صفحه 78 از 94 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

من اینجا اپلای نکردم نه...
    رزومه قوی دارید... بله انشا الله یکی از بورس هاش را میگیری...
    هر دو بورس تقریبا یکی هست و تفاوتی نداره... اصل پوشش شدن بیمه هست که توی اکثر دانشگاه ها بیمه را هم کاور میکنند... + شهریه 25000 و هزینه زندگی یا همون دست مزد که 25000 تا هست...

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    شاگرد اول فوق لیسانس از اروپا به زبان انگلیسی (معدلم حدود 19 اگه معادل کنم ).
    2 مقاله کنفرانسی در اروپا.
    7 تا ISI با ایمپکت بین 0.9 تا 4.2.
    یدونه از مقاله ها sole author بودم.
    research assistant هم بودم 8 ماه.
    ایلتس 7.5.
    لیسانس دانشگاه دولتی شهرستان.
    شما UQ هستین؟

IPRS میگیرم به نظرتون؟ اگه نگیرم فرقش با بورس دانشگاهی چیه؟

سپاس از پاسختون.

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    من اینجا اپلای نکردم نه...
    رزومه قوی دارید... بله انشا الله یکی از بورس هاش را میگیری...
    هر دو بورس تقریبا یکی هست و تفاوتی نداره... اصل پوشش شدن بیمه هست که توی اکثر دانشگاه ها بیمه را هم کاور میکنند... + شهریه 25000 و هزینه زندگی یا همون دست مزد که 25000 تا هست...
    ممنون از پاسختون.

شما میدونید کدومش visa application fee و هزینه OSHC همسر رو میپردازه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خیر در اون مورد اطلاعاتی ندارم... از دوستانی که ویزا گرفتن سوال کنید..
    نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.

شما میدونید کدومش visa application fee و هزینه OSHC همسر رو میپردازه؟

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: ارشد خواجه نصیر ، لیسانس امیرکبیر
    2. معدل:
    ارشد17.80، لیسانس 14.35
    3. رشته: مهندسی مکانیک

4. نمره زبان: 100 Toefl ibt

5.نمره GRE یا GMAT:
    ندارم
    6. تعداد مقاله و نوع: از لیسانسم یک مقاله Impact 2.7 ISI (اسم سوم)، از فوقم یک مقاله انگلیسی داخلی ولی خوب (اسم اول)

به نطرتون باید واسه کدو دانشگاهای استرالیا برای گرفتن فول فاند اقدام کنم. ی استاد از UWA گفته شانست واسه اسکالرشیپ بالاست. در ادامه به نظرتون رزومم واسه کدوما خوبه؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsafari نمایش پست ها
    1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: ارشد خواجه نصیر ، لیسانس امیرکبیر
    2. معدل:
    ارشد17.80، لیسانس 14.35
    3. رشته: مهندسی مکانیک

4. نمره زبان: 100 Toefl ibt

5.نمره GRE یا GMAT:
    ندارم
    6. تعداد مقاله و نوع: از لیسانسم یک مقاله Impact 2.7 ISI (اسم سوم)، از فوقم یک مقاله انگلیسی داخلی ولی خوب (اسم اول)

به نطرتون باید واسه کدو دانشگاهای استرالیا برای گرفتن فول فاند اقدام کنم. ی استاد از UWA گفته شانست واسه اسکالرشیپ بالاست. در ادامه به نظرتون رزومم واسه کدوما خوبه؟ ممنون
    HI
    try the best ones, G8 universities according u r CV seems hopeful .... Just find potential supervisors ... and apply through them
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام بله زیاد تاثیر نداره چون Publisher داخلی هست ... حالا باز اونم فرق داره کتاب در زمینه خودت باشه... ترجمه باشه یا تالیف !!! به هر صورت چون در داخل چاپ شده و اعتبار بالایی نداره امتیاز بالایی هم نداره... پابلیشر خارحی مثل اشپرینگر و... مورد امتیاز دهی بالا قرار میگیره..
    منم یک کتاب در زمینه کاری خودم تالیف کردم و در مورد یک نرم افزار تخصصی هست حالا باز اینطوری در اون مورد استادم اشنایی داره و دارن کار میکنند با این نرم افزار و روش مانور دادم... اما به هر صورت از نظر دیگران داخل جاپ شده و فارسی هست ... حالا شاید بعدا ترجمش کردیم انگلیسی که این دوستان هم راضی شن.....
    لطفا قبل از اینکه منتظر جواب از طریق پیام خصوصی باشید اینباکس خودتون را خالی کنید و ادم را در حالت امپاس قرار ندید... پیغام را اینجا قرار دادم....

نقل قول نوشته اصلی توسط hune
    سلام من یه سوالی در زمینه مقالات و کتاب دارم . تو همین سایت یکی به من کفت داشتن کتاب تو رزومه اصلا هیچی تاثیری تو ابلای نداره این درسته یا نه ؟ من سه تا کتا تو رزومم دارم . دانشکاهی . اما امروز شنیدم که اصلا تاثیری تو ابلای و این ا نداره . کلی دپرس شدم . این درسته ؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

سلام دوستان
    در مرحله پیدا کردن سوپروایزر اشاره به سوابق کاری حرفه ای و کاملا مرتبط با پایان نامه ارشد مفید هست یا ممکنه ذهنیت آکادمیک بودن رو زیر سوال ببره ؟؟ و اینکه کار همزمان با ارشد مثبت تلقی میشه یا بر عکس !!؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط hamia نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مرحله پیدا کردن سوپروایزر اشاره به سوابق کاری حرفه ای و کاملا مرتبط با پایان نامه ارشد مفید هست یا ممکنه ذهنیت آکادمیک بودن رو زیر سوال ببره ؟؟ و اینکه کار همزمان با ارشد مثبت تلقی میشه یا بر عکس !!؟؟
    Hi Hamia
    It's very important to have work experience in area u have been studied .... here people are going to uni to work further and job is too important issue... unfortunately in Iran there is not good regulation between science and work area and because of these staff many student are unemployed after graduation and the result is u r way of thinking.... u r afraid to tell u r supervisor to have professional job experience...
    Tell him..don't worry... it's important and + issue
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام...یه راهنمایی میکنید
    1-کارشناسی علم و صنعت روزانه برق-قدرت معدل 16.6
    2-کارشناسی ارشد تهران روزانه برق-قدرت معدل 16.7
    3-3 مقاله ISI سابمیت (هنوز جواباش نیومده)
    4-PR استرالیا دارم
    5- نمره زبان ندارم (برای PR دادم ولی الان expire شده)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi Hamia
    It's very important to have work experience in area u have been studied .... here people are going to uni to work further and job is too important issue... unfortunately in Iran there is not good regulation between science and work area and because of these staff many student are unemployed after graduation and the result is u r way of thinking.... u r afraid to tell u r supervisor to have professional job experience...
    Tell him..don't worry... it's important and + issue

مرسی h_solimanineja عزیز ،
    یه مورد دیگه اینکه تا چند ماه دیگه از تز ارشدم می تونم 2 تا مقاله خیلی خوب پابلیش کنم ولی آیلتسم یه سال دیگه اعتبارش تمومه و نمی تونم اپلای رو بندازم واسه سال دیگه و حتما باید امسال اقدام کنم، از طرفی فعلا مقاله خارجی ندارم و صرفا چنتا داخلی هست ، این قضیه رو چطوری به سوپروایزرا بگم که نتیجه بگیرم ؟؟ به نظرت واسه فاند شانسی دارم ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)