صفحه 7 از 94 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Member pkhamid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. The University of Queensland

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

شما حتما شانس دارید و review paper ارزش بالایی داره - ولی کنفرانس داخلی چون فارسیه خیلی به حساب نمی آد ( البته خارجی هم همینه تقرییا)... شروع کنید به مکاتبه با استادا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirda نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی با شرایط من احتمال فاند گرفتن در دانشگاه های استرالیا چقدر است؟
    لیسانس و فوق لیسانس مهندسی شیمی دولتی کاشان با معدل 14 و 16.60
    5مقاله ای اس ای با ای اف بین اتا3.5
    3تاکنفرانس داخلی
    تافل 590
    دوستان نکته مهم ای اس ای های منه که سه تاش ریویو هست که دوتای اونها اسم من نفر سومه ایا این بده؟آیاریویوپیپر ارزش کمی داره؟
    سابکلاس 574 -- دلیوری: 16 دسامبر؛ دریافت شماره پرونده: 14 ژانویه ؛درخواست مدیکال، رزومه: 19 ژانویه؛انجام مدیکال: 22 ژانویه؛ارسال مدیکال به امان: 28 ژانویه؛ گرنت ویزا: 27 فوریه (شروع دوره: 1 آپریل)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

1.کارشناسی دانشگاه باهنر کرمان( کارشناسی ارشد دانشگاه باهنر کرمان)
    2.معدل 17.1 ( معدل 18)
    3. مهندسی صنایع
    4. IELTS 7.5
    5.GRE یا GMAT امتحان ندادم
    6. 3تا کنفرانس بین المللی (2تا خارجی و یکی داخلی)
    7. دو ترم سابقه تدریس
    8.فاند لازم دارم
    وضعیتم الان چطوره؟!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط milanoo نمایش پست ها
    1.کارشناسی دانشگاه باهنر کرمان( کارشناسی ارشد دانشگاه باهنر کرمان)
    2.معدل 17.1 ( معدل 18)
    3. مهندسی صنایع
    4. IELTS 7.5
    5.GRE یا GMAT امتحان ندادم
    6. 3تا کنفرانس بین المللی (2تا خارجی و یکی داخلی)
    7. دو ترم سابقه تدریس
    8.فاند لازم دارم
    وضعیتم الان چطوره؟!
    معدلتون خوبه..بودن افرادی که بدون مقاله isi و با معدل بالا تونسته باشن بورس بگیرن ولی خوب تعدادشون کمتر بوده نسبت به کسایی که معدل متوسط ولی مقالات isi زیاد داشتن...دانشگاه هایی که بیشتر به معدل اهمیت میدن رو اپلی کنید..ملبورن، unsw سیدنی و کلا هر دانشگاه یکه استاد پیدا کردین و قبول کرده که سوپروایزور شما بشه رو اپلی کنید
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

دوستان عزیز سلام.
    یه سوال داشتم خیلی برام مهمه شاید جاش خیلی مناسب نیست اما جایی مخصوص این سوال پیدا نکردم شدیدا ممنون میشم کمک کنید.
    من یک جواب قطعی حمایت استاد از دانشگاه سیدنی گرفتم. زمینه کاری استادم خیلی دوست دارم و واقعا ایده آله. مشکل اینجاست که زمینه کاری در مورد مواد کامپوزیت و Energy Harvesting (رشته مکانیک) هست و من نمیدونم چقدر حساسیت هست روی چک موضوع پروژه برای ویزا و حساسیت تا چه حد بالاست؟ اگه واقعا سختگیری زیاده، میشه روی یک موضوع ساده که مورد علاقم نیست پروپوزال بدم بعد از رفتن به اونجا موضوع را تغییر بدم؟ پیشنهادتون چیه؟

خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط amin76 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام.
    یه سوال داشتم خیلی برام مهمه شاید جاش خیلی مناسب نیست اما جایی مخصوص این سوال پیدا نکردم شدیدا ممنون میشم کمک کنید.
    من یک جواب قطعی حمایت استاد از دانشگاه سیدنی گرفتم. زمینه کاری استادم خیلی دوست دارم و واقعا ایده آله. مشکل اینجاست که زمینه کاری در مورد مواد کامپوزیت و Energy Harvesting (رشته مکانیک) هست و من نمیدونم چقدر حساسیت هست روی چک موضوع پروژه برای ویزا و حساسیت تا چه حد بالاست؟ اگه واقعا سختگیری زیاده، میشه روی یک موضوع ساده که مورد علاقم نیست پروپوزال بدم بعد از رفتن به اونجا موضوع را تغییر بدم؟ پیشنهادتون چیه؟

خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
    دوست عزیز شما اگر بخواین که بعد از شروع تحصیل هم موضوع تزتون رو عوض کنین باز هم باید این موضوع جدید از لحاظ تحریمها بررسی بشه. الان استاد راهنمای من باید هر سه ماه یه گزارش بده و تایید بکنه که موضوع تزم از عنوان اولیه ای که داشته منحرف نشده!

Junior Member

سلام دوستان
    1- کارشناسی دانشگاه شمال- امل- 17 ( نفر سوم دانشگاه) مدیریت صنعتی
    2- فوق لیسانس دانشگاه علامه 17.73 نفر دوم دانشگاه مدیریت تکنولوژی
    3- یک مقاله خارجی
    4-دو سال سابفه تدریس در دانشگاه علمی کاربردی
    5-گرفتن موافقت استاد از دانشگاه استرالیا برای کار روی تز
    شانس من برای گرفتن بورسیه چقدر است؟

Member pkhamid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. The University of Queensland

معدلتون خوبه، راجع یه مقاله ژورنال هست یا کنفرانس؟ بهتر هست رو یه مقاله دیگه هم کار کنید... گرفتن موافقت استاد از دانشگاه استرالیا برای کار روی تز شرط لازم هست.
    به نظرم روی دانشگاهای خارج از G8 کار کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_c70 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1- کارشناسی دانشگاه شمال- امل- 17 ( نفر سوم دانشگاه) مدیریت صنعتی
    2- فوق لیسانس دانشگاه علامه 17.73 نفر دوم دانشگاه مدیریت تکنولوژی
    3- یک مقاله خارجی
    4-دو سال سابفه تدریس در دانشگاه علمی کاربردی
    5-گرفتن موافقت استاد از دانشگاه استرالیا برای کار روی تز
    شانس من برای گرفتن بورسیه چقدر است؟
    سابکلاس 574 -- دلیوری: 16 دسامبر؛ دریافت شماره پرونده: 14 ژانویه ؛درخواست مدیکال، رزومه: 19 ژانویه؛انجام مدیکال: 22 ژانویه؛ارسال مدیکال به امان: 28 ژانویه؛ گرنت ویزا: 27 فوریه (شروع دوره: 1 آپریل)

Junior Member

من از دانشگاه وسترن سيدني براي Master MBA پذيرش گرفتم بدون فاند.
    چون ايلتسم ٦بود ده هفته كلاس زبان تو hawkesburyبرام دوره گذاشتم 21اپريل كلاسام شروع ميشه كسي اينجا شرايط من رو داره كه باهم باشيم؟

Junior Member

من یه سوال دارم اگه راهنماییم کنین ممنونتون می شم البته نمی دونم سوالم رو جای درستی مطرح کردم یا نه.
    من فوق لیسانس international business از دانشگاه بیرمنگام انگلیس رو دارم که merit شدم اگر بخوام واسه مستر دو ساله تو استرالیا یا نیوزیلند اقدام کنم می تونم بعدش برای اقامت اقدام کنم یا نه و اینکه باید آیلتس و GMAT برای پذیرش ارایه بدم
    مرسی

Junior Member

با سلام
    لیسانس مکانیک-دانشگاه سمنان-معدل: 15/5
    ارشد مکانیک- دانشگاه فردوسی مشهد- معدل: 17/20 (بدون پایان نامه)
    1 مقاله علمی پژوهشی (مرتبط با تز لیسانس)
    1مقاله کنفرانس (مرتبط با تز لیسانس)
    2مقاله کنفرانس(در راستای تز ارشد)
    1کتاب تالیفی(مرحله ویرایش و چاپ)
    تا اردیبهشت 93 یک آی اس آی submit در ژورنال معتبر

سوال : گرفتن مدرک تاقل برای دانشگاه های استرالیا مانعی ندارد؟ و اگر آزمون تافل رو اول تابستون 93 بدم برای fall 2015 شانس دارم از دانشگاهای خوبش بورس بگیرم؟ با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)