صفحه 5 از 94 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط agronomy نمایش پست ها
    سلام به دوستان، اگه رهنمایی کنید ممنون میشم. رشته من کشاورزی هست و کارشناسی رو از دانشگاه آزاد با معدل 15.50 و کارشناسی ارشد رو از دانشگاه سراسری ارومیه با معدل 16.20 دارم. نمره زبانم 6.5 هست اما میتونم به 7 برسونم. 4 تا مقاله آی اس آی دارم که ممکنه یکی دیگه هم اضافه کنم.به نظرتون با این شرایط میتونم از یکی از دانشگاه های استرالیا بورس بگیرم. اگه جوابتون نا امید کننده هست به نظرتون برای کدوم کشور شانسم بالا هست. ممنون میشم که اگه راهنمایی کنید.

البته باید این رو هم اضافه کنم که 3 تا توصیه نامه خوب از اساتید دارم که اتفاقا یکی از این اساتید واز یکی از دانشگاه های استرالیا فارغ التحصیل شدن و خیلی هم شناخته شده هستن
    Dear Friend....It seems you have good chance to be one of winner of scholarship in Australia......It totally depends on your ISI papers and their impact factor.....your GPAs are quiet good, however they are a bit low in comparison with other applicants ........I would recommend you to contact prospective supervisors and discuss your chance .....Keep in mind, that there is no guarantee that at the end of day you will be winner, so Always think about plan B.....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی شیمی صنایع غذایی از دانشگاه صنعتی بابل (معدل 15.7) و ارشد مهندسی شیمی از همون دانشگاه (معدل 16.45) دارم.
    یه isi با IF=4.6 دارم و یکی هم تا ماه آینده سابمیت می کنم، یه کنفرانس ملی مهندسی شیمی (ارائه به صورت پوستر) و دو تا کنفرانسی داخلی دیگه.
    زبان هم هنوز امتحان ندادم ولی احتمالا 6.5 آیلتس
    با این شرایط می تونم به گرفتن فول فاند دکتری از دانشگاهای غیر جی 8 امیدوار باشم؟ تا جایی که می دونم بیشتر همون iprs هستش، به شرایطم می خوره؟
    البته 2 تا توصیه نامه ی خوب هم از اساتید دارم که نمی دونم تأثیری داره یا نه

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط aziiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی شیمی صنایع غذایی از دانشگاه صنعتی بابل (معدل 15.7) و ارشد مهندسی شیمی از همون دانشگاه (معدل 16.45) دارم.
    یه isi با IF=4.6 دارم و یکی هم تا ماه آینده سابمیت می کنم، یه کنفرانس ملی مهندسی شیمی (ارائه به صورت پوستر) و دو تا کنفرانسی داخلی دیگه.
    زبان هم هنوز امتحان ندادم ولی احتمالا 6.5 آیلتس
    با این شرایط می تونم به گرفتن فول فاند دکتری از دانشگاهای غیر جی 8 امیدوار باشم؟ تا جایی که می دونم بیشتر همون iprs هستش، به شرایطم می خوره؟
    البته 2 تا توصیه نامه ی خوب هم از اساتید دارم که نمی دونم تأثیری داره یا نه
    با سلام
    من فکر می کنم تاکید را بیشتر بر دانشگاههای غیر از جی 8 بگذارید تا "شاید" احتمالی برایتان باشد. بهرحال شاید بتوانید با افزایش تعداد مقالات در مجلات معتبر شانستان را برای این دانشگاهها (غیر جی 8) افزایش دهید.
    موفق باشید

سلام. من لیسانس مامایی و ارشد برنامه ریزی اموشی هستم. کجامیتونم یه پذیرش بگیرم. مقطعش خیلی مهم نیست. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط margaret_marta نمایش پست ها
    سلام. من لیسانس مامایی و ارشد برنامه ریزی اموشی هستم. کجامیتونم یه پذیرش بگیرم. مقطعش خیلی مهم نیست. ممنون
    دوست گرامی
    برای اینکه دقیق تر جوابتون را بگیرید باید معدل، مقالات علمی و دانشگاه های فارغ التحصیلیتون را ذکر می کردید آنوقت می شد دقیق تر گفت که شانستون برای گرفتن پذیزش یا بورس در کدام دانشگاه ها بیشتر هست.
    در هر حال اگر بخواهید فقط پذیرش بگیرید در مقطع دکتری باید اول با توجه به زمینه تحقیقاتیتون استاد پیدا کنید (لیست دانشگاه های استرالیا را سرچ کنید و ببینید کدام دانشگاه ها رشته مورد نظر شما را دارد) و با آن ها مکاتبه کنید اگر آن ها ok دادند شما می تونید برای پذیرش اقدام کنید.
    پذیرش گرفتن از دانشگاه های استرالیا خیلی سخت نیست. مسئله مهم بورسیه است که به شرایط شما بستگی دارد. اگر هم بخواهید برای فوق دوباره اقدام کنید شاید بتونید پذیرش را راحت بگیرید اما در مرحله ویزا باید هزارتا دلیل بیارید که چرا دوباره می خواهید فوق بخونید. چون ممکنه به همین دلیل ریجکت شوید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

کاربرهای محترم

برای موضوع "
    شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسایل مرتبط
    " عناوین زیر به عنوان سر فصل انتخاب شده اند

1. شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا بر مبنای رزومه تحصیلی
    2. نحوه امتیاز دهی دانشگاه ها برای هر داوطلب
    3. پذیرش مشروط و مسایل مرتبط

کاربران عزیز .... اگر پیام شما در سه سرفصل بالا قرار نگیرد ... حذف خواهد گردید
    ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﺑﺮاﻱ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻣﻲ ﺗﻮاﻧﻴﺪ ﺑﻪ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﻫﺎﻱ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻧﻤﺎﺳﻴﺪ

از دوست های عزیر خواهشمندم ضمن رعایت قوانین انجمن؛ از هر گونه مجادله کلامی و نسبت دادن کلمه های ناشایست و به دور از ادب به سایر اعضا در نوشته ها و پیام های خود جدن خودداری نمایید. با متخلفین مطابق با قوانین انجمن برخورد خواهد شد.
    ویرایش توسط mani2541 : January 27th, 2014 در ساعت 10:27 AM
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام دوستان

اگر استادی از دانشگاه خیلی ابراز تمایل کند و چند بار در میل ها ابراز تمایل برای همکاری و تحقیق روی پروپوزالم کند، آیا امکان دارد که نتیجه بورسیه من رد شود؟ این استاد حتی در میل هاش تاکید کرد که تو فرم های پذیرش تمام تیک های اسکالرشیپ را بزنم. آخرین میل استاده هم به شرح زیر بوده است :
    Don’t worry. I do have had updates from GRO about your application. Things are moving though it is slowly as it is the way for things to be done here. I expect you receive the offer in the next couple of weeks.

خیلی استرس دارم لطفا کمکم کنید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_c70 نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر استادی از دانشگاه خیلی ابراز تمایل کند و چند بار در میل ها ابراز تمایل برای همکاری و تحقیق روی پروپوزالم کند، آیا امکان دارد که نتیجه بورسیه من رد شود؟ این استاد حتی در میل هاش تاکید کرد که تو فرم های پذیرش تمام تیک های اسکالرشیپ را بزنم. آخرین میل استاده هم به شرح زیر بوده است :
    Don’t worry. I do have had updates from GRO about your application. Things are moving though it is slowly as it is the way for things to be done here. I expect you receive the offer in the next couple of weeks.

خیلی استرس دارم لطفا کمکم کنید
    بله هر امکانی وجود داره....بورس استرالیا یک قسمت کوچکش شاید دست استاد باشه....اینکه استادت با اطمینان حرف میزنه شاید به خاطر رزومه خوبتونه نه اینکه اون میتونه با رزومه ضعیف پرونده بورس شما رو اوکی کنه...به هر حال استرس نداشته باشید چون این مسیر همش استرس هست...پس dont worry! اپلی کن بره..و بشین منتظر نتیجه بورست
    حتما حتما 4-3 تا دانشگاه دیگه هم اپلی کن چون بگیر نگیر داره.....پس تمام تخم مرغاتو توی یک سبد نزار
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

سلام.ببخشید من ۳۰ سالمه.لیسانس مهندسی شیمی شریف معدل ۱۵٫۱ فوق دانشگاه صنعت نفت گرایش گازمعدل ۱۷٫۷ به علاوه ۳ تا مقاله ژورنال و یک کنفرانس خارجی دارم. ۳ سال در پارس جنوبی کار کردم.بنظرتون با نمره خوب زبان شانسی برای بورس شدن توسط یک دانشگاه با رنکینگ خوب دارم یا نه؟؟؟آیا فاکتور سن در گرفتن پذیرش و بورس مهمه؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidpatriot نمایش پست ها
    سلام.ببخشید من ۳۰ سالمه.لیسانس مهندسی شیمی شریف معدل ۱۵٫۱ فوق دانشگاه صنعت نفت گرایش گازمعدل ۱۷٫۷ به علاوه ۳ تا مقاله ژورنال و یک کنفرانس خارجی دارم. ۳ سال در پارس جنوبی کار کردم.بنظرتون با نمره خوب زبان شانسی برای بورس شدن توسط یک دانشگاه با رنکینگ خوب دارم یا نه؟؟؟آیا فاکتور سن در گرفتن پذیرش و بورس مهمه؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید
    فاکتور سن اصلا اهمیتی نداره برای بورس و پذیرش....نمره 6.5 آیلتس بیاری کافیه و بیشتر از اون شانست رو افزایش نمیده.....در کل شانس ضعیفی نداری...بستگی به مقالاتت داره...آگه isi باشه شانست خوب و رو به بالا هست.....حداقل3-4 دانشگاه رو اپلی کن تا به نتیجه مطلوب برسی...پروپوزال قوی داشتن هم به بالا بردن شانست کمک میکنه...با اساتید ارتباط بگیر در اولین برخوردها متوجه شانست برای بورس میشی
    نکته مهم اینکه شاید گرایش های مربوط به گاز جزئ تحریما باشه....به هر حال تا ایمیل نزنی به استاد و وارد پروسه پذیرش و بورس نشی چیزی معلوم نمیشه برای ریجکت شدن به خاطر تحریم
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)