صفحه 77 از 94 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

کسی برای دانشگاه فلیندرز اپلای نکرده؟ خبری چیزی؟ دیگه باید الان جواب بورس ها بیاد کم کم..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

با عرض سلام و حسته نباشید و تشکر از مطالب عالیتون
    من لیسانس معماری دانشگاه تبریز با معذل 14/80 دارم و
    کارشناسی ارشد شهرساری از دانشگاه آزاد همدان با معدل 17.78 و نمره پایان نامه 19.50
    تعداد مقالات ISI بدون ایمپکتم 8تاست و 2 مقاله ISI با ایپمکتای 0.75 و 0.55 تو اسپرینگر دارم که اولیش از پایان نامم هستش و 2 مقاله Scopus و دو تا هم ISC , و یک کنفرانس معتبر تو دانشگاه آکسفورذ دارم و این نکته هم بگم که تو رشته ما مقاله دادن خیلی آسون نیست چون یه بعدش مرتبط با علوم اجتماعی و انسانیه.
    4 تا طرح پژوهشی ذرون دانشگاهی هم دارم که یکیش با دانشگاه کلگری کاناداست و همشون همکار اصلی طرخ در کنار یک عضو هیات علمی دانشگاهها بوذم.
    آیلتس : 6.5(L:7, R:6, W:7.5, S:6)
    از هشت تا دانشگاه QUT, Tamnaisa, Flinders, CQU, Monash, ECU, JCU و UWA از سوپروایزراشون پذیرش گرفتم و پروندم بعد 31 OCT رفنه تو بورس واسه .Semester 1 2015 فکر کنم تا یک ماه دیگه جوابش بیاد. بنظرتون چقدر احتمال که بورس بشم؟
    با تشکر از زحماتتون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

فلیندرز که مقاله محور هست و باید ای اس ای زیاد داشته باشی.... من دوستم با 11 ای اس ای از فلیندرز و دیکین بورس شد پارسال... معدل لیسانست کمه... مقالات ای اس ای هم خوبه 2 تا داری... غیر ای اس ای زیاد امتیاز نداره... موناش را که فکرش رانکن.... حالا منتظر جواب ها باش...
    کنفرانس هم ارزشی نداره براشون...
    چون تعداد درخواست کننده زیاده مقالات معتبر را نمره میدن .. اینو یک استاد ایرانی گفت فقط رو ای اس ای وقت بگذارید..

نقل قول نوشته اصلی توسط moj22 نمایش پست ها
    با عرض سلام و حسته نباشید و تشکر از مطالب عالیتون
    با تشکر از زحماتتون
    ویرایش توسط hamed_golden7 : November 6th, 2014 در ساعت 12:14 AM

Junior Member

ممنون از پاسخ سریعتون، پس نبایذ خیلی امیذوار باشم..فقط یه سوال دیگه داشتم: داوطلب هارو دپارتمان دپایرتمان یا رشته رشته میسنجند یا اینکه مثلا کلا تو فلبندرز 2000 نفر درخواست دادند واسه همه رشته ها بعد س هرکس که مقالاتش بیشتر بود میاد بالا که اینطوری شانس کسایی که رشته هاشون میشه زیاد مقاله با ایمپکت های بالا درآرند میره بالاتر مثل شیمی و کشاورزی؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نه شما با هم گروه های خودت سنجیده میشی... دپارتمان مهندسی جداست... رقابت واقعا فشرده شده دیگه... چون تعداد بورس کم شده سال به سال.... خیلی عوامل متغیری هست برای هر دانشگاه... هنوز مشخص نیست دقیق معیار بورس چی هست اینجا! چیزی که خودشون میگن تو سایت ها مقاله و معدل حرف اول را میزنه ... بعد عوامل دیگه که دوستان شرح دادن کامل...
    موضوع پروژه هم برای بعضی هاشون ظاهرا مهم هست و میتونه تعیین کننده باشه... رشته شما خوبیش اینه که DFAT شاید اصلا نفرستند چون خطر ناک نیست... و جواب مثبت یا منفی را زودتر میگیرید.. به هر حال اروپا و امریکا را هم در نظر داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط moj22 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریعتون

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط cellboy نمایش پست ها
    از لطف و حوصله عزیزان در پاسخگویی ممنونم

در مورد نمره زبان که می فرمایید، جسارتا آیا فرقی بین تافل و آیلتس وجود داره؟
    آخه معمولا هر دو رو ذکر می کنند اما بعضی می گن آیلتس رو بیشتر قبول دارن.
    ببخشید اگه سوال خیلی ساده لوحانه بود
    تجربه شخصیه خودمو میگم
    اگه یه دانشگاه تافله 100 خواست ازت یا آیلتس 7
    حتما آیلتس و بده- گرفته آیلتسه 7 خیلی آسونتره از تافله 100
    هر دوشون قبوله به هر حال. اگر وقت گذاشتی واسه تافل و خوندی براش خوب اوکیه

شاد باشی

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط dr-data نمایش پست ها
    با این جمله مخالفم "حتما آیلتس و بده- گرفته آیلتسه 7 خیلی آسونتره از تافله 100" به نظر من برعکسه اگه آیلتس داده باشد!
    Hi
    both of them is tricky in high grades some are happy with IELTS and some with TOEFL ...up to u
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

دوستان کسی میدونه این جمله دقیقا یعنی چی؟ مخصوصا بچه هایی که با University of Queensland آشنایی دارند!

Dear Omid,

I am pleased to confirm that your scholarship application is one of the four nominations being put forward for Phase 1 (IPRS) of the scholarship round. Schools will be notified of the outcome of IPRS scholarships on 19th November. If you are unsuccessful in Phase 1, you may be considered for Phase 2, UQI Scholarship.

Further details regarding the scholarship round can be accessed at http://www.uq.edu.au/grad-school/scholarships-and-fees

Kind regards,

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

رزومه شما چی بوده؟ احتمال خیلی زیاد بورس IPRS نگیری بورس دانشگاهی را حتما میگیری...

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه این جمله دقیقا یعنی چی؟ مخصوصا بچه هایی که با University of Queensland آشنایی دارند!

Dear Omid,

I am pleased to confirm that your scholarship application is one of the four nominations being put forward for Phase 1 (IPRS) of the scholarship round. Schools will be notified of the outcome of IPRS scholarships on 19th November. If you are unsuccessful in Phase 1, you may be considered for Phase 2, UQI Scholarship.

Further details regarding the scholarship round can be accessed at http://www.uq.edu.au/grad-school/scholarships-and-fees

Kind regards,

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    رزومه شما چی بوده؟ احتمال خیلی زیاد بورس IPRS نگیری بورس دانشگاهی را حتما میگیری...
    شاگرد اول فوق لیسانس از اروپا به زبان انگلیسی (معدلم حدود 19 اگه معادل کنم ).
    2 مقاله کنفرانسی در اروپا.
    7 تا ISI با ایمپکت بین 0.9 تا 4.2.
    یدونه از مقاله ها sole author بودم.
    research assistant هم بودم 8 ماه.
    ایلتس 7.5.
    لیسانس دانشگاه دولتی شهرستان.
    شما UQ هستین؟

IPRS میگیرم به نظرتون؟ اگه نگیرم فرقش با بورس دانشگاهی چیه؟

سپاس از پاسختون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)