صفحه 87 از 94 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

با سلام نمیدونم توی تاپیک درستی سوالم را مطرح کرده ام یا نه چون جوابی از تاپیک نحوه پذیرش نگرفتم دوباره سوالم را در اینجا مطرح نمودم با عرض پوزش ....
    ممنون میشم بفرمایید:
    1. آیا امکان گرفتن پذیرش با بورس در مقطع دکترای مکانیک در دانشگاههای استرالیا بخصوص شهر ملبورن در سال 2016 با شرایط ذیل امکان پذیر میباشد؟
    2. بهترین زمان برای اپلای چه زمانی است ؟ من تا پایان تابستان( 2015)94 فارغ التحصیل میشم آیا میتوانم برای کمترین اتلاف وقت قبل از دریافت مدرک اپلای کنم و برای صدور ویزا اقدام کنم ؟
    3.ضمنا برای ویزای skill work هم اقدام نموده ام بخاطر طولانی بودن پروسه میخواهم با ویزای دانشجویی سریعتر وارد استرالیا بشوم آیا این مسیله در خصوص صدور ویزای دانشجویی اختلال ایجاد نمی کند؟

- فارغ التحصیل رشته فیزیک دانشگاه آزاد واحد مرکز تهران با معدل 13.57 در سال 1380
    -در حال حاضر دانشجوی ترم سوم ارشد مکانیک دانشگاه استانبول ایدین ترکیه معدل تا الان 3.89 از 4
    -یک مقاله ISI پابلیش شده و مقاله دوم را هم تا ده روز دیگه سابمیت میکنم.
    -تاریخ امتحان آیلتس 20 دسامبر
    - ده سال سابقه طراحی ومهندسی به همراه بیمه وگزارش سمت

زمان برای من بسیار مهم است چون اقامت من در کشور ترکیه تا پایان نوامبر 2015 به اتمام میرسد و تمدید اقامت برای من وفرزند و همسرم منوط به شروع دکترا در اینجا میباشد.

با سپاس

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mabi نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز، کسی می دونه جواب IPRS در CQ university کی میاد؟ دفعه اول مدارکم فرستادم اما فرمت فایلها مطابق با خواست اونا نبود ازم خواستن دوباره بفرستم من فرستادم ولی بعدش فهمیدم یک فایل نفرستادم خلاصه بعد سه بار و عذرخواهی فایل ها رو فرستادم!!! حالا نگرانم میشه عصبانی شده باشن؟؟؟ آخه جوابی ندادن که رسیده به دسشون. الزاماً باید جواب بدن یا سرشون شلوغه جوابی مینی بر این که بدسشون رسیده نمیدن؟ ایمیل آخرم در نظر میگیرن؟ ممنونم پاسخ بدید.
    Hi
    They will not be angry... it's regular in admission.... you can send email and ask them about your application .... but it takes a lot of time because they are too busy .... !a
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط okul نمایش پست ها
    با سلام نمیدونم توی تاپیک درستی سوالم را مطرح کرده ام یا نه چون جوابی از تاپیک نحوه پذیرش نگرفتم دوباره سوالم را در اینجا مطرح نمودم با عرض پوزش ....
    ممنون میشم بفرمایید:
    1. آیا امکان گرفتن پذیرش با بورس در مقطع دکترای مکانیک در دانشگاههای استرالیا بخصوص شهر ملبورن در سال 2016 با شرایط ذیل امکان پذیر میباشد؟
    2. بهترین زمان برای اپلای چه زمانی است ؟ من تا پایان تابستان( 2015)94 فارغ التحصیل میشم آیا میتوانم برای کمترین اتلاف وقت قبل از دریافت مدرک اپلای کنم و برای صدور ویزا اقدام کنم ؟
    3.ضمنا برای ویزای skill work هم اقدام نموده ام بخاطر طولانی بودن پروسه میخواهم با ویزای دانشجویی سریعتر وارد استرالیا بشوم آیا این مسیله در خصوص صدور ویزای دانشجویی اختلال ایجاد نمی کند؟

- فارغ التحصیل رشته فیزیک دانشگاه آزاد واحد مرکز تهران با معدل 13.57 در سال 1380
    -در حال حاضر دانشجوی ترم سوم ارشد مکانیک دانشگاه استانبول ایدین ترکیه معدل تا الان 3.89 از 4
    -یک مقاله ISI پابلیش شده و مقاله دوم را هم تا ده روز دیگه سابمیت میکنم.
    -تاریخ امتحان آیلتس 20 دسامبر
    - ده سال سابقه طراحی ومهندسی به همراه بیمه وگزارش سمت

زمان برای من بسیار مهم است چون اقامت من در کشور ترکیه تا پایان نوامبر 2015 به اتمام میرسد و تمدید اقامت برای من وفرزند و همسرم منوط به شروع دکترا در اینجا میباشد.

با سپاس
    HI
    you have special condition... I guess your Australia Visa will be ready until next November... You should find supervisor and then apply through that and admission...DIAC and and.... these take a lot of time maybe 6 months in best case as minimum .... I guess you have chance for admission but you need time .. it is not too fast... Just find supervisors as soon as possible and apply for admission and scholarship
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

با درود خدت دوستان
    یه سوال خیلی حیاتی داشتم من چون به راند اول اسکولارشپ نرسیدم سوپروایزرم قبول کرده که فقط هزینه زندگی منو بده حالا خواستم از دوستان بپرسم ببینم با توجه به اینکهشرایط مالیم کمک نمیکنه که خودم هزینه دانشگاهوبدم باید چه کار کنم؟
    چیزایی راجع به ویو کردن شنیدم اما نمیدونم دقیقاچیه؟؟واینکه باید چه جوری واسش اقدام کرد؟؟
    اگه بتونممم به سختییییییییی هزینه ترم اولمو بدم وبرم به نظرتون چقد شانس دارم که تو راند بعدی اسکولارشیپ بتونم قبول شم؟؟
    از دوستان کسی که شرایط منو داشته باشهه تو این فرومم هست؟؟؟ میشه یه کم راهنماییم کنید اگه زمانمو از دست بدم شاید استاد پشیمون شه خیلی ممنونمم

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yakhchi نمایش پست ها
    با درود خدت دوستان
    یه سوال خیلی حیاتی داشتم من چون به راند اول اسکولارشپ نرسیدم سوپروایزرم قبول کرده که فقط هزینه زندگی منو بده حالا خواستم از دوستان بپرسم ببینم با توجه به اینکهشرایط مالیم کمک نمیکنه که خودم هزینه دانشگاهوبدم باید چه کار کنم؟
    چیزایی راجع به ویو کردن شنیدم اما نمیدونم دقیقاچیه؟؟واینکه باید چه جوری واسش اقدام کرد؟؟
    اگه بتونممم به سختییییییییی هزینه ترم اولمو بدم وبرم به نظرتون چقد شانس دارم که تو راند بعدی اسکولارشیپ بتونم قبول شم؟؟
    از دوستان کسی که شرایط منو داشته باشهه تو این فرومم هست؟؟؟ میشه یه کم راهنماییم کنید اگه زمانمو از دست بدم شاید استاد پشیمون شه خیلی ممنونمم
    Hi
    In my point of view , it's better to reapply for next round of scholarship ... it's too risky to come here wieth out scholarship..... Australia is too expensive and if u have financial problem u r suggestion is not so fair.... if u r supervisor is interested in u , he will wait for u r regular application as international student and they know the problems thats int students are facing
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member

hi dear friends, I have BSc GPA:16.04/20 ، and MSc GPA: 19.29. Are these GPA good or excellent for getting scholarships

Junior Member

یکی از دوستان من ارشد فیزیک از دانشگاه آزاد خیلی خوب با معدل 15.5 و نمره تز عالی، و 6-7مقاله آی اس آی و کلی پابلیکیشن و سابقه تدریس تو دانشگاه،
    تو پروسه ادمیشن مدرک ارشدش رو دانشگاه ( که جز دانشگاه های درجه دو هم هست) نپذیرفت و به جای master به عنوان Graduate Diploma ارزیابی کرد. آیا واقعا با این شرایط، دانشگاه های استرالیا مدرکش رو نمیپذیرن؟ آیا همه شون اینطورین؟
    در جواب گفتند تصمیم بر اساس content and level of study هست و از the Australian Government's Department of Education's resource استفاده میکنن.

لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان، یعنی مدرک دانشگاه آزاد در مقطع ارشد برای اسکولارشیپ ارزشی نداره؟
    حتی اگر معدل هم خوب باشه؟ من کارشناسیم دولتی بوده و ارشدم آزاد و واسه دکترا درخواست اسکولارشیپ دادم.
    خواهش میکنم راهنمایی کنید، دچار استرس شدید شدم!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mabi نمایش پست ها
    سلام دوستان، یعنی مدرک دانشگاه آزاد در مقطع ارشد برای اسکولارشیپ ارزشی نداره؟
    حتی اگر معدل هم خوب باشه؟ من کارشناسیم دولتی بوده و ارشدم آزاد و واسه دکترا درخواست اسکولارشیپ دادم.
    خواهش میکنم راهنمایی کنید، دچار استرس شدید شدم!!!!!!
    تفاوت خاصی نداره. شما اگه معدلت نسبتا خوبه و چند تا مقاله داشته باشی رو بورس حساب بالایی باز کن. کسایی رو میشناسم که دانشگاهشون از ازادم پایین تر بود و بورس گرفتن! البته غیر از G8 !!

با سلام می خواستم بدانم با شرایط زیر
    فوق لیسانس مهندسی مکانیک ساخت و تولید دانشگاه آزاد نجف آباد معدل 16.92
    لیسانس مهندسی مکانیک ساخت و تولید دانشگاه آزاد نجف آباد معدل 15.81
    مقاله 2 عدد ISI
    مقاله کنفرانس بین المللی 1 عدد
    کنفرانس داخلی 5 عدد
    مقاله ژورنالی غیر ای اس ای 1 عدد
    ثبت اختراع داخلی 1 عدد
    مدرک زبان آیلتس آکادمیک 7
    سابقه تدریس 2 سال در دانشگاه علمی و کاربردی
    سابقه کار 4 سال
    می خواستم ببینم از نظر پذیرش و فاند در دانشگاه های استرالیا چقدر شانس دارم