
    خواستم بدونم برا استرلیا چقد احتمال داره فول فاند بگیرم برا PHd یا اینکه همون سوئد بیشتر ارزش ذاره؟
    اینم وضعیت من
    لیسانس دانشگاه علم و صنعت برق-کنترل 15.15
    فوق دانشگاه علم و صنعت
    مهندسی پزشکی
    17.36
    3 تا اختراع
    تافل 101
    در کل هم ممنون میشم بگید در کل میتونم برا امریکا یا کانادا فاند بگیرم یا سوئد رو از ذست ندم

Junior Member

سلام بچه ها
    میشه به من راهنمایی کنین چقدر شانس گرفتی اسکالرشیپ دارم و کدوم دانشگاها اپلای کنم؟
    لیسانس : شریف - مهندسی شیمی - 14.38
    تافل : 116
    GRE : verbal 155 quantitative 165
    توصیه نامه تقریبا ندارم! نهایتا 2 تا
    رشته مورد نظرم هم محیط زیسته

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با سلام دوست عزیز
    ارشد بورس شدن توی استرالیا غیر ممکن نیست اما در حد غیر ممکن هستش...
    مگر اینکه معدل ارشد بالای 19 داشته باشید و مقالات علمی زیاد.... کلا سیاستشون اینه که به دکتری بورس بدن اونم باز راحت نیست.. نیوزیلند زیاد مقاله مهم نیست براش اما معدل بالای 18 میخواد واسه دکتری البته... ارشد اونجا رو خبر ندارم!
    شما رزومه خوبی داری واسه امریکا.... گرد اروپا و استرالیا نگرد وقت هدر دادن هست...
    امریکا راحت بورس میشی از شریف....

نقل قول نوشته اصلی توسط rouge_b نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    میشه به من راهنمایی کنین چقدر شانس گرفتی اسکالرشیپ دارم و کدوم دانشگاها اپلای کنم؟
    لیسانس : شریف - مهندسی شیمی - 14.38
    تافل : 116
    GRE : verbal 155 quantitative 165
    توصیه نامه تقریبا ندارم! نهایتا 2 تا
    رشته مورد نظرم هم محیط زیسته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز
    ارشد بورس شدن توی استرالیا غیر ممکن نیست اما در حد غیر ممکن هستش...
    مگر اینکه معدل ارشد بالای 19 داشته باشید و مقالات علمی زیاد.... کلا سیاستشون اینه که به دکتری بورس بدن اونم باز راحت نیست.. نیوزیلند زیاد مقاله مهم نیست براش اما معدل بالای 18 میخواد واسه دکتری البته... ارشد اونجا رو خبر ندارم!
    شما رزومه خوبی داری واسه امریکا.... گرد اروپا و استرالیا نگرد وقت هدر دادن هست...
    امریکا راحت بورس میشی از شریف....
    پس برای نیوزلند هم شانس ندارم؟
    اگر بخوام توی این شانس کم بیشترین احتمال رو داشته باشم کدون دانشگاها رو توصیه میکنین؟
    ویرایش توسط mani2541 : April 15th, 2014 در ساعت 01:16 AM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Thumbs down پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط kolidar نمایش پست ها
    سلام
    ممنون می شم راهنمایی کنید با این رزومه بهتره برای کدوم دانشگاههای استرالیا اپلای کنم
    1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل شیراز-برق (کنترل)-14.38
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل علم وصنعت-برق (قدرت)-17.48
    3
    - نمره زبان (آیلتس و تافل) 97
    4- نمره GRE ندارم
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی
    (کنفرانس و مجله) 11 مقاله اکسپت شده ISI با متوسط IF حدودا 3-حدود 20 مقاله ISI در دست داوری
    6- سابقه کار یک ترم تدریس در دانشگاه-7 ماه کار در تابلو سازی صنعتی
    7- دانشگاه های مقصد مد نظر
    (اگر وجود دارد) G8 و فول فاند
    8- موارد دیگر داور چندین ژورنال ISI. چندین توصیه نامه خوب
    میدونی چیه؟ روزمت بزرگترین عیبش همین داشتن مقالات زیاد اونم ISI هست.کاملا مشکوکی
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر واقعا اینقدر ای اس ای داشته باشی شانست 100 در 100 هست..... مگر موقع ویزا گیر کنی و گرنه توی شورت لیست اول هستی همه دانشگاه های استرالیا..... مطمن باش!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام
    ممنون می شم راهنمایی کنید با این رزومه بهتره برای کدوم دانشگاههای استرالیا اپلای کنم
    1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه صنعتی خواجه نصیر-مکانیک (جامدات)-14.81
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه صنعتی خواجه نصیر-مکانیک (تبدیل انرژی)-17.43
    3- نمره زبان (آیلتس): 6.5
    4- نمره GRE ندارم
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس و مجله) 5 مقاله اکسپت شده ISI با متوسط IF حدودا 1-
    6- موارد دیگر داور چندین ژورنال ISI. چندین توصیه نامه خوب، 1 ثبت اختراع
    اگر شانسی دارم واسه بهار سال بعد از کی شروع به مکاتبه کنم و چطور؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)