صفحه 57 از 94 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

شانس دارین اما خیلی بالا نیست.. معدل لیسانس شما زیاد جالب نیست.. مقاله ای اس ای هم با توجه به اینکه رشته صنایع هستی انتظار میره بیشتر داشته باشی برای بورس...
    کانادا و امریکا را امتحان کن ... نیوزیلند هم خوبه اگر به لیسانس گیر ندن... زودتر اپلای کن چون ددلاین ها داره میگذره و کم کم نتایج دانشگاه ها در یکی دو ماه اینده اعلام میشه...
    منم مکانیک هستم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnamab نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر ممنون میشم بررسی بفرمایید رزومه منو
    1. لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه آزاد معدل 13.5
    2. مدیریت صنعتی دانشگاه تهران معدل 17
    3. 4 سال سابقه کار تو شرکت مشاور مهندسی در زمینه نفت و گاز
    4. یدونه مقاله ISI در ژورنال با IF=1 بدونه مقاله در ژورنال غیر ISI و دوتا مقاله کنفرانس بین المللی و دوتا مقاله خوب در دست نگارش
    5. نمره تافل هم آزمایشی امتحان دادم 80 شدم ولی دوباره قراره امتحان بدم نمره بالاتری بگیرم
    6. دانشگاه و شهرش مهم نیست فقط میخوام بورسیه کامل بگیرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    شانس دارین اما خیلی بالا نیست.. معدل لیسانس شما زیاد جالب نیست.. مقاله ای اس ای هم با توجه به اینکه رشته صنایع هستی انتظار میره بیشتر داشته باشی برای بورس...
    کانادا و امریکا را امتحان کن ... نیوزیلند هم خوبه اگر به لیسانس گیر ندن... زودتر اپلای کن چون ددلاین ها داره میگذره و کم کم نتایج دانشگاه ها در یکی دو ماه اینده اعلام میشه...
    منم مکانیک هستم...
    من راستش برای امسال نمیخوام اپلای کنم. بیشتر هدفم سال آینده هستش و یا ترم آینده استرالیا. فقط نمیدونم حدودا تافل چند برای کشوری مثل استرالیا مناسبه ( هر چند میدونم هر چی بالاتر بهتر ولی حداقل رو میخوام بدونم ) و همینطور تعداد مقالات ISI معمولا باید چند تا باشه که شانسم بره بالا

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

شما بیس را بزار روی 92 به بالا... که محدودیت نداشته باشی
    با3 ای اس ای شانس بالا میره ... دانشگاه هم بالای 6 تا اپلای کن.... رقبابت بین بهترین ها هست و انتظار بالاست....
    من راستش برای امسال نمیخوام اپلای کنم. بیشتر هدفم سال آینده هستش و یا ترم آینده استرالیا. فقط نمیدونم حدودا تافل چند برای کشوری مثل استرالیا مناسبه ( هر چند میدونم هر چی بالاتر بهتر ولی حداقل رو میخوام بدونم ) و همینطور تعداد مقالات ISI معمولا باید چند تا باشه که شانسم بره بالا

Junior Member

شما بیس را بزار روی 92 به بالا... که محدودیت نداشته باشی
    با3 ای اس ای شانس بالا میره ... دانشگاه هم بالای 6 تا اپلای کن.... رقبابت بین بهترین ها هست و انتظار بالاست....
    ممنون آقا حامد بابت راهنمایی
    من 2 تا سوال دارم ازت:
    1. من توی سایت چند تا دانشگاه خوندم زده بودن تافل 94 لازم دارن با حداقل نمره رایتینگ 27 و حالا برای بقیه هم حداقل تعریف کرده بودن. سوالم اینکه واقعا اگر من تافل بالای 94 بیارم ولی رایتینگم بالای 27 نشه فایده نداره؟ چون منطقی نبود. آیلتس رو زده بالای 7 و حداقل هر مهارت 6 یا 6.5. ولی تافل رو زده رایتینگ 27 و کلش 94

سوال دومم این هستش که شما میتونی چند تا شهر و دانشگاهی که فکر میکنی شانس بالاتری داشته باشم رو اسم ببری؟ و اینکه اصلا برای سیدنی شانس ندارم؟
    شرمنده کلی سوال پرسیدم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

الان بگرد فقط دنبال دد لاین باش اولویت مهم نیست دیگه..... توی هر دانشگاه ضرایب امتیاز دهی را زده سرچ کن.... زبان هم امکان داره کاندیشنال بدن بهت.... غیر مستقیم گفتن تافل ندید!!!! ایلتس بده.... شانست بیشتره....
    ممنون آقا حامد بابت راهنمایی
    من 2 تا سوال دارم ازت:
    1. من توی سایت چند تا دانشگاه خوندم زده بودن تافل 94 لازم دارن با حداقل نمره رایتینگ 27 و حالا برای بقیه هم حداقل تعریف کرده بودن. سوالم اینکه واقعا اگر من تافل بالای 94 بیارم ولی رایتینگم بالای 27 نشه فایده نداره؟ چون منطقی نبود. آیلتس رو زده بالای 7 و حداقل هر مهارت 6 یا 6.5. ولی تافل رو زده رایتینگ 27 و کلش 94

سوال دومم این هستش که شما میتونی چند تا شهر و دانشگاهی که فکر میکنی شانس بالاتری داشته باشم رو اسم ببری؟ و اینکه اصلا برای سیدنی شانس ندارم؟
    شرمنده کلی سوال پرسیدم
    ویرایش توسط hamed_golden7 : September 8th, 2014 در ساعت 10:37 PM

Junior Member

الان بگرد فقط دنبال دد لاین باش اولویت مهم نیست دیگه..... توی هر دانشگاه ضرایب امتیاز دهی را زده سرچ کن.... زبان هم امکان داره کاندیشنال بدن بهت.... غیر مستقیم گفتن تافل ندید!!!! ایلتس بده.... شانست بیشتره....
    آخه من دیگه امکان آیلتس امتحان دادن ندارم. کلی تافل خوندم و کلاس رفتم و آزمایشی امتحان دادم. واقعا اینقدر تاثیر داره که من بخوام این همه زحمتی که برای تافل کشیدم رو بذارم کنار و برم سمت آیلتس؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

تاثیر نداره.... کاندیشنال بورس میدن!!!!
    آخه من دیگه امکان آیلتس امتحان دادن ندارم. کلی تافل خوندم و کلاس رفتم و آزمایشی امتحان دادم. واقعا اینقدر تاثیر داره که من بخوام این همه زحمتی که برای تافل کشیدم رو بذارم کنار و برم سمت آیلتس؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    میشه شانس من رو برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری بگید ؟
    فوق لیسانس برق معدل 17.83 آزاد نجف آباد
    شاگرد اول گروه برق قدرت (first class honor)
    دارم روی یه ثبت اختراع هم کار میکنم که تقریبا تمومه اگرچه ثبت اختراع داخل ایران براشون احتمالا مزیت نیست ولی روی این حساب که سفارش یه شرکته و قراره توی خط تولیدشون کار کنه .(نامه مبنی بر کار کردن دستگاه توی خط تولید را میگیرم ازشون)
    دارم روی زبان کار میکنم و احتمالا آیلتس 7
    مقاله فعلا ندارم
    TA و RA دو ترم(یکسال)
    با فاند و بدون فاند چقدر شانس دارم ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

فاند شانست زیاد بالا نیست!!! مقاله برای بورس استرالیا خیلی حیاتی هست.... بدون بورس شانس داری (UNSW)
    دانشگاه های معدل محور هم برای اینکه مطمن شن از طرف باید حد اقل یک یا دو ای اس ای بدی.....

نقل قول نوشته اصلی توسط kookooli نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    دارم روی یه ثبت اختراع هم کار میکنم که تقریبا تمومه اگرچه ثبت اختراع داخل ایران براشون احتمالا مزیت نیست ولی روی این حساب که سفارش یه شرکته و قراره توی خط تولیدشون کار کنه .(نامه مبنی بر کار کردن دستگاه توی خط تولید را میگیرم ازشون)
    مقاله فعلا ندارم
    TA و RA دو ترم(یکسال)

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط kookooli نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    مقاله فعلا ندارم
    TA و RA دو ترم(یکسال)
    سلام
    شما معدلت خوبه، و CV به ظاهر خوبی داری، اما مقاله ISI نداری،
    بر فرض اینکه زبانت اوکی بشه، و مقاله بدی پذیرشت با اسکولارشیپ محتمله ، اما بدون مقاله ، خیلی روشن نیست، شاید دانشگاه های معمولی، که اونام بودجه زیادی ندارن
    حسابی رو مقاله کار کن، مهمه
    پذیرش بدون فاندت قطعیه، اگه استاد پیدا کنی
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)