صفحه 54 از 94 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام میشه بگین من شانسم برای بورس از ملبورن چقدره ؟ معدل لیسانس 14(مدیریت برنامه ریزی از دانشکاه بیام نور) معدل ارشد 17 ( فلسفه از دانشگاه علامه طباطبایی) حدود 19 مقاله داخلی 3 تا کتاب یکی از استادای ملبورن هم خیلی رابطه خوبی برقرار کردم و روی موضوع مورد علاقه اون کار کردم و پروبوزال نوشتم . ( که یه موضوع هست که فقط خود ایشون تا حالا کار کرده خیلی خیلی ابتاکاری). ایا شانس بورس دارم برای اکتبر؟ خواهش میکنم یکی بهم بگه از استرس شب و روز ندارم .

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6400927 نمایش پست ها
    با سلام میشه شانس گرفتن بورسیه من رو در دانشگاهای استرالیا بررسی کنید خیلی کنجکاوم که بدونم
    لیسانس مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک با معدل 17/10 از دانشگاه آزاد
    در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس مهندسی برق کنترل ازاد ام و روی پایان نامه ارشدم کار میکنم و معدلم 19/5 است و امیدوارم بتونم 2 مقاله ای اس ای ازش دربیارم همچنین در تلاش جهت اخذ مدرک آیلس با نمره حداقل بالای 7 واسه سال آینده ام فقط مشکلم اینه که سابقه کاری ندارم و خدمت سربازی نرفتم
    با تشکر از شما
    سلام
    اوضاع کلیت خوبه، اما حتما برا اتمینان اون 2تا ISI رو بده که خیالت برای پذیرش همه جا راحت باشه

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    سلام میشه بگین من شانسم برای بورس از ملبورن چقدره ؟ معدل لیسانس 14(مدیریت برنامه ریزی از دانشکاه بیام نور) معدل ارشد 17 ( فلسفه از دانشگاه علامه طباطبایی) حدود 19 مقاله داخلی 3 تا کتاب یکی از استادای ملبورن هم خیلی رابطه خوبی برقرار کردم و روی موضوع مورد علاقه اون کار کردم و پروبوزال نوشتم . ( که یه موضوع هست که فقط خود ایشون تا حالا کار کرده خیلی خیلی ابتاکاری). ایا شانس بورس دارم برای اکتبر؟ خواهش میکنم یکی بهم بگه از استرس شب و روز ندارم .
    سلام
    اول اینکه آروم باشید، حالا مونده که استرس بگیرید، پروسه های جدی تری مث ویزا هست که استرس زا تره!
    معدل ارشدتون بد نیست، اما کارشناسی کمی کمه که با مقالات زیاد احتمالا جبران میشه، اما اینکه مقاله بین المللی ندادید بعد 19 مقاله داخلی عجیبه برام؟
    نمره زبان دارید؟
    و در آخر بگم بیشتر امور دست استاده، نظر ایشون چی بوده؟ می تونید ازشون بپرسید

Junior Member

یا سلام خدمت اساتید، در صورت امکان شانس من رو هم بررسی فرمایید.

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه صنعتی امیرکبیر

معدل کارشناسی : 14.6
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی :مهندسی معدن - استخراج
    تعداد مقالات : 4 تا، 1 فارسی(عمرانی)، 2 کنفرانس بین المللی(معدنی/عمرانی) و 1 آی اس آی(عمرانی)
    تعداد توصیه نامه: حداقل 5 تا(از اساتید مهندسی عمران و مهندسی معدن)
    سابقه کار: پاره وقت در زمینه عمران/ ژئوتکنیک و کنترل پروژه به مدت یک سال و نیم
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : بله(دستیار مولف)
    نمره زبان انگلیسی: تافل 103
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: ملبورن / مهندسی عمران خاک و پی(ژئوتکنیک)

بنده در حین تحصیل در مقطع کارشناسی یک isi عمرانی (ژئوتکنیک) با نام اول دادم. یک ماه دیگر فارغ التحصیل می شوم.

Junior Member

hi guys
    could you please guide me about my chance in australia scholarships
    bachelor: azad university of najafabad,software engineering gpa:15.26
    master: national university of malaysia,computer science, gpa: 3.93/ 4. 00
    publications:3 published scopus and 3 isi ( under review)

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط asadifarid نمایش پست ها
    یا سلام خدمت اساتید، در صورت امکان شانس من رو هم بررسی فرمایید.

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه صنعتی امیرکبیر

معدل کارشناسی : 14.6
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی :مهندسی معدن - استخراج
    تعداد مقالات : 4 تا، 1 فارسی(عمرانی)، 2 کنفرانس بین المللی(معدنی/عمرانی) و 1 آی اس آی(عمرانی)
    تعداد توصیه نامه: حداقل 5 تا(از اساتید مهندسی عمران و مهندسی معدن)
    سابقه کار: پاره وقت در زمینه عمران/ ژئوتکنیک و کنترل پروژه به مدت یک سال و نیم
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : بله(دستیار مولف)
    نمره زبان انگلیسی: تافل 103
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: ملبورن / مهندسی عمران خاک و پی(ژئوتکنیک)

بنده در حین تحصیل در مقطع کارشناسی یک isi عمرانی (ژئوتکنیک) با نام اول دادم. یک ماه دیگر فارغ التحصیل می شوم.
    سلام
    CV شما خوبه، اما معدلت کمه، مخصوصا برا دانشگاهی مث ملبورن،
    برای ارشد متاسفانه اسکولارشیپ کمه و شانس زیادی نداری
    به نظرم برا امریکا اقدام کن برا ارشدتو، اکه GRE خوب بشه احتما بگیرنت،
    تو استرلیا اسکولارشیپ برا ارشد تقریبا منتفیه، اما ارشد داشتی برا دکتری میشد کاری کرد

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط baharna نمایش پست ها
    hi guys
    could you please guide me about my chance in australia scholarships
    bachelor: azad university of najafabad,software engineering gpa:15.26
    master: national university of malaysia,computer science, gpa: 3.93/ 4. 00
    publications:3 published scopus and 3 isi ( under review)
    hello

every things seems fine, after receiving your ISI articles acceptance , find appropriate supervisor and then apply
    good luck on that

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    CV شما خوبه، اما معدلت کمه، مخصوصا برا دانشگاهی مث ملبورن،
    برای ارشد متاسفانه اسکولارشیپ کمه و شانس زیادی نداری
    به نظرم برا امریکا اقدام کن برا ارشدتو، اکه GRE خوب بشه احتما بگیرنت،
    تو استرلیا اسکولارشیپ برا ارشد تقریبا منتفیه، اما ارشد داشتی برا دکتری میشد کاری کرد

با تشکر از نظرتون.
    دو سوال:
    1. من فکر میکردم معدلم خیلی پایین نیست (با توجه به اعلام خود ملبورن که کف 13 هست) و ضمن اینکه تصورم این بود که isi معتبر در مقطع کارشناسی خیلی امتیاز مثبتی هست. آیا معدل نسبتا پایین با این همه مقاله در کارشناسی تلطیف نمیشه؟
    2. چرا آمریکا؟ ارزانتر است یا فاوند به ارشد می دهد؟ کمی توضیح دهید ممنون میشم.

با تشکر فراوان دوست عزیز

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: ارشد خواجه نصیر ، لیسانس امیرکبیر
    2. معدل: ارشد
    17.29، لیسانس 14.35
    3. رشته: مهندسی مکانیک

4. نمره زبان: 100 Toefl ibt

5.نمره GRE یا GMAT:
    ندارم
    6. تعداد مقاله و نوع: از لیسانسم یک مقاله Impact 2.7 ISI از فوقم مقاله انگلیسی داخلی ولی خوب

به نطرتون باید واسه کدو دانشگاهای استرالیا برای گرفتن فول فاند اقدام کنم. از دانشگاه UNSW استاد بهم گفته معدل لیسانست پایینه، ی استاد از UWA گفته شانست واسه اسکالرشیپ بالاست. در ادامه به نظرتون رزومم واسه کدوما خوبه؟ ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اره UNSW سخت گیر هستند و معدل و مقاله براشون یک وزن داره و دانشگاه معتبری هست.... و راحت بورس نمیده ... ملبورن و موناش هم شانس دارین اما رقابت فشرده هست.... اینا سیستم نمره دهی به مقالشون خیلی جالب نیست و معیار خودشون را دارن که منطقی هم نیست...
    برای UNSW باید معدل هردو مقطع بالای 17 باشه حدودا اما حالا 10 یا 20 صدم بالا پایین هم راه میان و سخت نمیگیرن....
    ای اس ای هم باید حداقل 2 تا داشته باشید معمولا که اینطور بوده بر اساس نتایج بدست امده ولی شانش هم دخیل هست و شاید با یکی هم بشه گرفت...

غیر ای اس ای هم ارزش انچنانی نداره... تازه ای اس ای هم داستان داره ... حالا امیدوارانه اپلای کنید اما................
    کشور های دیگه هم اپلای کنید و به امید استرالیا نباشید....

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsafari نمایش پست ها
    1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: ارشد خواجه نصیر ، لیسانس امیرکبیر
    2. معدل: ارشد
    17.29، لیسانس 14.35
    3. رشته: مهندسی مکانیک

4. نمره زبان: 100 Toefl ibt

5.نمره GRE یا GMAT:
    ندارم
    6. تعداد مقاله و نوع: از لیسانسم یک مقاله Impact 2.7 ISI از فوقم مقاله انگلیسی داخلی ولی خوب

به نطرتون باید واسه کدو دانشگاهای استرالیا برای گرفتن فول فاند اقدام کنم. از دانشگاه UNSW استاد بهم گفته معدل لیسانست پایینه، ی استاد از UWA گفته شانست واسه اسکالرشیپ بالاست. در ادامه به نظرتون رزومم واسه کدوما خوبه؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)