نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: تمدید ویزا تحصیلی و تبدیل آن به ویزای کار

Junior Member

پیش فرض تمدید ویزا تحصیلی و تبدیل آن به ویزای کار

سلام دوستان من امسال با master 2 پذیرش گرفتم. سال آینده به دلیل تغییر رشته میخوام M 1 ثبت نام کنم آیا امکانش هست یا گیر میدن؟! باید حتما دوباره M2 ثبت نام کنم؟
    رشته 6 امتیازی -(مدیریت تولید و صنعتی سابقه کار حسابداری)
    ارسال مدارک: 27-11-2013---دریافت مدارک: 06-12-2013 برگشت مدارک مشکله کردیت کارت 01-03-2014
    ارسال مجدد 22-04-2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمدید ویزا تحصیلی و تبدیل آن به ویزای کار

سلام٫ تابحال کسی از دوستان هست که شرکتی ایشون رو بخواد استخدام بکنه و مدارکش رو به اداره ی دیرکت فرستاده باشه (paris direccte) راجب پروسه اش و زمان بندی و این چیزا تجربه تون رو میگید؟

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط sm.fm2072 نمایش پست ها
    سلام٫ تابحال کسی از دوستان هست که شرکتی ایشون رو بخواد استخدام بکنه و مدارکش رو به اداره ی دیرکت فرستاده باشه (paris direccte) راجب پروسه اش و زمان بندی و این چیزا تجربه تون رو میگید؟
    سلام، پروسه DIRECCTE به این صورت هست که یک چیزی حدود 1 - 2 ماه زمان میبره تا پرونده شما بررسی بشه و avis براش صادر بشه. درصورت Avis favorable امکان دریافت تیتر salarié و مجوز کار تمام وقت را خواهید داشت. در پروسه درخواست، آزمایشات سلامت visite médicale (مشابه آنچه زمان ورود دانشجویی انجام میگیرد) مجددا توسط OFII انجام میرسد و گواهی سلامت صادر میشود.. مجموع این پروسه تا دریافت کارت salarié حدود 2.5 تا 3 ماه زمان میبرد.

دوستان عزیز سوال فوری دارم
    آیا ویزای لانگ سژوق ویزیتور 1 ساله را میتوان بعد از یکسال در صورت پیدا کردن کار یا پذیرش دانشجویی در خود فرانسه تبدیل به ویزای کاری یا دانشجویی کرد؟ یا باید بعد از یکسال حتمن از ایران اقدام کرد ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajerirani نمایش پست ها
    دوستان عزیز سوال فوری دارم
    آیا ویزای لانگ سژوق ویزیتور 1 ساله را میتوان بعد از یکسال در صورت پیدا کردن کار یا پذیرش دانشجویی در خود فرانسه تبدیل به ویزای کاری یا دانشجویی کرد؟ یا باید بعد از یکسال حتمن از ایران اقدام کرد ؟
    اگه این ویزا به صورت همراه صادر شده باشه (برای مثال همسر شما الان کارمند یا دانشجوست (بدون پاسپورت تلانت که حکایت همراهانش هم جداس و تغییر وضعیتشون آسونتره) و شما به عنوان همراه ایشون تشریف آوردید) می تونید در فرانسه تغییر وضعیت بدید.
    اگه ویزا به صورت مستقل صادر شده باشه، حتماً باید از کشور مبداء (یا کشوری که درش اجازه اقامت دارید (مثلاً کانادا)) اقدام کنید.

با این وجود بهتره از پرفکتور بپرسید که مطمئن بشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)