صفحه 88 از 94 نخستنخست ... 387879808182838485868788899091929394 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedsheikh نمایش پست ها
    با سلام می خواستم بدانم با شرایط زیر
    فوق لیسانس مهندسی مکانیک ساخت و تولید دانشگاه آزاد نجف آباد معدل 16.92
    لیسانس مهندسی مکانیک ساخت و تولید دانشگاه آزاد نجف آباد معدل 15.81
    مقاله 2 عدد ISI
    مقاله کنفرانس بین المللی 1 عدد
    کنفرانس داخلی 5 عدد
    مقاله ژورنالی غیر ای اس ای 1 عدد
    ثبت اختراع داخلی 1 عدد
    مدرک زبان آیلتس آکادمیک 7
    سابقه تدریس 2 سال در دانشگاه علمی و کاربردی
    سابقه کار 4 سال
    می خواستم ببینم از نظر پذیرش و فاند در دانشگاه های استرالیا چقدر شانس دارم
    با تشکر بسیار
    شانس خوبی داری. دانشگاههای G8 به احتمال 50% و غیر G8 بالای 95% بورس خواهی گرفت.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام دوستان عزیز خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم و از این که اولین پستمو میذارم احساس خوبی دارم. اگر امکانش هست یک نگاهی هم به رزومه بنده بندازین. نمیخوام خیال پرداز باشم بیشتر دوست دارم واقع گرا باشم تا راه درستی رو انتخاب کنم. به نظرتون با این رزومه چقدر شانس برای فول فاند از استرالیا دارم. با تشکر فراوان

فوق لیسانس مهندسی مکانیک دانشکاه بوعلی همدان معدل 17.5
    لیسانس دانشگاه آزاد معدل 17.53
    مقاله ISI پنج عدد
    مقالات داخلی (کنفرانسیٰ، علمی پژوهشی و ...) 10 عدد
    آیلتس 6.5
    GRE دارم میخونم و به یقین نمره خوبی میارم (من همیشه این اعتماد به نفسو به خودم میدم)
    سابقه کار مرتبط 6 سال

به نظرتون چه شانسی برای فول فاند دارم و آیا گپ تحصیلی و دانشگاه آزاد مشکل ساز نخواهد بود؟ (البته در حین گپ تحصیلی میانگین هر دو سال یکبار یک مقاله ISI دادم).

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط Alaedin نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم و از این که اولین پستمو میذارم احساس خوبی دارم. اگر امکانش هست یک نگاهی هم به رزومه بنده بندازین. نمیخوام خیال پرداز باشم بیشتر دوست دارم واقع گرا باشم تا راه درستی رو انتخاب کنم. به نظرتون با این رزومه چقدر شانس برای فول فاند از استرالیا دارم. با تشکر فراوان

فوق لیسانس مهندسی مکانیک دانشکاه بوعلی همدان معدل 17.5
    لیسانس دانشگاه آزاد معدل 17.53
    مقاله ISI پنج عدد
    مقالات داخلی (کنفرانسیٰ، علمی پژوهشی و ...) 10 عدد
    آیلتس 6.5
    GRE دارم میخونم و به یقین نمره خوبی میارم (من همیشه این اعتماد به نفسو به خودم میدم)
    سابقه کار مرتبط 6 سال

به نظرتون چه شانسی برای فول فاند دارم و آیا گپ تحصیلی و دانشگاه آزاد مشکل ساز نخواهد بود؟ (البته در حین گپ تحصیلی میانگین هر دو سال یکبار یک مقاله ISI دادم).

ممنون
    Hi
    you background is full enough for scholarship.... u have all requirements and just go ahead and find supervisors ... try top G8 universities... good luck
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

Does every body khnow when the result of scholarship at CQ university will be announced? Thanks for your attention in advance.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD @ QUT

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

Hello everyone, please let me know what's your viewpoint about the following offer:

I've been given offer from Queensland University of technology for PhD. Details are as below:

Course start on 23rd of Feb 2015. I was granted 2 scholarships. One is QUT Higher degree research tuition fee sponsorship which covers the tuition fees. Another one is QUT postgraduate research award that is annual stipend of 25,849 AU$ (tax exempt) to assist with general living costs. Duration of both awards last till completion of my course.

tnx

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoja1991 نمایش پست ها
    Hello everyone, please let me know what's your viewpoint about the following offer:

I've been given offer from Queensland University of technology for PhD. Details are as below:

Course start on 23rd of Feb 2015. I was granted 2 scholarships. One is QUT Higher degree research tuition fee sponsorship which covers the tuition fees. Another one is QUT postgraduate research award that is annual stipend of 25,849 AU$ (tax exempt) to assist with general living costs. Duration of both awards last till completion of my course.

tnx
    Hi
    Congrats, this is regular scholarship for Ph D student in Aus, If u single you will have good life and if u r couple it's enough , so, u r start is too close take care of visa process which takes a lot of time, sometimes
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

با سلام
    مخواستم بدانم فاندهایی (فاندهای معمول) که به افراد در استرالیا ، کانادا و آمریکا می دهند آیا می تواند هزینه های زندگی دو نفر (من و همسرم) را جواب دهد؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedsheikh نمایش پست ها
    با سلام
    مخواستم بدانم فاندهایی (فاندهای معمول) که به افراد در استرالیا ، کانادا و آمریکا می دهند آیا می تواند هزینه های زندگی دو نفر (من و همسرم) را جواب دهد؟
    با تشکر
    Hi
    Yes, it's enough for regular student life... and very simple
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD @ QUT

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi
    Congrats, this is regular scholarship for Ph D student in Aus, If u single you will have good life and if u r couple it's enough , so, u r start is too close take care of visa process which takes a lot of time, sometimes

I'm single. I'm gonna apply form Kuwait as I'm residence of there. What is the approximate usual time for Visa processing?

My course start date is 23/02/2015

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoja1991 نمایش پست ها
    I'm single. I'm gonna apply form Kuwait as I'm residence of there. What is the approximate usual time for Visa processing?

My course start date is 23/02/2015
    Hi
    regularly, 2 months form application lodgement
    آدمی به امید زنده است!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)