نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 213

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

روی سربازی هم حساس هستند یا فقط مربوط به رشته های حساس می شه؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط kavve نمایش پست ها
    روی سربازی هم حساس هستند یا فقط مربوط به رشته های حساس می شه؟
    تا الان كه مساله سربازى مشكلى ايجاد نكرده.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

با سلام. دوستان، یکی از اساتید دانشگاه ملبورن بهم اوکی داده، و عنوان پروژه ای که واسم فرستاده 'cancer therapy' میباشد. رشتم مهندسی شیمیه. واسم مشکل ساز نمیشه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط aminreyhani نمایش پست ها
    با سلام. دوستان، یکی از اساتید دانشگاه ملبورن بهم اوکی داده، و عنوان پروژه ای که واسم فرستاده 'cancer therapy' میباشد. رشتم مهندسی شیمیه. واسم مشکل ساز نمیشه؟
    خیر...........
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

سلام دوستان .

من رشته لیسانسم شیمی نساجی هست، برای ارشد می خواستم برای (master of Engineering (professional engineering و یا Business Managment اقدام کنم ( نظرم روی دانشگاهای گروه 8 نیست، دانشگاههای نسبتا معمولی مثل ویکتوریا یا وولونگونگ) . آیا این موضوعات ارشد شامل تحریم می شه ؟ و ممکنه سفارت منو ریجکت کنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید، با تشکر .

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط parniyan_91 نمایش پست ها
    سلام دوستان .

من رشته لیسانسم شیمی نساجی هست، برای ارشد می خواستم برای (master of Engineering (professional engineering و یا Business Managment اقدام کنم ( نظرم روی دانشگاهای گروه 8 نیست، دانشگاههای نسبتا معمولی مثل ویکتوریا یا وولونگونگ) . آیا این موضوعات ارشد شامل تحریم می شه ؟ و ممکنه سفارت منو ریجکت کنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید، با تشکر .
    این رشته ها تحریم نیستن اما تغییر رشته خودش یه مساله ی مهم تو گرفتن ویزا. اصولا نمیبایست تغییر رشته انجام بشه! در کل توصیه نمی کنم چون همینجوری ویزای 573 یه کم سخت هست تغییر رشته هم بخوای بدی دیگه بدتر.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    این رشته ها تحریم نیستن اما تغییر رشته خودش یه مساله ی مهم تو گرفتن ویزا. اصولا نمیبایست تغییر رشته انجام بشه! در کل توصیه نمی کنم چون همینجوری ویزای 573 یه کم سخت هست تغییر رشته هم بخوای بدی دیگه بدتر.

مرسی برای راهنماییتون.
    یعنی master of engineering هم می تونه مشکل ساز باشه؟ ( تو صفحه این رشته نوشته تمام مهندسی ها می تونن بیان ) من چون رشته لیسانسم برای ارشد خیلی کمه و اگه چتد تا دانشگاه مثل ملبورن هم که نوشته نساجی ولی تو شاخه ی هنر هست (master of textile design) و اصلا به گرایش من مربوط نمیشه به ناچار این رشته را انتخاب کردم. ببخشید یعنی احتمال ریجکتی زیاده؟
    با تشکر

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط parniyan_91 نمایش پست ها
    مرسی برای راهنماییتون.
    یعنی master of engineering هم می تونه مشکل ساز باشه؟ ( تو صفحه این رشته نوشته تمام مهندسی ها می تونن بیان ) من چون رشته لیسانسم برای ارشد خیلی کمه و اگه چتد تا دانشگاه مثل ملبورن هم که نوشته نساجی ولی تو شاخه ی هنر هست (master of textile design) و اصلا به گرایش من مربوط نمیشه به ناچار این رشته را انتخاب کردم. ببخشید یعنی احتمال ریجکتی زیاده؟
    با تشکر
    مستر آو انجینییرینگ کمتر میشه احتمال ریجکت چون رشته ی عمومی تری محسوب میشه. خود منم هم این مشکل و داشتم. رشتم مهندسی صنایع بود و تو استرالیا رشته ای به این نام نداریم. من برای بیزنس اسکول ها اقدام کردم. احتمال ریجکت تو خوندن یه رشته ی کاملا بی ربط به رشته ای که اینجا خوندی زیاد میشه (مثلا همون مدیریت کسب و کار).

اما باز هم دوستان با تجربه تر نظر بدن فکنم بد نباشه.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

بله، مرسی از راهنماییتون .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)