صفحه 71 از 94 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط baharna نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواستم بپرسم که آیا دانشگاه federation دانشگاه خوبی است و آیا ارزش اپلای کردن و یا رفتن دارد؟ از نظر اینده ی کاری میپرسم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    این دانشگاه رو من توصیه نمیکنم..تازه امسال از ادغام دانشگاه بلارات و یک کمپس دانشگاه موناش درست شده و رنکینگ ضعیفی داره...وزارت علوم هم فکر نمیکنم که ارزیابیش کنه....اگه رزومه مناسبی دارین برای بقیه دانشگاه های استرالیا اپلی کنید
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط cellboy نمایش پست ها
    به جز چند دانشگاه خاص در ایران بالاخص شریف، هیچ دانشگاه ایرانی شناخته شده نیست و اصلا مثلا شیراز یا فردوسی خوندن امتیاز حساب نمیشه.اما تفاوت ها در ریکام های شما ظاهر میشه(طبعا استادای دانشگاههای خوب ریکام هاشون بخاطر پرفسور بودن ،صاحب مقالات زیاد بودن ، یا کار مشترک با یک دانشگاه دیگه بهتره.

هرچند ممکنه تو دانشگاه های آزاد هم اساتید گرانقدری مثل جبه دار و نصر پیدا شن...
    (برید دنبال ریکام )
    اساتید عرایض بنده روکامل کنن
    در تصحیح صحبت های دوستمون باید بگم که ریکام در دانشگاه های استرالیا تقریبا وزن نزدیک به صفر داره..و اساسا در رقابت بورس امتیازی نداره...دانشگاه آزاد و دولتی هم اینجا فرق چندانی نمیزارن...بعضی دانشگاه ها من شنیدم که برای دانشگاه های خوب ایران ضریب بالای 1 میزارن و برای دانشگاه دیگه (هم آزاد و هم غیر شریف و تهران و ..) ضریب زیر 1. چیزی که برای بورس خیلی مهمه معدل و مقالات isi (فقط ISI) و حمایت استاد هست....
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام
    فکر نمیکنم شانس بالایی داشته باشین...چون نه معدل های خیلی بالایی دارین و نه تعداد مقالات isi زیاد
    ولی با این وجود اگه استاد پیدا کردین و حاضره اپلیکیشن شما رو ساپورت کنه حتما شانستون رو امتحان کنید و شانس رو از دست ندین...
    ممنون از پاسختون. البته من کل رزومه ام رو نگفتم. سابقه تدریس مخابرات دیجیتال تو دانشگاه دارم. سه سال هم سابقه کاری مرتبط با بیمه دارم. یک سال هم بدون بیمه.
    جزو کمیته فنی تدوین سه تا استاندارد ملی هم بودم.
    استاد دانشگاه QUT خیلی هوامو داره منم گفتم بزار اپلای کنم دیگه هر چی شانسه یه موقع میبینی بورس دادن. توکل به خدا....

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط emadam نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. البته من کل رزومه ام رو نگفتم. سابقه تدریس مخابرات دیجیتال تو دانشگاه دارم. سه سال هم سابقه کاری مرتبط با بیمه دارم. یک سال هم بدون بیمه.
    جزو کمیته فنی تدوین سه تا استاندارد ملی هم بودم.
    استاد دانشگاه QUT خیلی هوامو داره منم گفتم بزار اپلای کنم دیگه هر چی شانسه یه موقع میبینی بورس دادن. توکل به خدا....
    دوست عزیز ایناهی که فرمودین پوینتی براتون در رقابت بورس نداره. همین که استاد از اپلیکیشنتون حمایت میکنه شانستون رو بالا میبره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

..بعضی دانشگاه ها من شنیدم که برای دانشگاه های خوب ایران ضریب بالای 1 میزارن و برای دانشگاه دیگه (هم آزاد و هم غیر شریف و تهران و ..) ضریب زیر 1. چیزی که برای بورس خیلی مهمه معدل و مقالات isi (فقط ISI) و حمایت استاد هست....
    جناب orang
    ممنون
    چهارتا سوال به ذهن بنده رسید
    اول اون بعضی دانشگاه های اول(ینی دانشگاه های استرالیا که درجه بندی می کنن) می دونید کجاها هس؟حدودی؟
    دوم دانشگاه هایی که براشون ضریب یک به بالا می گیرن کجاست؟
    سوم معدلی که فرمودید دقیقا چی هس چراکه من مثلا تو سایت ملبورن دیده بود نوشته بود 88 درصد کارشناسی یا ارشد(یعنی یکیشو میبینن؟)(این رو یکی از عزیزان فرموده بود یکیشو میبینن اما رزومه افرادی که اونجا هستن بقدری پربار هس که نمیشه قضاوت کرد )
    چهارم این حمایت استاد منظورتون اون فردی هس که سویروایزر ما میشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط cellboy نمایش پست ها
    جناب orang
    ممنون
    چهارتا سوال به ذهن بنده رسید
    اول اون بعضی دانشگاه های اول(ینی دانشگاه های استرالیا که درجه بندی می کنن) می دونید کجاها هس؟حدودی؟
    دوم دانشگاه هایی که براشون ضریب یک به بالا می گیرن کجاست؟
    سوم معدلی که فرمودید دقیقا چی هس چراکه من مثلا تو سایت ملبورن دیده بود نوشته بود 88 درصد کارشناسی یا ارشد(یعنی یکیشو میبینن؟)(این رو یکی از عزیزان فرموده بود یکیشو میبینن اما رزومه افرادی که اونجا هستن بقدری پربار هس که نمیشه قضاوت کرد )
    چهارم این حمایت استاد منظورتون اون فردی هس که سویروایزر ما میشه؟
    ممنون
    اطلاعات خیلی دقیقی در دسترس نیست واسه سوال اول...دانشگاه ملبورن رو مطمئنم. دانشگاه موناش هم یکی از استاداش به یکی از دوستانم گفته بود که همچین برنامه ای رو پیاده میکنن...نه فقط واسه ایرانیا بلکه واسه هر اینترنشالی مثلا دانشگاه های چین و هند و مالزی (کشورایی که استرالیا زیاد میان) رو هم طراز بندی میکنن.شریف و امیرکبیر و تهران فقط
    در مورد معدل هم آخرین مدرک رو ملاک میزارن چون خیلی از اپلیکنت ها با لیسانس (آنر استرالیا) واسه دکتری اپلی مکنن...البته ممکنه دانشگاه به دانشگاه فرق کنه
    منظور نفوذ استاد سوپروایزر در کمیته بورس دانشکده هست...که بتونه بقیه رو راضی کنه که شما باید بیای و این ریسرچ رو انجام بدی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication

دوست عزیز ایناهی که فرمودین پوینتی براتون در رقابت بورس نداره. همین که استاد از اپلیکیشنتون حمایت میکنه شانستون رو بالا میبره
    آره بنده خدا حمایت که زیاد میکنه. قبل از ددلاین بهم ایمیل زد که یادت نره اپلای کنی... الانم باهاش ارتباطمو حفظ کردم. براش مقاله میفرستم و اونم کاملا مشتاق نشون میده. البته من شنیدم که حمایت استاد تاثیر زیادی در گرفتن بورس از استرالیا نداره. و اینکه فرمودید سابقه کاری تاثیری در رقابت بورس نداره بعید می دونم این طور باشه. کار من کلا تحقیقاتیه آخه. پروپوزالمم کاملا مرتبط با کارمه. حتی استانداردهایی که گفتم در راستای همین پروپوزاله که خود استاد پیشنهادشو داده. فکر کنم حداقل تاثیر غیرمستقیم داشته باشه.
    فکر نمی کنم که بشه به قضیه بورس و پارامترهای موثر در گرفتنش به صورت صفر و یکی نگاه کرد. به نظرم همه پارامترها موثره. مثلا همین پروپزال.... یه استاد دانشگاه RMIT به من گفت پروپزالو بفرست ولی مواظب باش کپی نباشه چون اینا همه similarity check میشه. بعضیا اینو رعایت نمی کنن. من تک تک جملات پروپوزالمو تو گوگل سرچ میکردم که یه وقت مشابهش تو اینترنت نباشه....

سلام دوستان

به من اسکولارشیپ تعلق نگرفت دلیلشون هم این بود:

Hope you are well. Thank you for sending through your thesis for marking / ranking in relation to eligibility for scholarship. The thesis has been forwarded by the department to an indpendent assessor for marking.

Feedback from this assessments indicates that while you are eligible for candidature your thesis was graded at 75% and therefore you are not eligible to apply for scholarship.

I expect under these circumstances you may wish to reconsider if you want/are in a position to apply for candidature.

Perhaps you would like to think about this and get back to me.

If you want to still have your application considered for Higher Degrees Research (withour scholarship) could you please let me know and I will go ahead with the papeerwork. Alternatively if you do not want to be considered for candidature could you please advise LTI.

This is disappointing and I expect you may need some time to consider.

معدل: 3.81/4
    مقاله: دو تا ISI, یک مقاله ارایه شده در کنفرانس International, یک پوستر ارایه شده در کنفرانس International
    دانشگاه La Trobe اپلای کرده بودم

Junior Member

از دوستان عزیز میخوام که نظرشونو به من بگن با سپاس
    1- رشته مهندسی کامپیوتر ( نرم افزار)
    2-کارشناسی (دانشگاه دولتی) معدل 14.35
    3- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد تهران)معدل 17.18
    4- تافل 90
    5- 7 تا مقاله( 2 تا آی اس آی)

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط nimakarimi نمایش پست ها
    از دوستان عزیز میخوام که نظرشونو به من بگن با سپاس
    1- رشته مهندسی کامپیوتر ( نرم افزار)
    2-کارشناسی (دانشگاه دولتی) معدل 14.35
    3- کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد تهران)معدل 17.18
    4- تافل 90
    5- 7 تا مقاله( 2 تا آی اس آی)
    دانشگاه آزادت کار خزاب میکنه، معدل فوقتم بالا نیس، چون آزادی میگم
    مقالاتت خوبه باز کمک میکنن، البته بستگی داره ISI هات چی باشن اسم چندم باشی از کجا باشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)