صفحه 89 از 94 نخستنخست ... 3979808182838485868788899091929394 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Hi friends, I would have a question. Receiving scholarship from g8 universities is easear than from the other universities?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام
    میخواستم بچه ها نظرشونو در مورد شانس من تو دانشگاه های استرالیا بگن
    لیسانس متالورژی دانشگاه تبریز معدل 14.6
    ارشد متالورژی دانشگاه تهران 16.9
    یه مقاله ISI دارم و 8-9 تا مقاله کنفرانسی بین المللی
    سابقه کارمم 2 سال مرتبط
    راستش خودم فک نمیکنم واسه فاند دکترا از دانشگاه های خوب مثله ANU شانسی داشته باشم
    استادم میگه ارشد تحقیقاتی برو یه جا خوب بعدش واسه دکترا اقدام کن که شانستم واسه فاند تو دکترا بالا باشه. واسه ارشد فاند نیست؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط a313 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بچه ها نظرشونو در مورد شانس من تو دانشگاه های استرالیا بگن
    لیسانس متالورژی دانشگاه تبریز معدل 14.6
    ارشد متالورژی دانشگاه تهران 16.9
    یه مقاله ISI دارم و 8-9 تا مقاله کنفرانسی بین المللی
    سابقه کارمم 2 سال مرتبط
    راستش خودم فک نمیکنم واسه فاند دکترا از دانشگاه های خوب مثله ANU شانسی داشته باشم
    استادم میگه ارشد تحقیقاتی برو یه جا خوب بعدش واسه دکترا اقدام کن که شانستم واسه فاند تو دکترا بالا باشه. واسه ارشد فاند نیست؟
    Hi
    your Cv is close to scholarships but your average is very close and not enough for top universities, If you find appropriate supervisor in top one hopefully u have chance by supporting u r supervisor in AUS ... and u r chance is regular universities is high if u can find supervisor
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mabi نمایش پست ها
    Hi friends, I would have a question. Receiving scholarship from g8 universities is easear than from the other universities?
    نمیشه گفت کدوم راهتتره. بستگی به رزومه شما داره. تعداد بورس ها واسه G8 ها بیشتره اما به هر حال رقابت هم شدیدتره و تعداد افراد بیشتری متقاضیشن. همه چی بستگی داره به رزومتون.
    البته برای اپلای اصلا خودتون رو محدود نکنید و برای هر دانشگاهی که استاد پیدا میکنید اپلای کنید صرف نظر از اینکه g8 هست یا نه، معدل محور هست یا نه، مقاله محور هست یا نه.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم نظرتون رو راجع به شانس پذیرش با فاند در استرالیا بدونم
    لیسانس مکانیک دانشکاه آزاد شیراز 17.34
    ارشد دانشگاه تبریز 16.80
    تافل 96
    یک کنفرانس انگلیسی
    یک مقاله ژورنال در مرحله submit
    ممنون میشم جواب بدید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1024 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم نظرتون رو راجع به شانس پذیرش با فاند در استرالیا بدونم
    لیسانس مکانیک دانشکاه آزاد شیراز 17.34
    ارشد دانشگاه تبریز 16.80
    تافل 96
    یک کنفرانس انگلیسی
    یک مقاله ژورنال در مرحله submit
    ممنون میشم جواب بدید.
    HI
    you really need acceptance of u r submitted manuscript ...it is important issue, u can wait until acceptance or apply for US and Canada with high grade GRE
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام وقت بخیر
    یک زحمتی داشتم به شرایط من پاسخ میدین؟
    لیسانس فیزیکم از دانشگاه دولتی شهید رجایی تهران
    معدلم پایینه :12.5
    اما رزومه و سابقه خوب و پر از جهت شرکت و همکاری در همایشها، سمینارها و کنفرانسهای ملی و بین المللی و ساخت ابزار نجومی دارم
    آیلتس هنوز ندادم ولی دارم برای 6.5- 7 آماده میشم
    ارشد هم نجوم دانشگاه دولتی سمنان قبول شدم و از بهمن میرم
    برای رزومه بهتر فرصت ریسرچ و مقاله دارم اگر لازم باشه و GRE بدم کمک به معدل پایینم میکنه؟
    خیلی مایل نیستم ارشد رو ایران بخونم اگر بتونم پذیرش بگیرم از سمنان انصراف میدم،
    در دانشگاههای استرلیا (ملبورن چه طور؟) ارشد فیزیک (نجوم یا اخترفیزیک) به نظرتون شانس پذیرش دارم؟
    سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط sara99z نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    یک زحمتی داشتم به شرایط من پاسخ میدین؟
    لیسانس فیزیکم از دانشگاه دولتی شهید رجایی تهران
    معدلم پایینه :12.5
    اما رزومه و سابقه خوب و پر از جهت شرکت و همکاری در همایشها، سمینارها و کنفرانسهای ملی و بین المللی و ساخت ابزار نجومی دارم
    آیلتس هنوز ندادم ولی دارم برای 6.5- 7 آماده میشم
    ارشد هم نجوم دانشگاه دولتی سمنان قبول شدم و از بهمن میرم
    برای رزومه بهتر فرصت ریسرچ و مقاله دارم اگر لازم باشه و GRE بدم کمک به معدل پایینم میکنه؟
    خیلی مایل نیستم ارشد رو ایران بخونم اگر بتونم پذیرش بگیرم از سمنان انصراف میدم،
    در دانشگاههای استرلیا (ملبورن چه طور؟) ارشد فیزیک (نجوم یا اخترفیزیک) به نظرتون شانس پذیرش دارم؟
    سپاس فراوان
    شانس که زیاد دارین اما به احتمال 99% باید با هزینه شخصی برید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    شانس که زیاد دارین اما به احتمال 99% باید با هزینه شخصی برید.
    موفق باشید

فراوان ممنونم از جواب، فقط یکم کلی بود من خیلی متوجه نشدم. این شانس زیاد که میفرمایید با توجه به داشته هایم است یا اگر ریسرچ و مقاله و GRE بدم این شانس زیاد رو بدست میارم؟
    بله با معدل پایین توقع بورس ندارم و میدونم هزینه بالاست ولی فکر میکنم ارزش داره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان من مشخصاتم رو تو یه قسمت دیگه گذاشتم و دوستان دانشگاها ۱۰۰تا۲۰۰ امریکا رو پیشنهاد دادن، می خواستم بدونم تو استرالیا شانسم چقدره(با فاند)؟ ممنون میشم راهنماییم کنید که ایا شانسی دارم و کجا؟ کی باید اپلای کنم؟
    1- رشتۀ لیسانس: ‌برق قدرت – نام دانشگاه: تربیت دبیر شهید رجایی تهران – معدل نهای۱۴.۴۴
    2- رشتۀ فوق لیسانس: برق قدرت– نام دانشگاه: سمنان – معدل نهایی ۱۵.۵۸
    - نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : IELTS Academic (L:6 R:6.5 S:7 W:6.5 ) Overall : 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 304: GRE General V:143 Q:161 W:3.0 ) Overall
    5- 2 مقاله ISI در IEEE transactions on power system , Electric Power Components and Systems
    یک مقاله ISC فارسی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : برق قدرت
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه: تدریس در اموزشکده فنی و حرفه ای
    10- نمره تز لیسانس: ۲۰ - نمره تز فوق لیسانس: ۱۹.۴
    11- ریکام از یک استاد برجسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)