صفحه 6 از 94 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Member pkhamid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. The University of Queensland

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

بله شما شانس دارید حتما.. فقط تجربه خوده من اینه که موقع نوشتن پروپزال دقت کنید و سمت موضوعات حساس نرید. چون احتمال زیاد پروپزال شما در DFAT هم بررسی خواهد شد[UN sanction assesment].
    سعی کنید نمره 7 بگیرید برای دانشگاه خوب. نگران سن هم نباشید تاثیر منفی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidpatriot نمایش پست ها
    سلام.ببخشید من ۳۰ سالمه.لیسانس مهندسی شیمی شریف معدل ۱۵٫۱ فوق دانشگاه صنعت نفت گرایش گازمعدل ۱۷٫۷ به علاوه ۳ تا مقاله ژورنال و یک کنفرانس خارجی دارم. ۳ سال در پارس جنوبی کار کردم.بنظرتون با نمره خوب زبان شانسی برای بورس شدن توسط یک دانشگاه با رنکینگ خوب دارم یا نه؟؟؟آیا فاکتور سن در گرفتن پذیرش و بورس مهمه؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید
    سابکلاس 574 -- دلیوری: 16 دسامبر؛ دریافت شماره پرونده: 14 ژانویه ؛درخواست مدیکال، رزومه: 19 ژانویه؛انجام مدیکال: 22 ژانویه؛ارسال مدیکال به امان: 28 ژانویه؛ گرنت ویزا: 27 فوریه (شروع دوره: 1 آپریل)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

دوستان سلام
    من ليسانس مهندسي IT از دانشگاه ازاد قزوين با معدل ١٢.١٤ ، فوق ليسانس مديريت دولتي گرايش سيستمهاي اطلاعاتي دانشگاه ازاد تهران معدل ١٨.٢٠،
    با ١ مقاله isi ، زبان ايلتس ٦ البته تا ٦.٥ ميتونم روش كار كنم،سابقه تدريس در دانشگاه پيام نور و علمي كاربردي براي ١ ترم دارم،فكر مي كنيد چقدر شانس گرفتن پذيرش با بورس از دانشگهاي استراليا براي دكتري دارم؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Shinta نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من ليسانس مهندسي IT از دانشگاه ازاد قزوين با معدل ١٢.١٤ ، فوق ليسانس مديريت دولتي گرايش سيستمهاي اطلاعاتي دانشگاه ازاد تهران معدل ١٨.٢٠،
    با ١ مقاله isi ، زبان ايلتس ٦ البته تا ٦.٥ ميتونم روش كار كنم،سابقه تدريس در دانشگاه پيام نور و علمي كاربردي براي ١ ترم دارم،فكر مي كنيد چقدر شانس گرفتن پذيرش با بورس از دانشگهاي استراليا براي دكتري دارم؟
    شانس بالایی ندارین مگه اینگه بتونین 2-3 تا مقاله isi خوب به رزومتون اضافه کنین....اینجوری رزومتون به حدی میرسه که بتونین اپلی کنین و امیدوار باشین
    این صفحه رو ببینید: http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%AF-%29/page4
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Shinta نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دوست عزیز
    با معدل لیسانس شما برای گرفتن بورسیه از استرالیا شانس خیلی کمی دارید کما اینکه نوشتن پروپوزال در رشته مدیریت و پیدا کردن استاد هم معضلی جدی هست و نکته اخر این دانشگاه ازاد بودن فوق شما یک پون منفی محسوب می شود بنظر من جی ار ای یا جیمت بده و برای امریکا اقدام کن
    استرالیا امثال یکی از دوستان با لیسانس 18.5 و فوق 19 تونست در رشته مدیریت بورس بشود روی استرالیا سرمایه گذاری نکنید
    و مقاله ای اس ای اگر این زولوجی ها مد نظر شماست در استرالیا برای رشته ما اصلا ارزشی ندارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان
    می‌شه روی رزومه من هم نظر بدین
    لیسانس آزاد مهندسی‌ صنایع معدل ۱۴
    فوق مهندسی‌ صنایع آزاد معدل ۱۷.۳۰
    ۸ تا مقاله‌ isi چاپ شده همه با ایمپکتی بالای ۲
    ۱۲ تا مقاله‌ سابمیت شده هماشون تو elsevier که ۳تاش revised خورده
    شانسم واسهٔ بورس دانشگاه ملبورن چقدر؟
    زبانم ۶ آیلتس دارم که دارم می‌خونم واسه ۷.
    Thanks

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mosch نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می‌شه روی رزومه من هم نظر بدین
    لیسانس آزاد مهندسی‌ صنایع معدل ۱۴
    فوق مهندسی‌ صنایع آزاد معدل ۱۷.۳۰
    ۸ تا مقاله‌ isi چاپ شده همه با ایمپکتی بالای ۲
    ۱۲ تا مقاله‌ سابمیت شده هماشون تو elsevier که ۳تاش revised خورده
    شانسم واسهٔ بورس دانشگاه ملبورن چقدر؟
    زبانم ۶ آیلتس دارم که دارم می‌خونم واسه ۷.
    Thanks
    کلا شانستون برای دانشگاه های خوب استرالیا خوبه..ولی اینکه فقط بگین ملبورن شاید شرایط طوری شد که نتونستین بورس دانشگاه ملبورن رو بگیرین به خاطر معدل لیسانس پایین و دانشگاه آزاد بودن (ضریب وزنی کمتر از 1 به دانشگاه آزاد میدن)....پیشنهاد من اینکه در کنار دانشگاه ملبورن 2-3 تا دانشگاه دیگه از استرالیا رو هم اپلی کنید تا نتیجه مطلوب رو بگیرین....
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

I have been sent an email to a lecturer in university of Melbourne and he's accepted to publish several works that I am doing these days. Do you think it can help me to increase the chance of getting the grant? Furthermore, I negotiated a couple of lecturers in UOW and Queensland university and both of them accepted to support me but the problem is that the scholarship is out of their hand because as you know it come from the government. So, ,do you think it will be easy to take a grant from these university subject to my GPA? Thanks in advances

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mosch نمایش پست ها
    I have been sent an email to a lecturer in university of Melbourne and he's accepted to publish several works that I am doing these days. Do you think it can help me to increase the chance of getting the grant? Furthermore, I negotiated a couple of lecturers in UOW and Queensland university and both of them accepted to support me but the problem is that the scholarship is out of their hand because as you know it come from the government. So, ,do you think it will be easy to take a grant from these university subject to my GPA? Thanks in advances
    Your connecting to your supervisor through collaborative works could help to increase your chance to get scholarship.
    don't worry. please go ahead straightforward. Your resume is enough strong to get a scholarship. But in order to increase your chance, you should try to apply for several universities in which your potential supervisors have encouraged you to apply.
    Please keep in your mind, some of issues are purely based on your chance.
    ویرایش توسط orang : February 5th, 2014 در ساعت 01:46 PM

سلام دوستان گرامی با شرایط من احتمال فاند گرفتن در دانشگاه های استرالیا چقدر است؟
    لیسانس و فوق لیسانس مهندسی شیمی دولتی کاشان با معدل 14 و 16.60
    5مقاله ای اس ای با ای اف بین اتا3.5
    3تاکنفرانس داخلی
    تافل 590
    دوستان نکته مهم ای اس ای های منه که سه تاش ریویو هست که دوتای اونها اسم من نفر سومه ایا این بده؟آیاریویوپیپر ارزش کمی داره؟
    ویرایش توسط amirda : February 8th, 2014 در ساعت 02:20 AM

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amirda نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی با شرایط من احتمال فاند گرفتن در دانشگاه های استرالیا چقدر است؟
    لیسانس و فوق لیسانس مهندسی شیمی دولتی کاشان با معدل 14 و 16.60
    5مقاله ای اس ای با ای اف بین اتا3.5
    3تاکنفرانس داخلی
    تافل 590
    دوستان نکته مهم ای اس ای های منه که سه تاش ریویو هست که دوتای اونها اسم من نفر سومه ایا این بده؟آیاریویوپیپر ارزش کمی داره؟
    شانس نسبتا خوبی دارین...حداقل 3-4 تا دانشگاه اپلی کنید مطمئنا یکی یا دو تاش نتیجه میده..flinder Uni رو حتما اپلی کنید چون بیشتر امتیازاتش برای مهندسی ها روی مقاله isi هست
    ریویو ارزشش کمتر از کار اوجینال نیست..هر چه اسم اولتر باشید تاثیرش خوب بیشتره...ولی نگران این چیزا نباش اپلی کن هر چی تعداد دانشگاه بیشتری اپلی کنی شانست بیشتر میشه چون واقعا بخشی از پروسه بورس گرفتن شانسیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)