صفحه 90 از 94 نخستنخست ... 40808182838485868788899091929394 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط sara99z نمایش پست ها
    فراوان ممنونم از جواب، فقط یکم کلی بود من خیلی متوجه نشدم. این شانس زیاد که میفرمایید با توجه به داشته هایم است یا اگر ریسرچ و مقاله و GRE بدم این شانس زیاد رو بدست میارم؟
    بله با معدل پایین توقع بورس ندارم و میدونم هزینه بالاست ولی فکر میکنم ارزش داره
    اگه با هزینه شخصی قصد ارشد خوندن دارین با همین داشته هاتون میتونین راحت پذیرش بگیرین از دانشگاه ملبورن. ضمن اینکه واسه استرالیا GRE لازم نیست و داشتنش براتون مزیت چندانی نداره. اگه وقتتون رو بزارین روی مقاله ای اس ای پوینت بیشتری از gre واستون داره.
    ارشد رو همون ایران با معدل خوب و دوتا مقاله ای اس ای خوب تموم کنید و برای اسکولارشیپ های phd اپلای کنید. مگر اینکه هزینه های سنگین دانشگاه و خرج و مخارج زندگی رو بدون امید بستن به پیدا کردن کار داشته باشین.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

Hi freinds, unfortunately I haven't won scholarship, now in your opinion, do I demand the professor about funding l would have another question, when a professor accepts an applicatnt, does it mean he accepts the applicants as a student?

سلام دوستان
    من با این رزومه از دانشگاه مکواری برای ترم اول 2015 بورسیه iMQRS گرفتم، این بورسیه برای هزینه زندگی معادل IPRS پول میده فقط پول بیمه رو نمیده

کارشناسی گیاهپزشکی دانشگاه شهرکرد، معدل: 14/75
    ارشد حشره شناسی کشاورزی چمران اهواز، معدل: 16/96
    3 تا مقاله ISI توی ژورنالهای معتبر
    3 تا کنفرانس داخلی
    1 مقاله فارسی
    ایلتس 6.5

بورسیه IPRS و Endeaviour هم درخواست داده بودم که رد شدن

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

با سلام
    من این پست را توی پیچ نظر خواهی در مورد شانس پذیرش و ....
    گذاشتم ولی متاسفانه اون جا کسی بهم جواب نداد.
    می خواستم بپرسم با توجه به رشته فوق لیسنانسی که دارم آیا شانسی برای اپلای از دانشگاههای استرالیا و مهم تر از اون گرفتن ویزای استرالیا دارم یا خیر.
    روزمه من به شکل زیر هستش

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی برق (مخابرات) - دانشگاه ارومیه - 16.36
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی هسته ای ( کاربرد پرتوها) - دانشگاه امیرکبیر - 18.45
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز امتحان ندادم ولی حداقل 6.5 را برای ایلتس پیش بینی می کنم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    2 مقاله (isi(Elsevier که هر دوتاش اسم خودم اول هستش
    Applied Radiation and Isotopes
    Nuclear instruments and methods
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    فیزیک کاربردی یا مهندسی هسته ای یا حفاظت پرتویی (Radiation Protection)در مقطع دکترا
    8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    رنک اول کلاس در مقطع فوق لیسانس- سابفه کار در آزمایشگاه
    9- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

شانس دارید اما نه خیلی بالا چون ارشد رشته شما دقیقا جزو تحریم ها هست... حالا اگر موضوع پروژه را بیاید در یک زمینه دیگه تعریف کنید که ریسک پروپوزال نداشته باشید و بورس را بگیرید برای ویزا هم میتونید امیدوار باشید... اپلای کنید انشا الله قبول میکنند... استرالیا موضوع پروژه دکتری براش از همه چیز مهم تر هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    با سلام
    من این پست را توی پیچ نظر خواهی در مورد شانس پذیرش و ....
    گذاشتم ولی متاسفانه اون جا کسی بهم جواب نداد.
    می خواستم بپرسم با توجه به رشته فوق لیسنانسی که دارم آیا شانسی برای اپلای از دانشگاههای استرالیا و مهم تر از اون گرفتن ویزای استرالیا دارم یا خیر.
    روزمه من به شکل زیر هستش

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی برق (مخابرات) - دانشگاه ارومیه - 16.36
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی هسته ای ( کاربرد پرتوها) - دانشگاه امیرکبیر - 18.45
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز امتحان ندادم ولی حداقل 6.5 را برای ایلتس پیش بینی می کنم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    2 مقاله (isi(Elsevier که هر دوتاش اسم خودم اول هستش
    Applied Radiation and Isotopes
    Nuclear instruments and methods
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    فیزیک کاربردی یا مهندسی هسته ای یا حفاظت پرتویی (Radiation Protection)در مقطع دکترا
    8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    رنک اول کلاس در مقطع فوق لیسانس- سابفه کار در آزمایشگاه
    9- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD @ QUT

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi
    regularly, 2 months form application lodgement
    By the way, I have international driving license. Do I need to translate the original license as well?

regards

سلام دوستان
    کسی در مورد دانشگاه هایی که برق قدرت دارن تو استرالیا و رنکشون و شرایطشون چیزی میدونه؟
    من تافلم 83 هست و 2 تا ژورنال و 8 تا مقاله کنفرانسی دارم
    آیا درسته که دانشگاه های استرالیا اپلیکیشن فی نمیخوان؟

می خواستم بدانم آیا داشتن نمره GRE در دانشگاه های استرالیا الزامی است و آیا داشتن آن به کمبودهای رزومه کمک می کند یا خیر ، تاثیری ندارد؟

یک سئوال اساسی داشتم که ذهن مرا به شدت مشغول کرده است و می خواستم دوستانی که آنجا هستن پاسخ دهند

برای کسی که فوق لیسانس مکانیک - ساخت و تولید داشته و همچنین قصد اقامت و کار در استرالیا را دارد کدامیک از موارد زیر بهتر است؟

1 - اپلای برای دکتری و گرفتن فاند و پس از گرفتن دکتری پیدا کردن کار و اقامت در استرالیا (در اینجا منظور من این است مدرک شما از یک دانشگاه استرالیایی می باشد)

2- اپلای برای گرفتن ویزای کار ماهر مثلا ویزای 189 به وسیله مدرک پایین تر مثلا لیسانس و بعد اقدام برای کار و اقامت (منظور بازار کار لیسانس در برابر دکتری (اما اینجا مدرک از یک دانشگاه ایران است))

من می خواستم بدان کدام از دو مورد بالا صحیح تر می باشد

و آیا

یک نفر که دکتری را از استرالیا گرفته می تواند از مدرک پایین تر خود مثلا لیسانس یا فوق لیسانس خود جهت پیدا کردن کار استفاده کند یا خیر؟

لطفا مرا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

Junior Member

Hi dear friends, I wa s accepted at CQ university, but I didn't won iprs scholarship. Now I would know that is it possible for me to differ my acceptance to next semester or year in order to participate in future scholarships? Does my professor accept to pay my costs?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)