صفحه 3 از 94 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط bavarianminid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند وقت پیش با یکی از اساتید دانشگاه موناش مکاتبه داشتم که بم گفت رزومت خوبه و پروپوزال بفرست و برای فاند MIGR اپلای کن (راند می آینده)، منم خوشحال که دیگه حله قضیه بی خیال جاهای دیگه شدم تا اینکه اتفاقی به اینجا برخوردم و فهمیدم مثکه اینجور که اساتید میفرمایند استاد تو دانشگاههای استرالیا خیلی تاثیر گذار نیست با توجه به اینکه ددلاینای کانادا و امریکام تموم شده فک کنم خواستم بدونم با این رزومه بنظرتون چقدر شانس بردن MIGR رو دارم؟؟
    1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل شهید چمران اهواز- عمران- 16.28
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل شهید چمران اهواز- عمران سازه هیدرولیکی- 19.2
    3- نمره زبان (آیلتس و تافل) 85
    4- نمره GRE ندارم
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس و مجله) 2 مقاله Springer و 1 ASCE و 1 علمی پژوهشی
    6- موارد دیگر سابقه کار در شرکت مهندسی مشاور و مشغول کار بر روی چند پروژه تحقیقاتی...
    دوست گرامی دانشگاه موناش شما رو صرفاً بخاطر نمره زبان رد میکنه. تا اونجایی که من میدونم این دانشگاه هیچگونه انعطافی روی این قضیه نداره. حداقل نمره برای رشته شما 91 و TWE 25 هست. لینک زیر رو میتونید چک کنید.

http://monash.edu/migr/apply/eligibi...nts/index.html

1-فوق لیسانس از دانشگاه آزاد کرمانشاه. لیسانس از دانشگاه آزاد یزد2- معدل فوق (16) و لیسانس (14/67) 3 رشته مدیریت با گرایش operations research ( تحقیق در عملیات). دکترا رو هم قصد دارم در این رشته بگیرم- البته علاقه مندی من بیشتر در FUZZY MCDM و DEA و بهینه سازی است4- نمره زبان ندارم ولی احتمالا آیلتس 6 بتونم در دو ماه دیگه بگیرم. اگه دانشگاهی هم هست بدون زبان یا CONDITION باشد راهنمایی بفرمایید.5- دو مقاله: یکی در کنفرانس بین المللی IEEE در کره جنوبی - یکی در کنفرانس بین المللی داخلی6- حدود 11سال سابقه کار مرتبط با عناوین مدیر عامل و مدیر کارخانه و ....7- سمینار و WORKSHOP در ایران 9 نمونه دارم8- یک پروپزال در زمینه تحقیق در عملیات آماده کردم.10- یک سال سابقه تدریس در دانشگاه آزادبا تشکر از تمامی دوستان گرامی. لطفا نظر در خصوص گرفتن پذیرش با فاند در مقطع دکترا بدهید. و چگونه باید در استرالیا پذیرش گرفت و چه دانشگاهی رو بسته به شرایطم پیشنهاد میکنید. با عرض معذرت

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    1-فوق لیسانس از دانشگاه آزاد کرمانشاه. لیسانس از دانشگاه آزاد یزد2- معدل فوق (16) و لیسانس (14/67) 3 رشته مدیریت با گرایش operations research ( تحقیق در عملیات). دکترا رو هم قصد دارم در این رشته بگیرم- البته علاقه مندی من بیشتر در FUZZY MCDM و DEA و بهینه سازی است4- نمره زبان ندارم ولی احتمالا آیلتس 6 بتونم در دو ماه دیگه بگیرم. اگه دانشگاهی هم هست بدون زبان یا CONDITION باشد راهنمایی بفرمایید.5- دو مقاله: یکی در کنفرانس بین المللی IEEE در کره جنوبی - یکی در کنفرانس بین المللی داخلی6- حدود 11سال سابقه کار مرتبط با عناوین مدیر عامل و مدیر کارخانه و ....7- سمینار و WORKSHOP در ایران 9 نمونه دارم8- یک پروپزال در زمینه تحقیق در عملیات آماده کردم.10- یک سال سابقه تدریس در دانشگاه آزادبا تشکر از تمامی دوستان گرامی. لطفا نظر در خصوص گرفتن پذیرش با فاند در مقطع دکترا بدهید. و چگونه باید در استرالیا پذیرش گرفت و چه دانشگاهی رو بسته به شرایطم پیشنهاد میکنید. با عرض معذرت
    دوست عزیز صادقانه بگم که شانس زیادی ندارین برای بورس شدن...یا باید معدل های خیلی بالایی داشته باشین و یا معدل های خوب همراه مقالات isi معتبر در زمینه کاریتون....برای استرالیا آیلتس 6.5 لازمه
    ولی پذیرش بدون بورس رو شانس دارین
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوستان
    من با یه استادی از دانشگاه کوئینزلند دارم مکاتبه می کنم و واسش پروپوزال فرستادم. اون هم بهم گفت که به ادمین دانشکده می گم واست اپلیکیشن بفرسته. فقط یه نکته ای: این به این معنیه که فاند را دارم یا قضیه فاند با دانشکده هست؟ واقعیتش من چندان با سیستم اپلای واسه استرالیا آشنا نیستم و اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم. اگه بخوام بحث فاند با استاد مطرح کنم چجوری باید بیان کنم؟
    ممنون از راهنمایی هاتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mori123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یه استادی از دانشگاه کوئینزلند دارم مکاتبه می کنم و واسش پروپوزال فرستادم. اون هم بهم گفت که به ادمین دانشکده می گم واست اپلیکیشن بفرسته. فقط یه نکته ای: این به این معنیه که فاند را دارم یا قضیه فاند با دانشکده هست؟ واقعیتش من چندان با سیستم اپلای واسه استرالیا آشنا نیستم و اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم. اگه بخوام بحث فاند با استاد مطرح کنم چجوری باید بیان کنم؟
    ممنون از راهنمایی هاتون
    در استرالیا اساتید کمی هستن که خودشون فاند داشته باشن.. و اگر هم داشته باشن معمولا برای پروژه دکتری اینترنشنال خرجش نمیکنن و بیشتر به دانشجوهای خودشون میدن
    احتمالا منظور استادتون یا سلف فاند بوده یا شرکت در اسکلارشیپ...به نظرم بهتره که ازش در مورد فاند و اسکلارشیپ مستقیم بپرسین....دانشگاه کوئینزلند هم فکر کنم 4 تا ددلاین برای شرکت در بورس داره که احتمالا با همون اپلیکیشنی که برای پذیرس در نظر گرفته میشین با همون برای بورس هم در نظر گرفته خواهی شد.....برنده شدن در بورس هم خیلی خیلی رقابتیه و استاد نقش چندانی در این پروسه نداره و رزومه شما تعیین کننده خواهد بود (معدل+مقالات ISI)
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

با سلام، من برای ارشد میخوام اقدام کنم برای استرالیا، چند تا سوال داشتم، اگه کمک کنید ممنون میشم،
    1- من برام دانشگاه مهمه، میخوام در یکی از دانشگاه های گروه 8 پذیرش بگیرم، با توجه به معدل 14.5 و دانشگاه سراسری شهرستان، آیا امید هست که پذیرش بگیرم؟ (با هزینه شخصی خودم)
    2- آیا تفاوت و پیشنهاد شما برای ارشد Coursework و research چیه؟ کدومش بهتره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط emad70 نمایش پست ها
    با سلام، من برای ارشد میخوام اقدام کنم برای استرالیا، چند تا سوال داشتم، اگه کمک کنید ممنون میشم،
    1- من برام دانشگاه مهمه، میخوام در یکی از دانشگاه های گروه 8 پذیرش بگیرم، با توجه به معدل 14.5 و دانشگاه سراسری شهرستان، آیا امید هست که پذیرش بگیرم؟ (با هزینه شخصی خودم)
    2- آیا تفاوت و پیشنهاد شما برای ارشد Coursework و research چیه؟ کدومش بهتره؟
    1. شانس پذیرش ارشد با هزینه شخصی دارین....باید 3-4 تا دانشگاه G8 رو اپلی کنید...احتمال زیاد میتونید پذیرش بگیرین...فقط دانشگاه سیدنی و NSWU چون رو معدل حساس هستن شانست پایین تره
    2. اگه میخوای برای دکتری اقدام کنی بعدش..ریسرچی بری خیلی بهتره..اگه میهوای وارد بازار کار استرالیا بشی به نظرم کورسی بهتر باشه

1-فوق لیسانس از دانشگاه آزاد کرمانشاه. لیسانس از دانشگاه آزاد یزد2- معدل فوق (15/01) و لیسانس (14/67) 3 رشته مدیریت با گرایش operations research ( تحقیق در عملیات)4- نمره زبان ندارم ولی احتمالا آیلتس 6/5بتونم بگیرم.5- دو مقاله: یکی در کنفرانس بین المللی IEEE در کره جنوبی - یکی در کنفرانس بین المللی داخلی6- حدود 11سال سابقه کار مرتبط با عناوین مدیر عامل و مدیر کارخانه و ....7- سمینار و WORKSHOP در ایران 9 نمونه دارم8- هدفم قبلادانشگاههای اروپایی بود اما فکر کنم به استرالیا هم باید فکر کنم.9- یک پروپزال در زمینه تحقیق در عملیات آماده دارم.10- یک سال سابقه تدریس در دانشگاه آزادبا تشکر از تمامی دوستان گرامی. لطفا نظر در خصوص گرفتن پذیرش با فاند در مقطع دکترا بدهید. دانشگاههایی که شانس دارم رو معرفی کنید. آیا باید ابتدا با اساتید تماس بگیرم یا راه دیگه هم وجود داره. با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    1-فوق لیسانس از دانشگاه آزاد کرمانشاه. لیسانس از دانشگاه آزاد یزد2- معدل فوق (15/01) و لیسانس (14/67) 3 رشته مدیریت با گرایش operations research ( تحقیق در عملیات)4- نمره زبان ندارم ولی احتمالا آیلتس 6/5بتونم بگیرم.5- دو مقاله: یکی در کنفرانس بین المللی IEEE در کره جنوبی - یکی در کنفرانس بین المللی داخلی6- حدود 11سال سابقه کار مرتبط با عناوین مدیر عامل و مدیر کارخانه و ....7- سمینار و WORKSHOP در ایران 9 نمونه دارم8- هدفم قبلادانشگاههای اروپایی بود اما فکر کنم به استرالیا هم باید فکر کنم.9- یک پروپزال در زمینه تحقیق در عملیات آماده دارم.10- یک سال سابقه تدریس در دانشگاه آزادبا تشکر از تمامی دوستان گرامی. لطفا نظر در خصوص گرفتن پذیرش با فاند در مقطع دکترا بدهید. دانشگاههایی که شانس دارم رو معرفی کنید. آیا باید ابتدا با اساتید تماس بگیرم یا راه دیگه هم وجود داره. با تشکر
    دوست عزیز
    با معدل و دانشگاه های شما اصلا به بورس در استرالیا فکر نکنید چون شرایط شما مساعد نیست فقط میتونی با پیدا کردن استاد به پذیرش از دانشگاه های ولونگونگ نیوکسل مک کوری نیو انگلند گریفیث حساب کنید
    من جای شما بودم جی ار ای شرکت کرده و به کانادا و امریکا فکر می کردم در ضمن برای استرالیا مقاله ای اس ای داشتن الزامی هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

با سلام
    دوستان یک سوال داشتم که اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    من در حال تلاش برای گرفتن بورس از دانشگاه های استرالیا در رشته مارکتینگ هستم و دانشگاه موناش از اولویت های من است. در این دانشگاه با یکی از اساتید نیز صحبت های اولیه را داشتم.
    سوال من این است که آیا داشتن مقاله سابمیت شده و در دست داوری با همکاری یکی از دانشجوهای دکتری و یکی از اساتید دانشگاه موناش میتونه در فرآیند گرفتن بورس موثر باشه؟
    در کل آیا مقاله در دست داوری در جرنال های معتبر میتونه امتیازی در فرآیند گرفتن بورس داشته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)