صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: تجربه ی گرفتن ویزای توریستی آمریکا از اروپا

پیش فرض پاسخ : تجربه ی گرفتن ویزای توریستی آمریکا از اروپا

سلام
    من میخوام از سفارت امریکا تو المان ویزایB2بگیرم میخواستم بدنم آنهاباید فرم فرانکفورت یا از برلین هم میتونم

ببخشید دوستان من مقیم بلژیک هستم و میخوام برای ویزای b2 اپلای کنم. کسی هست از اروپا اخیراً اقدام کرده باشه ؟
    کلیرنس تقریباً چقدر طول میکشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    ببخشید دوستان من مقیم بلژیک هستم و میخوام برای ویزای b2 اپلای کنم. کسی هست از اروپا اخیراً اقدام کرده باشه ؟
    کلیرنس تقریباً چقدر طول میکشه؟
    دوست عزيز، جسارتاً آيل شما اقدامي كردين؟ من امروز در برن رفتم براي يك clearance نامعلوم!!
    Which is worse? Failing, or never trying

سلام دوستان من براي ويزاي توريستي از آلمان ميخواستم اقدام كنم. كسي تجربه مشابه داره؟

Junior Member

طبق سایت سفارت آمریکا برای ویزای توریستی از هر کشوری میشه اقدام کرد ، کسی هست تجربه اقدام برای ویزای توریستی از کشور اروپایی رو بدون داشتن اقامت در اون کشور داشته باشه ؟‌

سلام دوستان
    لطفا نظراتتون رو راجبه حرفایی که میخام بزنم بگین
    من در ماه فوریه برای شرکت در مسابقه ی 5 کیلومتر استقامت به کشور فرانسه شهر پاریس رفتم.جاتون خالی مدال و حکم قهرمانی هم گرفتم.در تاریخ 21 ماه May یک مسابقه ی 5 کیلومتر دیگه در کشور آلمان دارم.راستش رو بخاین هدفم از رفتن به این کشورها و شرکت در این مسابقات افزایش اعتبار ورزشی خودم به عنوان یک ورزشکار بین لمللی هستش.چون میخام با این افزایش اعتبار برای گرفتن ویزای آمریکا و شرکت در یک مسابقه ی دیگه در آمریکا اقدام کنم.این مطالب شرایط من بود و این حرفا رو گفتم تا اینکه ازتون بپرسم با شرایط من آیا برای گرفتن ویزای آمریکا از کشور آلمان اقدام کنم؟یا اینکه برگردم ایران و از کشور دیگه ای برای سفارت آمریکا اقدام کنم؟خودم حس زیاد خوبی نسبت به سفارت های آمریکا در اطراف کشور ایران ندارم.نظرتون راجبه سفارت آمریکا در کشور قبرس چیه؟
    پیشاپیش از اینکه حرفای من رو میخونین و نظراتتون رو میگین ممنونم.
    موفق و پیروز باشین.

Junior Member

بنده رو خیلی محترمانه از پاریس ریجکت کردن و گفتن برو کشورهایی که برای ایرانیها ویزا میده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadba نمایش پست ها
    بنده رو خیلی محترمانه از پاریس ریجکت کردن و گفتن برو کشورهایی که برای ایرانیها ویزا میده
    .

سلام. من در انگلیس دانشجو هستم و نیاز دارم به یک کنفرانس در آمریکا برم. آیا شما تونستید ویزا بگیرید؟ این قانون جدید مشکل ایجاد نگرد؟
    ممرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Financial Economics at the University of Delaware

سلام بر دوستان، من تابستان امسال آگوست ۲۰۱۷ از سوئد برای ویزای توریستی برای پدر و مادرم خانمم وقت گرفتم ولی‌ هر ۲ رو رجکت کردن گفتن بهتره برید دوبی‌ و ترکیه و اصلا مدارکشون رو ندیدن. دوستان اصلا سوئد نرید اصلا خوب نیست و پول و زمانتون رو هدر ندید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)