صفحه 27 از 94 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام اقا استاد به من این جواب را داد بعد از خوندن رزومه و پروپوزال.....

Dear Hamed,
    I could be more than happy to accommodate you as a PhD student under my supervision. Please note that I came to know that there might be a great difficulties for you to get admission (visa etc). You may contact your Iranian office about this. I do not want you to involve in an empty hope.

I’m extremely sorry about that. However, please keep in touch.

Regards
    خدا به خیر کنه امسال!!!
    منم یه تومار براش نوشتم که امسال شرایط خیلی خوبه و ایرانی زیاد بورس شده و مشکلی نخواهد بود... اتحادیه اروپا هم داره راه میاد با ما....
    غول بعد از نمره زبان و مقاله و بورس شدن این هستش!!! درس غول شناسی بود!!! هه هه

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام به نظر شما من با شرایط زیر از چه دانشگاه هایی می تونم حتما بورسیه بشم :
    1. کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی معدل 17.85 نفر دوم دانشکده دانشگاه کرج
    2. 3 مقاله ISI در زمینه های بیو مواد و مواد پیشرفته
    3. مقام دوم مسابقات عملیات حرارتی کشور
    4. تافل : 112
    5. GRE : VRB :155 antl : 3.5 qut : 165
    با این شرایط به نظرتون شانسی برای بورس تو مستر از استرالیا وجود دارد
    با سپاس فراوان
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

رزومه قوی دارید.... اما استرالیا بورس مستر به ندرت میده! من ندیدم کسی بورس مستر شده باشه حداقل.... امریکا شانست بالاست... اگر ارشد بودی با همین رزومه هم شانس بورست بالا بود از استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    با سپاس فراوان

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    با سپاس فراوان
    اگه مقالاتتون در ژورنال های خوب و متوسط رشته خودتون باشه (در زمینه بیو مواد IF بالای 2 متوسط محسوب میشه تقریبا) و اسمتون نفرات آخر نباشه (اول یا دوم باشه) به نظر من شانس خوب و بالایی برای phd دیرکت دارین
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation

سلام دوستان
    من میخوام امسال برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کنم. خیلی ها بهم میگن خودت اقدام کن برای پذیرش و ویزا چون هزینه ای که موسسات میگیرن خیلی بالاست، من هرجا میرم بین 2 تا 3 میلیون متغیره ولی همه میگن خیلی بیشتر از اینا ازت پول میگیرن ولی بنظرم مستقل اقدام کردنم خیلی سخته شما میتونین کمکم کنین؟

دوستان من لیسانس مهندسی نفت از دانشگاه صنعت نفت دارم با معدل 16.14.
    مقاله ندارم
    2 سال سابقه کار حفاری دارم
    3 سال TA بودم
    زبان امتحان ندادم ولی حدود 95 فرض کنید تافلمو
    شانسی برای کرتین و آدلاید و وسترن استرالیا دارم برای فول فاند مستر مهندسی نفت؟
    در ضمن من میخوام برای پاییز 2016 اپلای کنم. الان دارم روی 4 تا پروژه کار میکنم. توی یکیشون خودم نفر اول هستم و سه تای دیگه بعنوان همکار کار میکنم. محتملا 2 تا isi تا اون موقع خواهم داشت. اینکه اسمم بعنوان پژوهشگر دوم توی مقاله باشه ضعف محسوب میشه یا نه؟
    بعد سوال دیگه ای که دارم دانشگاه آدلاید یا بعضا سایر دانشگاه ها هم اینطور دیدم که توی programشون یه coursework program دارن و یه research program. فرق اینا چیه؟ البته اسما که مشخصه. منظورم اینه که مدرکی که پس از پایان دوره میدن معادله؟ یعنی من اگه برای مستر research program رو انتخاب کنم میتونم بعدش دکترا بگیرم؟ یا باید حتما courseworkشو گذرونده باشم؟آخه research program یک سالس.
    یه سوال دیگه من خانومم هم مهندسی نفت خونده و برای دکترا میخواد اپلای کنه. معدل لیسانسش 16.94 بوده و معدل ارشدش تا الان 18.02ه. البته هنوز تموم نشده درسش. اون هم سابقه کار و مقاله نداره. ولی محتملا تا سال 2016 یه isi اسم اول خواهد داشت. به نظرتون اگه خانومم پذیرش بگیره برای دکترا من میتونم به تبع خانومم برم استرالیا و اونجا دنبال کار بگردم؟کلا این راه رو پیشنهاد می کنید؟
    ممنون میشم اگه جوابمو بدید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

رشته نفت معمولا واسه استرالیا چون تحریم هستیم زیاد مورد توجه نبوده بین درخواست کننده ها ...... شما شانست را امتحان کنید.... مقاله ای اس ای با رنگ و لعاب و ایمپکت بالا مهم هستش... سعی کنید نفر اول باشید اگرم نشد مهم نیست دوم هم اوکی هست.... استرالیا دو حالت داره.... ریسرچ بیس و کورس بیس... اونا واسه حالت دوم بورس ندیدم بدن..... شما به عنوان ریسرچر پروپورال میدی با اسنتا راهنمات و اپلای میکنید... هیچ موسسه ای هم نیاز نیست برات بشه واسطه که اپلای کنه برات .... همشون دروغ و نیرنگ و فریب هستش..... گول نخورید.... اگر رزومه کسی ضعیف باشه هیچ موسسه ای نمی تونه بورس بگیره.... الکی میگن ما اونجا اشنا داریم و سیستم داریم و لینک داریم و اینا..... طرف استرالیایی هست اونجا ... ریس دانشکده هم هست... میگه بورس میشی اما نمیشی.... اینا که دیگه جای خود دارند... هر نفر هم 2 3 میلیون بده ه اینا سالی چند میلیار کاسب هستند..... خانوم شما هم خوبه شرایطشون ... مقاله حتما بدید مهمه..... این قسمت سوال را اورنگ جان بهتر شاید بتونه جواب بده من اطلاعی ندارم برادر جان....

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    مقاله ندارم
    3 سال TA بودم
    در ضمن من میخوام برای پاییز 2016 اپلای کنم. الان دارم روی 4 تا پروژه کار میکنم. توی یکیشون خودم نفر اول هستم و سه تای دیگه بعنوان همکار کار میکنم. محتملا 2 تا isi تا اون موقع خواهم داشت. اینکه اسمم بعنوان پژوهشگر دوم توی مقاله باشه ضعف محسوب میشه یا نه؟
    بعد سوال دیگه ای که دارم دانشگاه آدلاید یا بعضا سایر دانشگاه ها هم اینطور دیدم که توی programشون یه coursework program دارن و یه research program. فرق اینا چیه؟ البته اسما که مشخصه. منظورم اینه که مدرکی که پس از پایان دوره میدن معادله؟ یعنی من اگه برای مستر research program رو انتخاب کنم میتونم بعدش دکترا بگیرم؟ یا باید حتما courseworkشو گذرونده باشم؟آخه research program یک سالس.
    یه سوال دیگه من خانومم هم مهندسی نفت خونده و برای دکترا میخواد اپلای کنه. معدل لیسانسش 16.94 بوده و معدل ارشدش تا الان 18.02ه. البته هنوز تموم نشده درسش. اون هم سابقه کار و مقاله نداره. ولی محتملا تا سال 2016 یه isi اسم اول خواهد داشت. به نظرتون اگه خانومم پذیرش بگیره برای دکترا من میتونم به تبع خانومم برم استرالیا و اونجا دنبال کار بگردم؟کلا این راه رو پیشنهاد می کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    مقاله ندارم
    3 سال TA بودم

سلام
    من تجربه خودم و جند تن از دوستان رو عرض میکنم برای 2013 و 2014 که دوستان برای دکتری نفت دانشگاههای Adelaide و UNSW اقدام کردند با مشکل تحریم مواجه شدند.
    به این صورت که وقتی شما اپلای میکنی و رشته ی شما انرژی هست وایرانی یا سوریه ای هستی، کیس شما رو باید وزارت خارجه استرالیا بررسی کنه و این پروسش ماهها وحتی 1سال طول میکشه و در آخر به شما میگن شما تحت سنکشن هستی و نمیتونی در استرالیا نفت بخونی،
    حالا من فکر میکردم این فقط برای نفت و رشته های مرتبط با انرژی هست در صورتی که 5 ماه پیش یکی از دوستان برای معدن(آتشباری)اپلای کرد و باز ایمیل زدند که کار شما پر خطر هست و شما تحت تحریم هستی و از این طور صحبتها که نهایتا هم بنده خدا ریجکت شد.
    به نظر من با این شرایط فعلی شما بهترین کشوری که می تونید سرمایه گذاری کنید برای نفت کانداست.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط pmloosi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام امسال برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کنم. خیلی ها بهم میگن خودت اقدام کن برای پذیرش و ویزا چون هزینه ای که موسسات میگیرن خیلی بالاست، من هرجا میرم بین 2 تا 3 میلیون متغیره ولی همه میگن خیلی بیشتر از اینا ازت پول میگیرن ولی بنظرم مستقل اقدام کردنم خیلی سخته شما میتونین کمکم کنین؟
    دوست عزیز شما اول شرایطتت رو بگو ببینیم اصلا شرایطشو داری...و این مهمه که می خوای با هزینه شخصی بری یا فاند نیاز داری...
    سابکلاس 574 (شروع 1 جولاي)-ارسال مدارك: 5 مارس|لاج پرونده: 9 مارس|دریافت فایل نامبر: 10 مارس |درخواست مدیکال،پروپوزال: 16مارس|انجام و ارسال مدیکال: 17 مارس |گرنت ویزا:10 اپريل

با سلام
    دوستان گرامی اگر اطلاعاتی دارید لطف نمایید منو را هنمایی فرمایید
    معدل = کارشناسی 15.11 و ارشد 18.08
    دانشگاه قبلی = دانشگاه تبریز
    رشته = علوم دامی- فیزیولوژی تولیدمثل دام
    مقالات خارجی = 3 عدد با ایمپکت بالای 1
    مقالات داخلی = 3 عدد
    تالیف کتاب = ندارم
    سابقه کار = 11 ماه مدیریت گله مرغ تخمگذار
    مدرک زبان = فعلا ندارم
    سایر افتخارات و مدارک =

دانشگاه مورد نظر در استرالیا= فعلا انتخا ب نکردم
    رشته مورد نظر در دانشگاه بیولوژی تولید مثل انسانی یا حیوانات آزمایشگاهی
    آیا احتمال پذیرش من وجود دارد؟ کدام دانشگاه های استرالیا رشته مدنظرمو میتونم پیداکنم
    باتشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)