صفحه 80 از 94 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    خیر!!!!
    شما توی مقطع پی اچی دی با کسایی رقابت میکنید که فوق لیسانس دارن اکثرشون و طبیعتا رزومه های تپل تری از مال شما دارن
    تفاوت تعداد بورس در دوره پی اچ دی و فوق چندان چشم گیر نیست که شانس شما رو خیلی بالا ببره و فاکتور های دیگه همون یه ذره شانس شما رو توی پی اچ پایین میاره
    دانشگاه های استرالیا اصولا نیازی به رفرنس لتر ندارن! بر خلاف کانادا اروپا و امریکا !!! استرالیا وزن زیادی برای رفرنس لتر قائل نیست هرچند بهتون میتونه کمک کنه ولی حتی سابمیتش هم اجباری نیست!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    نمیگم شانستون واسه phd بیشتر از کسانی هست که ارشد دارن.. حداقل اینه که شانسوتون بیشتر از کسانی هست که ارشد دارند ولی مقاله ندارند. شما دوتا مقاله ای اس ای دارین که به خوبی نشون میده سابقه ریسرچ دارین. دوتا مقاله در رشته مهندسی واقعا خوب و کافی هست برای گرفتن بورس، البته بستگی داره IF ژورنال هاتون چطوری باشه.
    در مورد مستر تعداد بورس ها بسیار کمه و اگر هم باشه تمام هزینه ها رو کاور نمیکنه. به نظر من اول واسه phd مستقیم اپلای کنید یا اینکه شاید بشه هردورو هم زمان واسه یه دانشگاه اپلای کنین.
    به اساتیدی که ایمیل میزنین هم میتونین نظرشون رو در مورد phd مستقیم جویا بشین. فکر نمیکنم شانس پایینی داشته باشین چون وقتی این قانون وجود داره که میشه اپلای مستقیم واسه phd کرد بعد بیان توی کمیته بورس یک نفر رو به خاطر نداشتن ارشد رد کنند و اصلا منطقی نیست.
    Hi all
    there are a limited number of scholarships for M.Sc because M.Sc student is assuming short term student and they don't have good efficiency in publication and university perefer that do not allocate fund to support them on the other hand , Ph.D student is long term employee and they must have publication during their thesis.... and university politics inssisted on to allocation funding to them .....
    yes.... I am recommended u to apply through Ph.D program too, because u have a great CV and u have chance in scholarship competition
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام...یه راهنمایی میکنید
    1-کارشناسی علم و صنعت روزانه برق-قدرت معدل 16.6
    2-کارشناسی ارشد تهران روزانه برق-قدرت معدل 16.7
    3-3 مقاله ISI سابمیت (هنوز جواباش نیومده)
    4-PR استرالیا دارم
    5- نمره زبان ندارم (برای PR دادم ولی الان expire شده)

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zadora19 نمایش پست ها
    سلام...یه راهنمایی میکنید
    1-کارشناسی علم و صنعت روزانه برق-قدرت معدل 16.6
    2-کارشناسی ارشد تهران روزانه برق-قدرت معدل 16.7
    3-3 مقاله ISI سابمیت (هنوز جواباش نیومده)
    4-PR استرالیا دارم
    5- نمره زبان ندارم (برای PR دادم ولی الان expire شده)
    چون pr دارین شانس بیشتری برای بورس دارین و همینطور تعداد بورس های گسترده تری میتونین اپلای کنین. پروسه بررسی پروندتون هم به علت نداشتن قضیه dfat سریع تر و راحت تره و استاد هم سریع تر میتونید پیدا کنید. دانشگاه و معدلاتون هم خوب و منطقی برای گرفتن بورس هست. در مورد امتحان دادن مجدد زبان نمیدونم. ولی به نظرم نیازی نیست برای اکسپت مقالاتتون منتظر بشین و برای دانشگاهایی که ددلاین دارند اپلای کنید. ددلاین بورس ها هم برای دامستیک ها معمولا متفاوت از اینترنشنال هاست و بهتره از سایت دانشگاه ها چک کنید.
    موفق باشین.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi all
    there are a limited number of scholarships for M.Sc because M.Sc student is assuming short term student and they don't have good efficiency in publication and university perefer that do not allocate fund to support them on the other hand , Ph.D student is long term employee and they must have publication during their thesis.... and university politics inssisted on to allocation funding to them .....
    yes.... I am recommended u to apply through Ph.D program too, because u have a great CV and u have chance in scholarship competition
    خیلی ممنون از وقتی که تمام دوستان عزیز گذاشتن...
    به نظر شما برای همین دکترای مستقیم واسه چه رنکینگی از دانشگاه های استرلیا شانس دارم که با توجه به اون اقدام کنم؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1370 نمایش پست ها
    به نظر شما برای همین دکترای مستقیم واسه چه رنکینگی از دانشگاه های استرلیا شانس دارم که با توجه به اون اقدام کنم؟؟؟
    Hi
    it depends to find appropriate potential supervisors .... every where! up to u
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1370 نمایش پست ها
    One point that worth considering is your publications, so that If you are first author in your publications (or at least one paper) and they have published in good ISI journals and all of them are in field you tend to write a proposal, your potential to get a scholarship is great for direct PhD. Otherwise, your chance drop down significantly.
    Apart from your CV, what I can say to you is that you could examine your chance by applying to every university you find suitable supervisor and hopefully see your results
    Good luck
    ویرایش توسط orang : November 12th, 2014 در ساعت 09:39 AM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mining-UT

سلام دوستان عزیز لطفا بنده رو هم راهنمایی کنید. هرچند فکر نمیکنم کسی اینجا رشته معدن باشه
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :

استخراج معدن - دانشگاه ارومیه - 13.97

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : فرآوری مواد معدنی - دانشگاه تهران - 16.3 )رتبه 6 کنکور ارشد سراسری)
    3- نمرۀ زبان هنوز امتحان ندادم ولی بالای 85 میارم
    4- نمرۀ GRE ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی : یک مقاله ISI با ایمپکت 0.3 و یک مقاله در ژورنال ترکیه ای که ISI نیست ولی خوبه
    6- تعداد مقالات کنفرانسی : سه مقاله خارجی که یکی در ترکیه و دو تا در صربستان در سال 2014 و دو مقاله کنفرانس داخلی فارسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : فرآوری مواد معدنی و یا محیط زیست در مقطع دکترا

آیا با این شرایط شانس پذیرش با فاند رو دارم یا مقالاتمو بیشتر کنم و برا 2016 برنامه ریزی کنم؟
    مرسی از راهنمایتون

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام
    اقا من فلیندرز بورس شدم.... اینم ایمیلشون...
    Dear Hamed,

Thank you for getting back to me. I am pleased to inform you that your application has been successful for a FIPRS scholarship. The International Centre will soon be in contact with you in regards to your candidature.

Please let me know if you require any further assistance.

Kind regards,
    Tessa
    ..................................
    امیدوارم کسی بدون بورس این سایت را ترک نکنه.... همتون را دوست دارم ..... منتظر جواب سه دانشگاه دیگه هم هستم.... میتونم افر را قبول کنم و اگر از جای دیگه ام افر داشتم اون را هم قبول کنم؟ مشکلی ایجاد نمیشه؟

باریکلا

اره میتونی. منم همینکارو کردم و الان میخوام افر یه جای دیگه رو بپذیرم و افر اولم رو کنسل کنم. اینو یکی از استید با تجربه فروم به من گفت.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

تشکر منتظر نامه رسمی دانشگاه هستم... فعلا فقط ایمیل دادن...
    رقابت فشرده بود و فقط با مقالات زیاد میشد بورس شد... استاد ساپورتش در حد جواب دادن ایمیل هم نبود! پس ببینید ساپورت استاد خیلی مهم نیستش در گرفتن بورس.. طوری که من فکر کردم اصلا بررسی نکردن مدارک من را و گفتم ریجکت شدم .. پس زیاد به وعده و وعید های استاد راهنما دل نبندید و سعی کنید مقاله زیاد بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    باریکلا

اره میتونی. منم همینکارو کردم و الان میخوام افر یه جای دیگه رو بپذیرم و افر اولم رو کنسل کنم. اینو یکی از استید با تجربه فروم به من گفت.

Junior Member

ا سلام
    من می خوام تغییر رشته بدم و برم masters of engineering management ولی خودم مستر مهندسی شیمی دارم معدلم هم بد نیست ولی معدل لیسانسم که باید باهاش پذیرش بگیرم خوب نیست،لطفا راهنماییم کنید

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی شیمی دانشگاه تهران 13.8
    رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی شیمی صنایع غذایی صنعتی شریف 16.7
    نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها هنوز امتحان ندادم ولی 6.5-7 میتونم بیارم
    نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها هنوز امتحان ندادم ولی تلاش میکنم 310 به بالا بیارم
    تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر 1 مقاله ISI scentia iranica و یک مقاله غیر ISI
    تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده 1پوستر پرزنتیشن در چهhرمین کنفرانس بین المللی برنج در تایلند2014
    رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای masters of engineering management

نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) برای این رشته سابقه کار اهمیت داره و من 3 سال به عنوان کارشناس تحقیقو توسعه در بخش product development مشغول به کارم و 2 سال هم سابقه تدریس در دانشگاه دارم
    سایر نکات مهم (داشتن اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر، میزان نیاز به فاند و ...) به فاند کامل نیاز دارم (متاهل) رنک دانشگاه برام مهم نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)