صفحه 9 از 94 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز کلا مشکل شما پذیرش و فاند نبست مشکل اصلی شما ویزا هستش نه تنها شما بلکه بچه های مواد، بعضی از بچه های مکانیک که روی موضوعات حساس کار می کنند هم دچار این مشکل اند. من همه چیه رو 100 درصد نمی گم بودن کسایی که ویزا هم راحت گرفتن ولی توی این گرایش ها ویزا مشکل اصلیه. به نظر من به تاپیک مربوط به گرفتن ویزا هم حالا چه استرالیا چه جاهای دیگه سر بزنید خیلی مفیده چون از نظر عقلانی بهتره همه تخم مرغ هاتونو توی یه سبد نزارید و با چندین دانشگاه در کشور های مختلف مکاتبه داشته باشید و بطور همزمانبرای چند جا اقدام کنید.
    با توجه به شرایطتون می تونید پذیرش بگیرید

موفق باشید
    سلام ممنون از راهنمایتون. می خواستم بدونم مشکل از پیش زمینه منه یا دانشکده ای که می خوام اپلای کنم. چون استادی که به من ok داده تو دانشکده مکانیکه.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط engma3 نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمایتون. می خواستم بدونم مشکل از پیش زمینه منه یا دانشکده ای که می خوام اپلای کنم. چون استادی که به من ok داده تو دانشکده مکانیکه.
    چیزی که از همه مهمتره پروپوزالی هست که شما قراره برین و روی اون کار کنید..در مرحله بعد ماهیت خود رشته هم مهمه و همچنین مقالات و سابقه کارتون اگه جزو تحریما باشه به مشکل میخورین
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

دوستان کسی می دونه تاثیر دانشگاه ارشد در دانشگاهی مثل ملبورن تا چه حد هست؟ منظورم ظریب معدل مثلا برای دانشگاه تهران و یا شریف هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2f نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه تاثیر دانشگاه ارشد در دانشگاهی مثل ملبورن تا چه حد هست؟ منظورم ظریب معدل مثلا برای دانشگاه تهران و یا شریف هست.
    معدل ارشد برای دانشگاه ملبورن بسیار مهم است. دانشگاههای دارای رنک بالاتر از این دانشگاه (رنک حدود 32 الی 36 برای دانشگاه ملبورن در جاهای مختلف ذکر شده است) ضریب مثبت و آنهایی که رنک پایین تر دارند تعدیل میشوند. لیکن نحو تعدیل ذکر نشده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pkhamid نمایش پست ها
    معدلتون خوبه، راجع یه مقاله ژورنال هست یا کنفرانس؟ بهتر هست رو یه مقاله دیگه هم کار کنید... گرفتن موافقت استاد از دانشگاه استرالیا برای کار روی تز شرط لازم هست.
    به نظرم روی دانشگاهای خارج از G8 کار کنید.
    مقاله مربوط به ژورنال خارجی. از یه استاد تواسترالیا هم موافقت گرفتم که با هم کار کنیم. شدیدا هم پیگیر کارم هست. بنظرتون اگه استادی پیگیر کار باشه یعنی قطغی گرفتن بورسیه؟

دوستان من در حال حاضر دانشجوی ارشد در یکی از دانشگاه های متوسط آمریکا در رشته ی Operations Management هستم و می خواهم اگر بشود به دانشگاهی در استرالیا Transfer کنم ممنون می شم اگر بفرماییدچه قدر می شه امیدوار بود که با فاند بشود این اقدام رو اجام داد . باید بگم که من یک ترم رو پاس کردم و در دانشگاه سابقه ی TA دارم. البته GRE ندارم و IELTS 6 دارم. و بیشتر به این خاطر می خواهم ترانسفر کنم چون واقعا تو این مدت قانع شدم که محیط آمریکا برای زندگی مناسب نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_c70 نمایش پست ها
    مقاله مربوط به ژورنال خارجی. از یه استاد تواسترالیا هم موافقت گرفتم که با هم کار کنیم. شدیدا هم پیگیر کارم هست. بنظرتون اگه استادی پیگیر کار باشه یعنی قطغی گرفتن بورسیه؟
    مهترین نکته برای بورسیه داشتن مقاله هست(هر چه بیشتر بهتر!). معدل بیشتر برای پذیرش مهم هست و مقاله برای بورسیه. البته معدل در بورسیه هم تاثبر داره. پس حتما سعی کنید حداقل یه مقاله ISI دیگر هم لااقل سابمیت کنید. کمک استادتون (به خصوص اگر تو کمیته بررسی مدارک و بورسیه باشه) حتما می تونه بهتون کمک کنه. در ضمن بعضی دانشگاه ها به توصیه نامه استادها برای بورسیه هم خیلی اهمیت می دن. ولی در کل بدونید بورسیه شدیدا رقابتی و تعداد محدود هستش و باید در بین خیل زیاد دانشجو که اپلای می کنند سرآمد باشید تا بتونید بورس بگیرید.
    امیدوارم موفق باشید

Junior Member

با سلام
    دوستان کسی هست که از دانشگاه تاسمانیا پذیرش گرفته باشه؟ یا اپلای کرده باشه؟ ممنون میشم کمک کنید

آیا نتیجه قبول یا رد بورس دانشگاه ملبورن برای هیچیک از دوستان آمده است؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من هم تازه واردم
    می خوام ببینم چقدر و بریا کدوم یک از دانشگاه های استرالیا شانس پذیرش دارم
    لیسانس مهندسی شیمی - امیرکبیر-معدل 16.42
    فوق لیسانیس مهندسی پلیمر - امیرکبیر- (قبولی ارشد با ممتازی) - معدل 15.43
    سابقه کار پژوهشی مرتبط به همراه مقاله و پتنت
    خودم مقاله اکسپت ندارم
    1 دونه سابمیت دارم
    لطفا راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)