صفحه 86 از 94 نخستنخست ... 3676777879808182838485868788899091929394 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi
    as u told, it seems that u r supervisor is really interested in u and try to help u in this manner .... hopefully u may win the scholarship .... no worries about that ur supervisor don;t answer u r email.... they always busy or in trip ... here is not like Iran and faculty are so busy
    کسی میدونه جواب اپلای IPRS از دانشگاه سیدنی کی میاد ؟ ددلاین 31 اکتبر بود.. الان یه ماه گذشته... تو ایمیلاشون ذکر میکردن از 15 دسامبر تا 2 زانویه هم تعطیله... امکانش هست بعد از شش هفته جواب بدن و رد کنن یا اسکولارشیپ ندن؟ با توجه به حرفایی که قبل زدم!!!!! و یه سوال دیگه اینه اگر اسکولارشیپ تعلق نگیره راهی برای حذف هزینه دانشگاه هست که با هزینه خودم برم ؟ چون هزینه دانشگاه بالا هست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط solmazpour نمایش پست ها
    کسی میدونه جواب اپلای IPRS از دانشگاه سیدنی کی میاد ؟ ددلاین 31 اکتبر بود.. الان یه ماه گذشته... تو ایمیلاشون ذکر میکردن از 15 دسامبر تا 2 زانویه هم تعطیله... امکانش هست بعد از شش هفته جواب بدن و رد کنن یا اسکولارشیپ ندن؟ با توجه به حرفایی که قبل زدم!!!!! و یه سوال دیگه اینه اگر اسکولارشیپ تعلق نگیره راهی برای حذف هزینه دانشگاه هست که با هزینه خودم برم ؟ چون هزینه دانشگاه بالا هست...
    ددلاین IPRS سیدنی 15 ژولای و 15 دسامبره. هنوز 15 روز واسه ترم دوم وقت داریم.
    mamrez

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    ددلاین IPRS سیدنی 15 ژولای و 15 دسامبره. هنوز 15 روز واسه ترم دوم وقت داریم.
    میشه لینک بدید که کجا نوشته؟

Junior Member

میشه لینک بدید که کجا نوشته؟
    لینکشو پیدا کردم.. جوابش ینی اپریل میاد یا میشه زودتر هم بیاد ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

لینکشو پیدا کردم.. جوابش ینی اپریل میاد یا میشه زودتر هم بیاد ؟؟؟
    اگه واسه ترم اول اقدام کرده باشید تا حالا باید اومده باشه. اگه مثل من برای ترم دوم بخواین اقدام کنید هنوز 15 روز تا ددلاینش مونده و جوابش هم تو آپریل میاد.
    mamrez

Junior Member

دانشگاه سیدنی نمره 6.5 ایلتس میخواد و هر اسکیل بالای 6
    من ایلتس 7 دارم. L:8.5 W:7 S:6.5 اما ریدینگم 5.5!! ینی تو ریدینگ نیم نمره کم دارم... بنظر شما مشکلی واسه گرفتن اسکولارشیپ بوجود میاد؟ چه اتفاقی میفته؟

لطفا اگر کسی از جوابش مطمین هست بگه

دانشگاه سیدنی نمره 6.5 ایلتس میخواد و هر اسکیل بالای 6
    من ایلتس 7 دارم. L:8.5 W:7 S:6.5 اما ریدینگم 5.5!! ینی تو ریدینگ نیم نمره کم دارم... بنظر شما مشکلی واسه گرفتن اسکولارشیپ بوجود میاد؟ چه اتفاقی میفته؟

لطفا اگر کسی از جوابش مطمین هست بگه
    معمولا کوتاه نمیان. مشابه این اتفاق برای من افتاد و تا ایلتس بهشون ندادم بی خیال نشدن جوریکه یک ترم منو عقب انداخت. دادن ایلتس همیشه بهترین راهه.

Junior Member

ممنون میشم دوستان شانس منو واسه پذیرش دکترا بررسی کنن...
    1- لیسانس فردوسی مشهد مهندسی مکانیک 17.00 (GPA:3.4)
    ۲- فوق لیسانس فردوسی مشهد مهندسی مکانیک 18.00 (GPA:3.6)

۳- (TOEFL IBT 100 (L:25 W:25 R:25 S:25
    ۴- (GRE 320 (Verbal:150/Quantitative:170/Writing:3.5
    ۵- 3 مقاله ISI به عنوان اسم دوم
    6- پذیرش فول فاند استرالیا
    7- دکترا مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی
    میخواستم بدونم واسه دانشگاه های
    University of Melbourne-University of Sydney-Monash University
    چقدر شانس پذیرش فول فاند دارم؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEIN10 نمایش پست ها
    ممنون میشم دوستان شانس منو واسه پذیرش دکترا بررسی کنن...
    1- لیسانس فردوسی مشهد مهندسی مکانیک 17.00 (GPA:3.4)
    ۲- فوق لیسانس فردوسی مشهد مهندسی مکانیک 18.00 (GPA:3.6)

۳- (TOEFL IBT 100 (L:25 W:25 R:25 S:25
    ۴- (GRE 320 (Verbal:150/Quantitative:170/Writing:3.5
    ۵- 3 مقاله ISI به عنوان اسم دوم
    6- پذیرش فول فاند استرالیا
    7- دکترا مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی
    میخواستم بدونم واسه دانشگاه های
    University of Melbourne-University of Sydney-Monash University
    چقدر شانس پذیرش فول فاند دارم؟؟؟
    Hi Hossein
    I am sure you have great chance for scholarships.... and if you find appropriate supervisors , your scholarships have been guaranteed ... just send many emails to uni faculty to do so
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز، کسی می دونه جواب IPRS در CQ university کی میاد؟ دفعه اول مدارکم فرستادم اما فرمت فایلها مطابق با خواست اونا نبود ازم خواستن دوباره بفرستم من فرستادم ولی بعدش فهمیدم یک فایل نفرستادم خلاصه بعد سه بار و عذرخواهی فایل ها رو فرستادم!!! حالا نگرانم میشه عصبانی شده باشن؟؟؟ آخه جوابی ندادن که رسیده به دسشون. الزاماً باید جواب بدن یا سرشون شلوغه جوابی مینی بر این که بدسشون رسیده نمیدن؟ ایمیل آخرم در نظر میگیرن؟ ممنونم پاسخ بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)