صفحه 19 از 22 نخستنخست ... 910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 213

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مس

نقل قول نوشته اصلی توسط mavad1383 نمایش پست ها
    شما هم برای دکترای مهندسی مواد اقدام کرده بودی؟ پروپزالت راجع به چی بود؟!!
    نه. رشته روانشناسی پروپوزالم رو سیگنال های مغزی بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد- تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirian نمایش پست ها
    نه. رشته روانشناسی پروپوزالم رو سیگنال های مغزی بود
    خب به خاطر همین بهت پذیرش دادن...

مهندسی مواد قضیه ش فرق میکنه! رشته حساسی محسوب میشه

Banned

دوستان دانشگاه شهید بهشتی تو لیست Prohibited person and entities هست؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط unique2017 نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه شهید بهشتی تو لیست Prohibited person and entities هست؟
    سلام
    تا اینجا که من متوجه شدم از لحاط سفارت به مشکل بر نمیخورید. ولی سیاست های دانشگاه های مختلف با هم فرق داره. یه سری ها ممکنه به دانشگاه شما گیر بدن.

سلام
    من 17 آگوست برای دکترای شیمی آلی دانشگاه Wollongong اپلای کردم.
    صبح 23 آگوست از طرف دانشگاه ایمیل زیر برام اومد:
    Dear ???,
    Thank you for your application for admission to the Doctor of Philosophy - Science course at the University of Wollongong.
    An offer of admission cannot be made at this time. Should you successfully undertake further studies and wish to be considered for a future
    intake, you may submit a new application prior to the closing date for that intake. For further information please contact UOW Future Students.
    As your application for a research degree has been unsuccessful, you are ineligible for the HDR scholarship associated with this degree.
    Yours sincerely
    Theresa Hoynes
    Director, Student Services Division
    بعدازظهر همون روز استادی که قراربود سوپروایزرم بشه بهم ایمیل زد که من تازه متوجه شدم که دانشگاه شهید بهشتی توی لیست تحریم استرالیا هست و فارغ التحصیلاش اجازه ورود به استرالیا رو ندارن!
    حالا من فقط لیسانسم بهشتی بود،منم وقتی پیگیر شدم توی همین سایت متوجه شدم این مسئله تحریم جدید نیست و چندین نفر فارغ التحصیل بهشتی نه فقط در رشته شیمی بلکه رشته های دیگه بین سالهای 2010تا2017رفتن دانشگاههای مختلف استرالیا، حتی در UOW.
    من نمیدونم اگه این تحریم انقدر لازم الاجرا هست چه جوری این افراد پذیرش گرفتن و رفتن، یانه چه جوری اصلا خود اساتید ازش اطلاعی ندارن!!!
    حتما باید بچه ها درخواست بدن بعد درخواستشون رد بشه تابفهمم چنین قضیه ای هست!
    حالا خوبه این دانشگاه هزینه اپلای نداشت. اگه داشت تکلیف چی میشد!!
    جالبترازاون اینه که دانشگاه دلیل ناموفق بودن اپلای رو تحریم اعلام نمیکنه و بهانه دیگه ای میاره!!
    دوستان عزیز فارغ التحصیل بهشتی اگه قصد اپلای برای دانشگاههای استرالیا رو دارین،حتما حتما حتما اگه از استادی اوکی گرفتین قبل از اینکه کار جلوتر پیش بره در مورد این مسئله تحریم سوال کنید تا مثل من 2 ماه از وقتتون برای هیچی هدر نره!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 201

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    ***مهم***
    دوستان من دیدم هنوز در مورد تحریمها می پرسند. فایلهای ضمیمه را ببینید. این مال خود DFAT هست. اولی مال سال نحس 2010 و قطعنامه 1929 هست و دومی اصلاحیه 2016 هست. به نظر نمیرسه تغییرات زیادی اتفاق افتاده باشه. هنوز دانشگاه شهید بهشتی، اما حسین، مالک اشتر تو لیست سیاه هستند. شرکت نفت هم بود که میگن امسال دیگه نیست. در ضمن سایت زیر را هم ببینید
    http://dfat.gov.au/international-rel...ages/iran.aspx
    این صفحه تحریم ایران هست. هنوز میتونن هرچیزی رو به نهادهای مورد تحریم ربط بدن. مثل فوتونیک، مواد، هوافضا و غیره. به نظرم بیشتر سلیقه دخیل هست. در ضمن ایالت ویکتوریا هم بسیار اوضاعش خرابه یعنی مسئول DFAT این ایالت بسیار احمق و سختگیره لذا روی این ایالت زیاد حساب نکنید

جناب مجتبی

بنده لینکی رو که داده بودید+ تمامی متون و فایل های این سایت وزارت امور خارجه استرالیا+ همین دو پی دی افی که گذاشتید رو بطووور کامل بررسی کردم. بجز در فایل مربوط به تحریم های سال 2010، در هیچ جای دیگه اسمی از دانشگاه هایی که آورده اید، نبود و نیست. همچنین اسمی هم از وزارت نفت و شرکت نفت و ... نیست. لطف بفرمایید با اطلاعات اشتباه و راهنمایی های گمراه کنندتون باعث تشویش اذهان عمومی نشوید. شاید با همین حرف های بی پایه و اساس شما و امثال شما، خیلی از بچه ها ناامید بشوند. وقتی لینکی می گذارید یا فایلی آپلود می کنید، لطفا خودتان اول آنرا مطالعه بفرمائید. با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 2015

سلام به همه دوستان
    من لیسانس و ارشدم در رشته شیمی محض را از دانشگاه شهید بهشتی گرفتم
    الان گیج شدم من اصلا شانسی برا پذیرش از دانشگاه های استرالیا دارم یا به خاطر تحریم ها کلا نمیتونم برا سترالیا اپلای کنم؟؟؟

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 2015

سلام دوستان،
    من سال 2015 برای استرالیا اقدام کردم و همچیز خوب بود تا زمانی که یک فرمی بود مربوط به ریجکتی های قبلی. من از آمریکا ریجکت شده بودم و توی فرم نوشتم. به من جواب دادن که مناسفانه نمیتونیم شما رو پذیرش کنیم. و اصلا کار به سفارت نرسید. ایا این نامه و اطلاعات من توی سیستم شون ثبت میشه؟
    ممنون

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aimir نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من لیسانس و ارشدم در رشته شیمی محض را از دانشگاه شهید بهشتی گرفتم
    الان گیج شدم من اصلا شانسی برا پذیرش از دانشگاه های استرالیا دارم یا به خاطر تحریم ها کلا نمیتونم برا سترالیا اپلای کنم؟؟؟
    بحث دانشگاه شهید بهشتی یکم پیچیده س. اخه اول اینکه یک سری از دانشکده های این دانشگاه تحت تحریم هستن. رفتارهای متفاوتی هم تا حالا رخ داده در مقابل دانشجوهای این دانشگاه. هم ریجکتی داریم هم پذیرش گرفته! به نظرم اگر به طور مشخص مشکل خاصی جز اسم دانشگاه توی رزومه شما نیست حتما اپلای کنید و شانستون رو امتحان کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    بحث دانشگاه شهید بهشتی یکم پیچیده س. اخه اول اینکه یک سری از دانشکده های این دانشگاه تحت تحریم هستن. رفتارهای متفاوتی هم تا حالا رخ داده در مقابل دانشجوهای این دانشگاه. هم ریجکتی داریم هم پذیرش گرفته! به نظرم اگر به طور مشخص مشکل خاصی جز اسم دانشگاه توی رزومه شما نیست حتما اپلای کنید و شانستون رو امتحان کنید.
    به نظر من ربطی به دانشکده نداره!! الان مثلا مشکل دانشکده شیمی چی میتونسته باشه که درخواست من رد شد! به خود دانشگاه بستگی داره که چقدر نسبت به این مسئله حساس هست!!
    الان من میشناسم یه نفر رو که فارغ التحصیل ارشد شیمی آلی بوده از بهشتی و دانشجوی دانشگاه آدلاید هست!
    بهتره که دوستان وقتی استاد پیدا کردند در مورد این مسئله سوال کنند که بیخود وقت و هزینه شون هدر نره!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)