صفحه 93 از 94 نخستنخست ... 43838485868788899091929394 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام خدمت دوستان
    بنده خواهشی داشتم از این قرار که:
    1-فوق لیسانس روابط بین الملل هستم.
    2-معدل کارشناسیم 15/57 و ارشدم 17/18 هستش.
    3-پایان نامه هم داره تبدیل به کتاب میشه.
    4- 8 الی 9 تا isi هم داره بررسی میشه..
    5-IELTS هم 7 هستش.
    6-اما دانشگاهم آزاد بوده چه کارشناسی چه ارشد.
    7-از استادام دوتا توصیه نامه دارم.
    8-متاهل هستم و همسرم فوق لیسانس ژنتیک هستش.
    بورسیه تو کدام کشورها با هزینه های اون کشور همخوانی داره؟
    واسه بورس تو رشته خودم برای کدوم کشورها اقدام کنم بهتره؟
    از هرگونه راهنمایی و ارائه نظر پیشاپیش کمال قدر دانی رو دارم.
    می خواستم ببینم شانس اخذ بورسیه دارم یا نه؟ و همینطور بگم که تمامی تحقیقات و مقالات و پژوهشهام فقط حول یک موضوغ هستش
    ممنون و خوشحال میشم از نظراتتون استفاده کنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام
    می خواستم نظرتون رو در مورد شانس بورس IPIrs بدونم
    لیسانس: طراحی صنعتی -علم و صنعت معدل :13.97 معدل دو ترم آخر و پروژه 17
    فوق لیسانس: طراحی معماری پایدار ار دانشگاه پلی تکنیک تورین ایتالیا : معدل 28.7/30 نفر اول -حدودا میشه معادل 19.10
    نمره زبان : 7
    دو مقاله ژورنال اکسپت شده و یک کنفرانس خیلی مهم که تو ژورنال کنفرانس هم چاپ شده (بین المللی). یک ژورنال سابمیت شده (Transaction) و دو کتاب به زبان فارسی
    یک سال TA و RA در ایتالیا
    ممنون از راهنمایی تون

سلام دوستان
    من لیسانسم مترجمی زبان از دانشگاه آزاد تهران شمال با معدل 15.67
    فوقم فناوری اطلاعات از دانشگاه غیرانتفاعی کرج با معدل 19.33 .
    نمره زبانم 6.5
    .6سال سابقه کار تخصصی در زمینه شبکه و یک سال دستیار استاد در دانشگاه فوقم
    2 توصیه نامه از طرف استد دانشگاه
    میخواستم بدونم میتونم برای دانشگاهی در استرلیا apply کنم البته چیزی که مهمه برام با توجه به هزینه بالای تحصیل ،بورس تحصیلی یا کمک هزینه هست
    از راهنماییتون ممنون

سلام دوستان
    دانشگاه های استرالیا چقدر نسبت به شرایطی که گذاشتن انعطاف پذیر هستند؟
    مثلا اگر نمره تافلی با رایتینگ 25 میخوان و یکی تافل با رایتینگ 23 داشته باشه قبول میکنند؟
    تا اونجایی که من متوجه شدم باید برای اپلای یک اپلیکیشن فرم دستی پر کنیم و با سایر مدارکمون براشون ایمیل کنیم، آیا درسته؟ البته باید قبلش هم با اساتید صحبن کنیم که یکی بهمون ok بده؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadp1984 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    بنده خواهشی داشتم از این قرار که:
    1-فوق لیسانس روابط بین الملل هستم.
    2-معدل کارشناسیم 15/57 و ارشدم 17/18 هستش.
    3-پایان نامه هم داره تبدیل به کتاب میشه.
    4- 8 الی 9 تا isi هم داره بررسی میشه..
    5-IELTS هم 7 هستش.
    6-اما دانشگاهم آزاد بوده چه کارشناسی چه ارشد.
    7-از استادام دوتا توصیه نامه دارم.
    8-متاهل هستم و همسرم فوق لیسانس ژنتیک هستش.
    بورسیه تو کدام کشورها با هزینه های اون کشور همخوانی داره؟
    واسه بورس تو رشته خودم برای کدوم کشورها اقدام کنم بهتره؟
    از هرگونه راهنمایی و ارائه نظر پیشاپیش کمال قدر دانی رو دارم.
    می خواستم ببینم شانس اخذ بورسیه دارم یا نه؟ و همینطور بگم که تمامی تحقیقات و مقالات و پژوهشهام فقط حول یک موضوغ هستش
    ممنون و خوشحال میشم از نظراتتون استفاده کنم
    در مورد شانس پذیرش و بورس برای رشته های انسانی اطلاعات کمی در دسترس هست و افراد کمی اپلی کردن. ولی با توجه به رزومتون که خوب محسوب میشه ارزش این رو کاملا داره که شانستون رو امتحان کنین. اساتید توی زمینه کاریتون رو پیدا کنید و ایمیل بزنید خودشون شانستون رو معمولا میگن. سعی کنید دانشگاه های زیادی اپلی کنید تا شانستون بالاتر بره
    اسکلارشیپ استرالیا با هزینه ها (هزینه های متاهلی) کاملا همخوانی داره در مورد کشور های دیگه هم احتمالا همین طور هست.
    تقریبا همه فاکتور های گرفتن بورس رو دارین اگه مقالاتتون چاپ بشه البته
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه های استرالیا چقدر نسبت به شرایطی که گذاشتن انعطاف پذیر هستند؟
    مثلا اگر نمره تافلی با رایتینگ 25 میخوان و یکی تافل با رایتینگ 23 داشته باشه قبول میکنند؟
    تا اونجایی که من متوجه شدم باید برای اپلای یک اپلیکیشن فرم دستی پر کنیم و با سایر مدارکمون براشون ایمیل کنیم، آیا درسته؟ البته باید قبلش هم با اساتید صحبن کنیم که یکی بهمون ok بده؟
    بعضی دانشگاه ها راه میان بعضی ها هم سخت گیری دارن...کیس به کیس هم فرق میکنه....باید درخواست بدین که زبان رو راه بیان باهاتون...ممکنه قبول کنن و ممکنه قبول نکنن.
    سوال آخرتون هم همون چیزی که گفتین درسته
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alaghayush نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم نظرتون رو در مورد شانس بورس IPIrs بدونم
    لیسانس: طراحی صنعتی -علم و صنعت معدل :13.97 معدل دو ترم آخر و پروژه 17
    فوق لیسانس: طراحی معماری پایدار ار دانشگاه پلی تکنیک تورین ایتالیا : معدل 28.7/30 نفر اول -حدودا میشه معادل 19.10
    نمره زبان : 7
    دو مقاله ژورنال اکسپت شده و یک کنفرانس خیلی مهم که تو ژورنال کنفرانس هم چاپ شده (بین المللی). یک ژورنال سابمیت شده (Transaction) و دو کتاب به زبان فارسی
    یک سال TA و RA در ایتالیا
    ممنون از راهنمایی تون
    معدل لیسانستون پایینه. اگه مقالات isi معتبر داشه باشین معدلتون رو پوشش میده و شانستون بالا تر میره....سابقه ریسرچتون هم ممکنه تاثیر داشته باشه...به هر صورت با هر رزومه ای که دارین اپلی کنین..یه چیزایی واقعا شانسیه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

شانس فاند ندارید اصلا... اما برا مستر میتونید پذیرش بگیرید و با هزینه شخصی که زیاد هم هست تحصیل کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinagk نمایش پست ها

0-
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: IT-سراسری تبریز روزانه-14
    2-
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل 97 (R25-L27-S20-W25)
    4-
    5-
    6-
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : IT یا مدیریت یا تجارت

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) : سابقه کار به عنوان بازاریاب
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) : فاند اگر بشه که خیلی بهتر ولی قبولی مهمه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بهترین حالت این هست که برای هردو اقدام کنبد همزمان... کلا بورس شدن و دکتری خوندن بهتر هستش ... البته شما رزومه خودت را نگفتی که ببینیم اصلا شانس بورس داری!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedsheikh نمایش پست ها
    یک سئوال اساسی داشتم که ذهن مرا به شدت مشغول کرده است و می خواستم دوستانی که آنجا هستن پاسخ دهند

برای کسی که فوق لیسانس مکانیک - ساخت و تولید داشته و همچنین قصد اقامت و کار در استرالیا را دارد کدامیک از موارد زیر بهتر است؟

1 - اپلای برای دکتری و گرفتن فاند و پس از گرفتن دکتری پیدا کردن کار و اقامت در استرالیا (در اینجا منظور من این است مدرک شما از یک دانشگاه استرالیایی می باشد)

2- اپلای برای گرفتن ویزای کار ماهر مثلا ویزای 189 به وسیله مدرک پایین تر مثلا لیسانس و بعد اقدام برای کار و اقامت (منظور بازار کار لیسانس در برابر دکتری (اما اینجا مدرک از یک دانشگاه ایران است))

من می خواستم بدان کدام از دو مورد بالا صحیح تر می باشد

و آیا

یک نفر که دکتری را از استرالیا گرفته می تواند از مدرک پایین تر خود مثلا لیسانس یا فوق لیسانس خود جهت پیدا کردن کار استفاده کند یا خیر؟

لطفا مرا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

?- دانشگاه ليسانس سراسري کاشان+ رشته تحصيلي مهندسي شيمي+ معدل 14
    ?- دانشگاه فوق ليسانس سراسري کاشان + رشته تحصيلي مهندسي شيمي+ معدل 16.6
    ?- نمره زبان تافل 95
    ?- نمره 4- GRE (Verbal=150- Quant=163- AWriting=3.0
    ?- تعداد مقالات داخلي و خارجي (کنفرانس/مجله). 6تا اي اس اي باايمپکت هاي 0.5و 0.5و 0.7و 1.2و 1.4و 1.5 و 2تاکنفرانس بين المللي
    ?- سابقه کار مرتبط 2 سال مهندس شيمي

??- موارد ديگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) ترجمه کتاب
    ویرایش توسط amirda : January 4th, 2015 در ساعت 06:58 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)