صفحه 44 از 94 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng k.n.t.u

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام دوستان، من شنیدم که UWA دیگه ایرانی نمیگیره، آیا شما هم شنیدید چنین چیزیو؟ واقعیت داره یا خیر؟ با تشکر
    والا من برای Master by research سیویل اپلای کردم UWA رو که اواخر کار سوپروایزر بنده رفت کرتین و در نتیجه مجبور شدم عجله ای با یکی دیگه صحبت کنم و اون بابا هم اول گفت حتما اپلای کن، برای اسکالرشیپ هم حتی اپلای کن ولی دانشگاه بعد از یک ماه نامش اومد که ما پوزیشن برای پروپوزال شما نداریم! مجبور شدم اونجا رو Master of professional eng اپلای کنم و اونو گرفتم حدوده 3 ماه پیش (که البته فاند هم اصلا نداره). توی طول این مدت چنین چیزی نشنیدم که ایرانی نگیره ! البته کرتین این صحبتا بود که ایرانی نگیرن، خیلیم جدی بود ولی بر خلاف این صحبتا اونجا Master by research گرفتم با همون سوپروایزره که ترانسفر کرده بود. به نظر من شما حتما اینو از دانشگاه بپرس (ترجیحا زنگ بزن، UWA یه مقدار میلاشو دیر جواب میده) اگه چنین چیزی باشه صراحتا میگن.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpower22 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امسال لیسانس برق رو در دانشگاه ارومیه با معدل خوب تموم کردم و کنکور ارشد هم دادم و به احتمال زیاد یا تبریز قبول میشم یا همین ارومیه.نظرم اینه که ارشد رو خوب بخونم و مقاله هم کار کنم و واسه دکترا اپلای کنم استرالیا.
    حالا به نظرتون از ارومیه یا تبریز میشه برای استرالیا اپلای کرد یا نه؟به خاطر دانشگاهشون میگم که مثل دانشگاه های تهران معروف نیستند.
    به نظرتون در این 2 سال چکار کنم تا رزومم قوی باشه؟
    دوست عزیز
    منو به یاد چند سال پیش انداختید که با همین ایده ارشد خوندم و در آخر تونستم کلی جا از جمله استرالیا پذیرش بگیرم
    1) دانشگاه مهمه اما اون یه اسمه این شمایی که کیفیت تحصیلتو رقم می زنی
    2) معدلت زیر 17.5 تو درسا و نمره پروژت بالا 18 باشه
    3)مقاله بدی ISI و تو کنفرانس های داخلی و خارجی تا می تونی شرکت کنی و مقاله بدی و پرزنت کنی
    4) حسابی هم در حین درست تو ارشد زبان بخونی و آماده تافل یا آیلتس شی
    5) وقت تلف نکنی و هدفدار باشی و نا امید نباشی
    مطمئن باش به چیزی که می خوای می رسی

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط civil-1 نمایش پست ها
    این فقط شامل ملبورنه یا کلا همه ی دانشگاه ها به ایرانیا IPRS نمیدن؟؟ علت چیه؟
    ملبورن که مطمئنم، به نظرم شامل همه دانشگاه ها می شه بخاطر تحریم ه شاید، IPRS بورس دولتیه اما MIFRS بورس دانشگاه که ربطی به دولت نداره، البته IPRS تو دانشگاه های دیگه ممکنه اسم دیگه ای داشته باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

دوستان سلام

ببخشید من یک مقدار دنبال شانس برای پذیرش هستم تا از سر در گمی در بیام
    من تحصیل کارشناسیم از دانشگاه صنعتی اصفهان- مهندسی شیمی با معدل خیلی کم 13.5 تمام شده
    ولی تو ارشد معدلم 17.3 بدون سمینار و پروژه هس که اینا رو هم طبعا بالا میشم و معدلم به 17.5 تا 17.9 خواهد رسید زبانم خوبه و دارم با جدیت برا تافل می خونم و اگر انگیزه پیدا کنم می تونم بالا صد هم برم
    امید دارم که بتونم دو تا مقاله آی اس آی بدم و بتونم با کمک در شبیه سازی کو آوتر (اسم دوم سوم مقاله) دوتا مقاله اعضای خانواده شم
    و فاند هم می خوام

1 جی آر ای ندارم که انگار هیچ دانشگاهی تو استرالیا بهش نیاز نداره ( درسته؟)
    2-دوما اینکه مقاله داخلی ارزشی نداره که بنویسم درسته؟
    3- خوش و واقع بینانه های من تو استرالیا کجاست.
    4-اگر نصیحتی یا نقطه قوتی که ازش غافل شدم می بینید بهم بگید.

از اینکه وقت و تجربتونو در تختیارم می ذارید ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط cellboy نمایش پست ها
    دوستان سلام

ببخشید من یک مقدار دنبال شانس برای پذیرش هستم تا از سر در گمی در بیام
    من تحصیل کارشناسیم از دانشگاه صنعتی اصفهان- مهندسی شیمی با معدل خیلی کم 13.5 تمام شده
    ولی تو ارشد معدلم 17.3 بدون سمینار و پروژه هس که اینا رو هم طبعا بالا میشم و معدلم به 17.5 تا 17.9 خواهد رسید زبانم خوبه و دارم با جدیت برا تافل می خونم و اگر انگیزه پیدا کنم می تونم بالا صد هم برم
    امید دارم که بتونم دو تا مقاله آی اس آی بدم و بتونم با کمک در شبیه سازی کو آوتر (اسم دوم سوم مقاله) دوتا مقاله اعضای خانواده شم
    و فاند هم می خوام

1 جی آر ای ندارم که انگار هیچ دانشگاهی تو استرالیا بهش نیاز نداره ( درسته؟)
    2-دوما اینکه مقاله داخلی ارزشی نداره که بنویسم درسته؟
    3- خوش و واقع بینانه های من تو استرالیا کجاست.
    4-اگر نصیحتی یا نقطه قوتی که ازش غافل شدم می بینید بهم بگید.

از اینکه وقت و تجربتونو در تختیارم می ذارید ممنونم
    سلام
    1)بله، مطرح نیست خیلی
    2)خیر، مقاله داخلی اهمیت داره همانگونه که من دیدم استادای دانشگاه ملبورن مقاله های داخلی و کنفرانس هاشونو تو CV می زنن و شرکت تو کنفرانس ها و ژورنال های داخلی نشان دهنده سطح فعالت شماست، و از طرفی، مقاله داخلی پلی بسوی مقاله خارجیه و شما مهارت درگیری با داور و نحوه نوشتن مقاله رو فرا می گیرید
    3) خیلی حساب کتاب نداره بسته به نیاز استاده و موجودیت فاند و عوامل دیگس
    4) معدل کلت زیر 17.6 یا 88% نیاد و حسابی مقاله بنوس و فعال باش تو فوقت
    ایام ب کام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    1)بله، مطرح نیست خیلی
    2)خیر، مقاله داخلی اهمیت داره همانگونه که من دیدم استادای دانشگاه ملبورن مقاله های داخلی و کنفرانس هاشونو تو CV می زنن و شرکت تو کنفرانس ها و ژورنال های داخلی نشان دهنده سطح فعالت شماست، و از طرفی، مقاله داخلی پلی بسوی مقاله خارجیه و شما مهارت درگیری با داور و نحوه نوشتن مقاله رو فرا می گیرید
    3) خیلی حساب کتاب نداره بسته به نیاز استاده و موجودیت فاند و عوامل دیگس
    4) معدل کلت زیر 17.6 یا 88% نیاد و حسابی مقاله بنوس و فعال باش تو فوقت
    ایام ب کام
    یه سوال دیگه این که من سایت دانشگاه ملبورن دیدم شرط معدل رو با یا ذکر کرده بود یعنی کارشناسی یا ارشد! درست فهمیدم؟
    کلا من دانشگاه ملبورن با فاند امیدی داشته باشم با اینکه یه استاد در زمینه کاری من وجود داره؟(چقد فاند؟)

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط cellboy نمایش پست ها
    یه سوال دیگه این که من سایت دانشگاه ملبورن دیدم شرط معدل رو با یا ذکر کرده بود یعنی کارشناسی یا ارشد! درست فهمیدم؟
    کلا من دانشگاه ملبورن با فاند امیدی داشته باشم با اینکه یه استاد در زمینه کاری من وجود داره؟(چقد فاند؟)
    بله! یعتی فوقتو 88% یا 17.6 به بالا بشی به لیسانست کاری ندارن و مشکلی ایجاد نمی کنه و شرط معدل اسکولارشیپ MIFRS +MIRS داری
    زمینه های کاری نزدیک به کارتم هم پی گیر باش شاید شد،
    اگه استاده بخوادت و شرط معدل و CV و ... بیاری اسکولارشیپ می دن بهت
    MIRS: سالیانه 25310$
    MIFRS: هزینه تحصیلتو می پرونه که 33000$ هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط emad70 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من شنیدم که UWA دیگه ایرانی نمیگیره، آیا شما هم شنیدید چنین چیزیو؟ واقعیت داره یا خیر؟ با تشکر
    این جواب رییس یکی از دپارتمان های UWA در مورد تحریمها:
    Hi Ali,

It was the policy in the past two years and a few months ago the policy has changed. There are certainly research areas students from certain countries (including Iran) cannot engage in, and for the rest it is OK. We are enrolling in new Iranian students now.

سلام
    برا استادی ایمیل فرستادم ولی استاده در مورد سابقه علمی و پرسنالیتی من از ریفر ها سوال کرده و پرسیده:
    استاده گرنت داره چقدر ممکنه شانس داشته باشم ؟؟؟
    Dear Prof y

x has cited you as a referee in applying for a PhD position here.Could you comment on her scientific ability, personality and provideyour assessment of her ability to commit the effort required toundertakea PhD by research?

Sincerely

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

دوستان معدل فوق من 17/43 است؛ شرط ملبورن رو برای اسکالرشیپ 17/6 گفتین. یعنی من شانسی واسه ملبورن ندارم؟ برای بقیه دانشگاه ها مثل سیدنی و موناش شرط چنده دوستان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)