صفحه 66 از 94 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi Mohammad
    your Cv is good for M.Sc but my concern is scholarship for you .... M.Sc scholarships are very competitive and there are a limited numbers and I have no idea you have chance in this round or not
    be hopeful.... try all of them, be aware the most important thing is in your application is you SUPERVISOR
    خیلی ممنون از پاسختون.
    من طی تماسی که با استاد ملبورن داشتم و منو تشویق کردن گفتن که اسم ایشون رو به عنوان سوپروایزر بنویسم و یه موضوع تز الکی گفتن که اینو فعلا بنویس بعدا که اومدی اینجا صحبت می کنیم. ایشون Professor هستن. نمیدونم رشته شما چیه ولی اگه بشناسین Professor Michael Brearاین جوابو به من دادند

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1372 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون.
    من طی تماسی که با استاد ملبورن داشتم و منو تشویق کردن گفتن که اسم ایشون رو به عنوان سوپروایزر بنویسم و یه موضوع تز الکی گفتن که اینو فعلا بنویس بعدا که اومدی اینجا صحبت می کنیم. ایشون Professor هستن. نمیدونم رشته شما چیه ولی اگه بشناسین Professor Michael Brearاین جوابو به من دادند
    Hi
    I have observed his profile in Uni, this is a formal answer for all to apply, Fine, go ahead
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

سلام دوستان عزیز... من می خوام برا ارشد اپلای کنم.
    1- معدل کارشناسی: 16.35 مهتدسی مکانیک سراسری دوسال آخر 17.65
    2- نمره زبان تافل 100
    3- 2 ماه دیگه امتحان gre دارم.
    4-تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس و مجله) :احتمالا یک مقاله ISI ( فعلا accept نشده و روش حساب باز نمیشه کرد)
    5- سابقه TA یک درس در دانشگاه
    6- دانشگاه های مقصد مد نظر : top 5 استرالیا

آیا شانس پذیرش همراه با فاند دارم ؟ و اینکه اگه از اول فاند نگیرم احتمال اینکه بعد از 1 ترم خوندن بهم فاند بدن هست یا نه ؟
    اگه ممکنه دوستانی که اطلاع دارن در مورد ددلاین های دانشگاه های معروف استرالیا یه توضیحی بدن و اینکه باید قبل از اپلای حتما به اساتید ایمیل و ... بزنیم یا لازم نیست؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin92 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز... من می خوام برا ارشد اپلای کنم.
    1- معدل کارشناسی: 16.35 مهتدسی مکانیک سراسری دوسال آخر 17.65
    2- نمره زبان تافل 100
    3- 2 ماه دیگه امتحان gre دارم.
    4-تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس و مجله) :احتمالا یک مقاله ISI ( فعلا accept نشده و روش حساب باز نمیشه کرد)
    5- سابقه TA یک درس در دانشگاه
    6- دانشگاه های مقصد مد نظر : top 5 استرالیا

آیا شانس پذیرش همراه با فاند دارم ؟ و اینکه اگه از اول فاند نگیرم احتمال اینکه بعد از 1 ترم خوندن بهم فاند بدن هست یا نه ؟
    اگه ممکنه دوستانی که اطلاع دارن در مورد ددلاین های دانشگاه های معروف استرالیا یه توضیحی بدن و اینکه باید قبل از اپلای حتما به اساتید ایمیل و ... بزنیم یا لازم نیست؟
    Hi Shahin
    You have good and enough background for admissions to the top universities in AUS (G8) but my concern is bout there are a limited scholarships for M.Sc levels and they are so competitive ... undoubtedly you can find appropriate position if you find related supervisor ..... I guarantee your admission but no idea about funding.... you can do this... come here with out first year fund ding and apply for funding..... there are 2 deadline rounds semester 1 and 2 you can search them in uni web sites .... yes supervisor is the most important thing in graduate program and you should find one to support you
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi Shahin
    You have good and enough background for admissions to the top universities in AUS (G8) but my concern is bout there are a limited scholarships for M.Sc levels and they are so competitive ... undoubtedly you can find appropriate position if you find related supervisor ..... I guarantee your admission but no idea about funding.... you can do this... come here with out first year fund ding and apply for funding..... there are 2 deadline rounds semester 1 and 2 you can search them in uni web sites .... yes supervisor is the most important thing in graduate program and you should find one to support you
    خیلی ممنون از توضیحاتتون...
    فقط یک مساله ... supervisor که اشاره کردید دقیقا کیه و چگونه باید باهاش ارتباط برقرار کرد ؟ آیا لازمه که حتما 2 3 ماه قبل از اپلای ایمیل زده بشه؟ و ایمیل به استاد باید زده بشه یا supervisor ؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin92 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توضیحاتتون...
    فقط یک مساله ... supervisor که اشاره کردید دقیقا کیه و چگونه باید باهاش ارتباط برقرار کرد ؟ آیا لازمه که حتما 2 3 ماه قبل از اپلای ایمیل زده بشه؟ و ایمیل به استاد باید زده بشه یا supervisor ؟
    استاد راهنما،
    اساتید توی سایت دانشگاه
    بله
    فرقی با استاد نداره
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member

سلام
    شانس پذیرش من را میگید و اینکه باید یک بار برای پیدا کردن استاد جستجو کرد و یک بار هم برای پیدا کردن اسکولار شیپ؟
    لیسانس تهران جنوب 16.60 سخت افزار
    فوق علوم تحقیقات 16.30 سخت افزار
    فوق شریف 15.30مکاترونیک
    5 مقاله کنفرانسی و یک مقاله علمی پژوهشی
    5 سال تدریس دانشگاه

Junior Member

برای گرفتن اسکولار شیپ به چه نکاتی باید توجه کرد؟
    تعدادشون زیاده و من نمیدونم کدام را باید انتخاب کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TFS + Research Stipned, UNSW- PhD Civil Engineering

سلام
    من اخیرا ادمیژن رو از نیو ساوت ولز گرفتم

میخواستم بدونم برای فول اسکالر شیپ یا تیوشن ویو چقدر شانس دارم؟

لیسانس عمران-عمران آزاد زنجان معدل 17.73 (شاگرد اول)
    ارشد عمران -سازه دولتی زنجان معدل 17.67 (شاگرد دوم)

4 مقاله انگلیسی در کنفرانس های تکنو پرس (کره) و بین المللی های دیگر (همگی ارائه شفاهی)
    1 مقاله آی اس آی (ضریب نفوذ 1.25) که متاسفانه در حال ریوژن هست و هنوز چاپ نشده و نتونستم تو فرم بورس بنویسم (در رزومه ذکر کردم)
    یه ترم تابستون هم تو دانشگاههای غیر انتفاعی درس دادم و دو بار حل تمرین ارشد بودم ضمن اینکه کارگاههای آموزش نرم افزار هم داشتم
    آیلتس هم 7.5
    یک مقام قهرمانی مسابقات بتن ACI (انجمن بتن آمریکا شاخه ایران) رو دارم

همه مدارک رو ترجمه شده به پروفایلم اضافه کردم

پیشاپیش از کمکتون ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid2010 نمایش پست ها
    سلام
    من اخیرا ادمیژن رو از نیو ساوت ولز گرفتم

میخواستم بدونم برای فول اسکالر شیپ یا تیوشن ویو چقدر شانس دارم؟

لیسانس عمران-عمران آزاد زنجان معدل 17.73 (شاگرد اول)
    ارشد عمران -سازه دولتی زنجان معدل 17.67 (شاگرد دوم)

4 مقاله انگلیسی در کنفرانس های تکنو پرس (کره) و بین المللی های دیگر (همگی ارائه شفاهی)
    1 مقاله آی اس آی (ضریب نفوذ 1.25) که متاسفانه در حال ریوژن هست و هنوز چاپ نشده و نتونستم تو فرم بورس بنویسم (در رزومه ذکر کردم)
    یه ترم تابستون هم تو دانشگاههای غیر انتفاعی درس دادم و دو بار حل تمرین ارشد بودم ضمن اینکه کارگاههای آموزش نرم افزار هم داشتم
    آیلتس هم 7.5
    یک مقام قهرمانی مسابقات بتن ACI (انجمن بتن آمریکا شاخه ایران) رو دارم

همه مدارک رو ترجمه شده به پروفایلم اضافه کردم

پیشاپیش از کمکتون ممنونم
    سلام
    من هم از این دانشگاه پذیرش گرفتم و منتظر جواب بورس هستم.
    شما معدلای خوبی دارین مخصوصا دوره لیسانس که خیلی برای این دانشگاه مهمه و شاگرد اول هم هستین
    در رابطه با مقالات خدمتتون عرض کنم که مقالات کنفرانسی تاثیرات مثبت خودشونو دارن ولی مقالات آی اس آی با ضریب تاثیر بالا در ژورنال های شناخته شده در رشته ما تاثیر خیلی زیاد تری میتونند داشته باشن، تا اونجایی که یادمه برای بورس این دانشگاه فرمی بود که باید حداقل 2 پابلیکیشن معرفی میکردین. به نظر من شانس کلی شما خوبه برای بورس این دانشگاه ولی اگر بورس رو نگرفتین یه مقاله دیگه کار کنین و بعد از اکسپت این دو مقاله با اطمینان خاطر بیشتری اپلای کنید چون معدلای خوبی دارین حتما با یه پروپوزال خوب بورس محتمل خواهد بود.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)