صفحه 20 از 94 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

با سلام.... بله شانس خوبی دارید و اپلای کنید..... معدل ودانشگاهی که بودید زیاد جالب نیست اما مقالات ای اس ای شانس بالایی میده بهتون....
    ایلتس 6.5 میخواید..... یا تافل 94 به بالا.... به ندرت تافل کم میخوان استرالیا.... جز برخی دانشگاه ها......
    بقیه موارد هم مهم نیست براشون.... رتبه و دستاورد اینجا ارزش نداره.... ای اس ای و معدل تعیین کننده هستند.... جتی استاد راهنما هم نقشی نداره...

موفق باشید/...
    نقل قول نوشته اصلی توسط hockey نمایش پست ها
    1. مقطع تحصیلی و دانشگاه : کاردانی (سراسری)-کارشناسی وارشد( آزاد)

2. معدل :به ترتیب:15.93-15.39-16.56

3. رشته :الکترونیک (گرایش اپتیک و فوتونیک)

4. نمره زبان : ----
    5.نمره GRE یا GMAT و .... : ----
    6. تعداد مقاله و نوع :
    7 مقاله ISI از ایمکت 0.3 تا 1.4 که 5 تاش پابلیش شده (همه پابلیش شده ها تو انتشارات Springer, Elsevier و optics infobase هستن) به همراه یک کنفرانس خارجی و سه کنفرانس داخلی
    7. شرایط خاص : ----
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت
    :آمریکا-استرالیا

9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره:پایان نامه برتر از نظر ستاد نانو که به خاطرش حمایت تشویقی گرفتم. ستاد نانو دوتا از مقاله های ISI ام رو هم برای دریافت حمایت تشویقی قبول کرده + چند سال بازیکن تیم ملی و مقام اول آسیا که به خاطرش تو دانشگاه آزاد تخفیف 100٪ میگرفتم. (البته اگه اینا پوئن مثبتی حساب بشن)
    نمره زبان هم ندارم و دارم میخونم. با فرض نمرات زبان (تافل بالای 90) آیا شانس دارم؟

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    با سلام.... بله شانس خوبی دارید و اپلای کنید..... معدل ودانشگاهی که بودید زیاد جالب نیست اما مقالات ای اس ای شانس بالایی میده بهتون....
    ایلتس 6.5 میخواید..... یا تافل 94 به بالا.... به ندرت تافل کم میخوان استرالیا.... جز برخی دانشگاه ها......
    بقیه موارد هم مهم نیست براشون.... رتبه و دستاورد اینجا ارزش نداره.... ای اس ای و معدل تعیین کننده هستند.... جتی استاد راهنما هم نقشی نداره...

موفق باشید/...
    ممنون از راهنمایی شما. آیا برای جی 8 هم شانسی دارم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

جی هشت معمولا معدل براشون مهمه! باید 18 به بالا باشی....دانشگاه ارشد و لیسانس هم باید معروف باشه که اعتماد کنند به دانشجو... اما اگر اوکی گرفتی اپلای کن... سنگ مفت گنجشک مفت!

نقل قول نوشته اصلی توسط hockey نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما. آیا برای جی 8 هم شانسی دارم؟

Junior Member

دوستان کسی هست که برای نفت یا معدن اقدام کرده باشه یا پروپوزال مرتبط با نفت داده باشه؟؟؟ و تونسته باشه اوکی بگیره؟؟

مثل اینکه لیست بلند بالایی دارن و ایرانیایی که پروپوزال مرتبط با نفت داده باشن رو قلع و قمع می کنند.
    منم یکی از جان باختگانم که چند روز پیش نامه ام از UNSW اومد و بهم اسکولارشیپ ندادن.
    استادم قبل از اینکه چیزی بگم گفت که دانشجویان ایرانی رو امسال نمیگیرن حداقل در این زمینه ها ...

به نظرتون چه راهکاری الان میتونه برام باشه؟؟
    دوستانی که اونجا هستن یا تجربه خوبی دارن ممنون میشم راهنمایی کنند

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

این مشکل مربوط به سایر رشته ها هم میشه و باید توی پروپوزال نوشتن کمال توجه راداشته باشید....
    یا اینکه دانشگاه هایی که کمتر حساس هستند بفرستید..... دانشگاه سوینبرن یادمه پروند ایرانی ها و بررسی نمیکرد....
    یا اینکه فیلد کاریتون را تغییر بدید که یه کم سخته... همه پروژه ها در همه دانشگاه های چک امنیتی میشه و حواستون باشه چی مینویسید هر جا... فرم ها و پروپزال و SOP و هر مدرک دیگه....

واسه نیوزیلند هم امتحان کنید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط geranmayeh نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که برای نفت یا معدن اقدام کرده باشه یا پروپوزال مرتبط با نفت داده باشه؟؟؟ و تونسته باشه اوکی بگیره؟؟

مثل اینکه لیست بلند بالایی دارن و ایرانیایی که پروپوزال مرتبط با نفت داده باشن رو قلع و قمع می کنند.
    منم یکی از جان باختگانم که چند روز پیش نامه ام از UNSW اومد و بهم اسکولارشیپ ندادن.
    استادم قبل از اینکه چیزی بگم گفت که دانشجویان ایرانی رو امسال نمیگیرن حداقل در این زمینه ها ...

به نظرتون چه راهکاری الان میتونه برام باشه؟؟
    دوستانی که اونجا هستن یا تجربه خوبی دارن ممنون میشم راهنمایی کنند

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    جی هشت معمولا معدل براشون مهمه! باید 18 به بالا باشی....دانشگاه ارشد و لیسانس هم باید معروف باشه که اعتماد کنند به دانشجو... اما اگر اوکی گرفتی اپلای کن... سنگ مفت گنجشک مفت!
    دوست عزیز میزان اهمیت معدل برای تمام دانشگاههای g8 به هیچ عنوان یکسان نیست. بعضی از این دانشگاهها اهمیت بسیار زیادی به معدل میدن به طوریکه بدون داشتن معدل بالای 18 نمیشه ازشون اسکولارشیپ گرفت (مثل unsw و ANU) و بعضی هم اهمیت معدل براشون کمتر هست (مثل موناش، UWA و کویینزلند) و حتی میشه معدل های پایینی مثل 14 رو هم با داشتن سه چهار مقاله isi جبران کرد و اسکولارشیپ گرفت.

Junior Member

با سلام. از دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم من را راهنمایی کنن. من پذیرش مستر بای ریسرچ (برق قدرت) از دانشگاه سیدنی دارم ولی متاسفانه اسکولارشیپ نداره. لطفا ببینید با شرایط من کجا شانس پذیرش با فاند دارم؟

1- معدل لیسانس 16.3 (دانشگاه کاشان)

2- معدل ارشد 18.39 (دانشگاه صنعتی اصفهان)

3- یک مقاله ژورنال بسیار معتبر ISI چاپ شده، یک ژورنال بین المللی Scopus، دو کنفرانس بین المللی، و یک مقاله فارسی کنفرانس بینالمللی

5- آیلتس 7

6- 3 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد، دو سال سابقه مدیر گروهی، همکاری در دو پروژه تحقیقاتی و یک پروژه صنعتی
    7- میتونم ریکام قوی جور کنم.

استادی از UNSW گفت باید معدل لیسانست (سال آخر با وزن 2/3 و سالهای قبلش با وزن 1/3) بالای 85% باشه (یعنی بالای 17) که از من هستم به شرطی که دانشگاه لیسانسم ضریب زیر 1 نخوره! ممنون میشم از راهنماییتون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

ارشد تا اونجایی که یادمه کسی موفق به گرفتن فاند از استرالیا نشده.... حالا دوستانی که استرالیا هستند بهتر میتونن جواب بدن.....

نقل قول نوشته اصلی توسط 8600474 نمایش پست ها
    با سلام. از دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم من را راهنمایی کنن. من پذیرش مستر بای ریسرچ (برق قدرت) از دانشگاه سیدنی دارم ولی متاسفانه اسکولارشیپ نداره. لطفا ببینید با شرایط من کجا شانس پذیرش با فاند دارم؟

3- یک مقاله ژورنال بسیار معتبر ISI چاپ شده، یک ژورنال بین المللی Scopus، دو کنفرانس بین المللی، و یک مقاله فارسی کنفرانس بینالمللی

5- آیلتس 7

6- 3 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد، دو سال سابقه مدیر گروهی، همکاری در دو پروژه تحقیقاتی و یک پروژه صنعتی

استادی از UNSW گفت باید معدل لیسانست (سال آخر با وزن 2/3 و سالهای قبلش با وزن 1/3) بالای 85% باشه (یعنی بالای 17) که از من هستم به شرطی که دانشگاه لیسانسم ضریب زیر 1 نخوره! ممنون میشم از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط 8600474 نمایش پست ها

5- آیلتس 7

دوست عزیز. شما شانس نسبتا خوبی برای PhD دارید چرت دوباره به PhD اقدام نمی کنید. اینو به خاطر بسپارید که اسکالرشیب برای ارشد نمی دن. توصیه می کنم حتما برای PhD اقدام کنید.
    موفق باشید

سلام
    یه سوال میشه لیسانس روانشناسی رو به صورت غیر حضوری در استرالیا خواند؟
    اگر اره بگید برای پذیرش چه مدارکی باید داشته باشم؟و کدوم دانشگاه ها اینو دارن؟
    هزینه سالیانه اش رو هم بگید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)