صفحه 91 از 94 نخستنخست ... 418182838485868788899091929394 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedsheikh نمایش پست ها
    می خواستم بدانم آیا داشتن نمره GRE در دانشگاه های استرالیا الزامی است و آیا داشتن آن به کمبودهای رزومه کمک می کند یا خیر ، تاثیری ندارد؟
    Hi
    it's not requirement, but in some cases helps
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mabi نمایش پست ها
    Hi dear friends, I wa s accepted at CQ university, but I didn't won iprs scholarship. Now I would know that is it possible for me to differ my acceptance to next semester or year in order to participate in future scholarships? Does my professor accept to pay my costs?
    HI
    in rare cases supervisors accept your offer that u r talking about, just consult with your supervisor
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedsheikh نمایش پست ها
    یک سئوال اساسی داشتم که ذهن مرا به شدت مشغول کرده است و می خواستم دوستانی که آنجا هستن پاسخ دهند

برای کسی که فوق لیسانس مکانیک - ساخت و تولید داشته و همچنین قصد اقامت و کار در استرالیا را دارد کدامیک از موارد زیر بهتر است؟

1 - اپلای برای دکتری و گرفتن فاند و پس از گرفتن دکتری پیدا کردن کار و اقامت در استرالیا (در اینجا منظور من این است مدرک شما از یک دانشگاه استرالیایی می باشد)

2- اپلای برای گرفتن ویزای کار ماهر مثلا ویزای 189 به وسیله مدرک پایین تر مثلا لیسانس و بعد اقدام برای کار و اقامت (منظور بازار کار لیسانس در برابر دکتری (اما اینجا مدرک از یک دانشگاه ایران است))

من می خواستم بدان کدام از دو مورد بالا صحیح تر می باشد

و آیا

یک نفر که دکتری را از استرالیا گرفته می تواند از مدرک پایین تر خود مثلا لیسانس یا فوق لیسانس خود جهت پیدا کردن کار استفاده کند یا خیر؟

لطفا مرا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر
    Hi
    this is a hard question and the answer depends on what's u r looking for
    both side have advantages and disadvatages.... up to me the second offer is better although I have choose the first one mm
    u can ask this question in immigration part of applyabroad.... go there and many people can help u and clarifies this
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member

با سلام وتشکر از اپلای ابرود

من الان در موقعیت خاصی هستم و شدیدا به کمکتون نیاز دارم خواهش میکنم با توجه به شرایطم، بنده رو راهنمایی بفرمایید.

- کاردانی: رشته ساخت و تولید معدل 12.5 دانشکده فنی انقلاب اسلامی
    - کارشناسی: رشته ساخت و تولید-قالبسازی معدل 14.5 علمی کاربردی قزوین
    - سابقه کار مرتبط : حدود 3 سال(2 سالشو تو یه شرکت مرتبط کار کردم که 6 ماه بیمه کردن و گواهی بهم نمیدن-البته در طول دوران کارشناسی بوده ولی ساعت کارم زیاد بوده) کلا 15 ماه بیمه دارم.
    - زبان: ایلتس ندادم هنوز ولی با توجه به نمرات ماک میتونم 6.5 بیارم
    میدونم که شرایط خوبی نیست.هدف اول من استرالیا هستش به نظرتون میتونم در دانشگاه متوسطی تو استرالیا پذیرش بگیرم (ترجیحا ملبورن) البته با هزینه هاش کنار میام. و اینکه کلا راه دیگه ای برای من وجود داره که بتونم ویزا بگیرم.
    اینم بگم که نامزد من اقامت نروژ داره و داروسازه و اونجا داروخانه داره. اما قصدمون اینه که استرالیا زندگی کنیم به دلایلی باید خودم اول برم اونجا بعد ازدواج کنیم و ایشون رو هم بیارم. این مساله کمکی میکنه ؟
    یه دنیا ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahRokh نمایش پست ها
    با سلام وتشکر از اپلای ابرود

من الان در موقعیت خاصی هستم و شدیدا به کمکتون نیاز دارم خواهش میکنم با توجه به شرایطم، بنده رو راهنمایی بفرمایید.

- کاردانی: رشته ساخت و تولید معدل 12.5 دانشکده فنی انقلاب اسلامی
    - کارشناسی: رشته ساخت و تولید-قالبسازی معدل 14.5 علمی کاربردی قزوین
    - سابقه کار مرتبط : حدود 3 سال(2 سالشو تو یه شرکت مرتبط کار کردم که 6 ماه بیمه کردن و گواهی بهم نمیدن-البته در طول دوران کارشناسی بوده ولی ساعت کارم زیاد بوده) کلا 15 ماه بیمه دارم.
    - زبان: ایلتس ندادم هنوز ولی با توجه به نمرات ماک میتونم 6.5 بیارم
    میدونم که شرایط خوبی نیست.هدف اول من استرالیا هستش به نظرتون میتونم در دانشگاه متوسطی تو استرالیا پذیرش بگیرم (ترجیحا ملبورن) البته با هزینه هاش کنار میام. و اینکه کلا راه دیگه ای برای من وجود داره که بتونم ویزا بگیرم.
    اینم بگم که نامزد من اقامت نروژ داره و داروسازه و اونجا داروخانه داره. اما قصدمون اینه که استرالیا زندگی کنیم به دلایلی باید خودم اول برم اونجا بعد ازدواج کنیم و ایشون رو هم بیارم. این مساله کمکی میکنه ؟
    یه دنیا ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    در مورد دانشگاه ملبورن باید بگم که این دانشگاه متوسط نیست. این بهترین دانشگاه توی استرالیا و یکی از بهترین دانشگاه‌ها توی دنیا توی خیلی از رشته‌هاست. رتبه این دانشگاه توی دنیا در بیشتر رشته‌ها بین ۲۰ تا ۲۵ هست.

اما در مورد شانس قبولی شما. امیدوارم از حرف‌های من ناراحت نشید. نمرات شما بسیار ضعیف هستند و دانشگاه ملبورن نمره‌های خیلی بالایی می‌خواهد. مثلاً اگر برای phd تقاضا می‌دید توی سیستم آموزشی استرالیا باید first class honors یعنی نمره‌هایی بین ۸۰ تا صد داشته باشید برای bacheloreتون. با نمراتی که شما داراید شاید قبول شدن توی دانشگاهای خیلی ضعیف استرالیا هم خیلی سخت باشه. پیشنهاد می‌کنم برای دانشگاه UWS یا Latrobe اقدام کنید.

اگر نامزد شما اقامت نروژ داره، برای شما راحت‌تره که نروژ برید. استرالیا قوانین مهاجرتی بسیار سختی داره و دولتی که سرکاره (دولت Liberal) حتی شرایط را خیلی سخت‌تر هم خواهد کرد. و از اونجایی که شاید ممکنه بدونید یک آخوند ایرانی چند روز پیش در سیدنی حدود ۱۵ نفری رو گروگان گرفته بود و در جریان این گروگانگیری دو نفر هم کشته شدند به اضافه خود گروگانگیر. بنابراین اداره مهاجرت از این به بعد روی مهاجران ایرانی، حساسیت خاصی نشان خواهد داد بگذریم که همین الان هم مهاجرت به استرالیا سخت‌ترین مهاجرت هست و گرفتن ویزا از آمریکا یا کانادا خیلی راحت‌تره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    مدتی پیش این پستُ اینجا گذاشتم ولی کسی جواب نداد. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید:

نقل قول نوشته اصلی توسط Electricman نمایش پست ها
    سلام دوستان من مشخصاتم رو تو یه قسمت دیگه گذاشتم و دوستان دانشگاها ۱۰۰تا۲۰۰ امریکا رو پیشنهاد دادن، می خواستم بدونم تو استرالیا شانسم چقدره(با فاند)؟ ممنون میشم راهنماییم کنید که ایا شانسی دارم و کجا؟ کی باید اپلای کنم؟
    1- رشتۀ لیسانس: ‌برق قدرت – نام دانشگاه: تربیت دبیر شهید رجایی تهران – معدل نهای۱۴.۴۴
    2- رشتۀ فوق لیسانس: برق قدرت– نام دانشگاه: سمنان – معدل نهایی ۱۵.۵۸
    - نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : IELTS Academic (L:6 R:6.5 S:7 W:6.5 ) Overall : 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 304: GRE General V:143 Q:161 W:3.0 ) Overall
    5- 2 مقاله ISI در IEEE transactions on power system , Electric Power Components and Systems
    یک مقاله ISC فارسی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : برق قدرت
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه: تدریس در اموزشکده فنی و حرفه ای
    10- نمره تز لیسانس: ۲۰ - نمره تز فوق لیسانس: ۱۹.۴
    11- ریکام از یک استاد برجسته

Member arash66_2m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام
    با این شرایط میشه پذیرش با فاند - بورس اینا گرفت؟
    لیسانس عمران 13.67
    فوق سازه 15
    سابقه کار 2 سال مرتبط
    مقاله چقدر لازمه؟ اینو میتونم جور کنم
    زبان فعلا ندارم اینم میتونم حداقل رو بیارم
    این معدلم گیر نباشه
    با تشکر

Junior Member

0-
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: IT-سراسری تبریز روزانه-14
    2-
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل 97 (R25-L27-S20-W25)
    4-
    5-
    6-
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : IT یا مدیریت یا تجارت

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) : سابقه کار به عنوان بازاریاب
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) : فاند اگر بشه که خیلی بهتر ولی قبولی مهمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vafaklg نمایش پست ها
    در مورد دانشگاه ملبورن باید بگم که این دانشگاه متوسط نیست. این بهترین دانشگاه توی استرالیا و یکی از بهترین دانشگاه‌ها توی دنیا توی خیلی از رشته‌هاست. رتبه این دانشگاه توی دنیا در بیشتر رشته‌ها بین ۲۰ تا ۲۵ هست.

اما در مورد شانس قبولی شما. امیدوارم از حرف‌های من ناراحت نشید. نمرات شما بسیار ضعیف هستند و دانشگاه ملبورن نمره‌های خیلی بالایی می‌خواهد. مثلاً اگر برای phd تقاضا می‌دید توی سیستم آموزشی استرالیا باید first class honors یعنی نمره‌هایی بین ۸۰ تا صد داشته باشید برای bacheloreتون. با نمراتی که شما داراید شاید قبول شدن توی دانشگاهای خیلی ضعیف استرالیا هم خیلی سخت باشه. پیشنهاد می‌کنم برای دانشگاه UWS یا Latrobe اقدام کنید.

اگر نامزد شما اقامت نروژ داره، برای شما راحت‌تره که نروژ برید. استرالیا قوانین مهاجرتی بسیار سختی داره و دولتی که سرکاره (دولت Liberal) حتی شرایط را خیلی سخت‌تر هم خواهد کرد. و از اونجایی که شاید ممکنه بدونید یک آخوند ایرانی چند روز پیش در سیدنی حدود ۱۵ نفری رو گروگان گرفته بود و در جریان این گروگانگیری دو نفر هم کشته شدند به اضافه خود گروگانگیر. بنابراین اداره مهاجرت از این به بعد روی مهاجران ایرانی، حساسیت خاصی نشان خواهد داد بگذریم که همین الان هم مهاجرت به استرالیا سخت‌ترین مهاجرت هست و گرفتن ویزا از آمریکا یا کانادا خیلی راحت‌تره.
    خیلی ممنون از اینکه جواب دادین
    جسارتا منظور بنده دانشگاه ملبورن نبود، منظورم شهر ملبورن بود چون دوستانی دارم اونجا.
    در مورد شرایط مهاجرت اطلاع دارم که بسیار سخت شده کاملا درست میگید. در مجموع حتی اگه کل هزینه سنگین تحصیل رو هم بدم بازم شانسی برای پذیرش نیست؟
    کلا راه دیگه ای بجز اپلای میتونید بهم معرفی کنید (مثل ویزای کارگر ماهر یا کارگر فصلی) ؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Electricman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مدتی پیش این پستُ اینجا گذاشتم ولی کسی جواب نداد. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید:
    Hi
    your M.Sc average is so so but u have 2 ISI. You are welcome to apply, and u r chance of scholarship seems hight if you find supervisor, just send thousands of email to faculty in Aus and find appropriate potential supervisor ...good luck
    آدمی به امید زنده است!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)