صفحه 21 از 22 نخستنخست ... 111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 213

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_70boy نمایش پست ها
    https://www.adelaide.edu.au/graduate...nal/sanctions/

https://www.adelaide.edu.au/graduate...ions-protocol/

https://dfat.gov.au/international-re...s-regimes.aspx

والا یه لیستی هست توی همین صفحات بچه ها فایلش رو گذاشتند که میگن از اون کلمات استفاده نشه! من موندم برای کسی که علم مواد خونده و توی اون لیست کل فلزات لیست شده این چطور پروپوزال باید بنویسه! خدایی دانشجویان ایرانی به نظرم یکی از بهترین نه، بهترین دانشجوهای دنیا هستند!

میشه بگید این لیست رو از کجا میشه پیدا کرد؟

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    میشه بگید این لیست رو از کجا میشه پیدا کرد؟
    فکر کنم تو همون صفحات که لینک کردم میتونی یه سری فایل Pdf پیدا کنی، البته با یه سری سرچ ساده تو گوگل و یا تو همین صفحاتم فکر کنم بچه ها گذاشتنش، میتونین پیدا کنین. من خیلی اطلاعاتم بالا نیست صرفاً برای محکم کاری خواستم یه سری چارچوب هارو رو رعایت کنم.

اینجور شما میگید ظاهراً مرحله دانشگاه رو رد کردین که با توجه به شنیده ها از این به بعد هم منطقاً نباید مشکلی باشه...

فکر کنم تو همون صفحات که لینک کردم میتونی یه سری فایل Pdf پیدا کنی، البته با یه سری سرچ ساده تو گوگل و یا تو همین صفحاتم فکر کنم بچه ها گذاشتنش، میتونین پیدا کنین. من خیلی اطلاعاتم بالا نیست صرفاً برای محکم کاری خواستم یه سری چارچوب هارو رو رعایت کنم.

اینجور شما میگید ظاهراً مرحله دانشگاه رو رد کردین که با توجه به شنیده ها از این به بعد هم منطقاً نباید مشکلی باشه...
    یکسری pdf پیدا میکنم ولی اون لیستی که مد نظرم هست که لیست زمینه های حساس باشه رو پیدا نمیکنم

یعنی فقط مسئله تحریمها در دانشگاه بررسی میشود؟ فکر نمیکنم اینطوری باشه وگر نه هر کی که پذیرش میگرفت باید قطعا ویزا هم میگرفت در صورتی که خیلی ها اینگونه نیستند و بعد از پذیرش در سفارت پروسه طولانی چک شدن رو طی میکنند و ممکنه ویزاشون گرنت نشه

ApplyAbroad Superstar

سلام من یک چیزهایی پیدا کردم البته آن فایل اصلی که داشتم نیست ولی شاید کمکی بکند.

http://www.research.uwa.edu.au/staff/sanctions

پایین صفحه فایلهایی هست که ممکن است کمک کنند.

موفق باشید

یعنی فقط مسئله تحریمها در دانشگاه بررسی میشود؟ فکر نمیکنم اینطوری باشه وگر نه هر کی که پذیرش میگرفت باید قطعا ویزا هم میگرفت در صورتی که خیلی ها اینگونه نیستند و بعد از پذیرش در سفارت پروسه طولانی چک شدن رو طی میکنند و ممکنه ویزاشون گرنت نشه

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

اینجا را هم ببینید

https://www.legislation.gov.au/Detai...00310/Download

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام من یک چیزهایی پیدا کردم البته آن فایل اصلی که داشتم نیست ولی شاید کمکی بکند.

http://www.research.uwa.edu.au/staff/sanctions

پایین صفحه فایلهایی هست که ممکن است کمک کنند.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها

سلام
    واقعا خیلی ممنون . من تا به حال خیلی زیاد از راهنمایی هاتون استفاده کردم.

این همون لیستی هست که گفته بودید قبلا داشتید؟

بعد details ی که بعد از هر تاپیک اومده خیلی هر رشته یا موضوع رو به موارد نظامی مرتبط کرده. یه جوری هم میشه کلی برداشت کرد (چون تاپیک خیلی کلی هست و میشه خیلی چیز ها رو شامل بشه) و هم ممیشه خیلی specific روی موارد نظامی

ApplyAbroad Superstar

سلام خواهش میکنم شما بزرگوار هستید

این ان فایل نیست ان فایل واقعا کامل بود تمام عبارتهای حساس از کمپوزیتهای کربنی گرفته تا جزییات دیگررا جداگانه و خیلی کامل داشت

موفق باشید

سلام
    واقعا خیلی ممنون . من تا به حال خیلی زیاد از راهنمایی هاتون استفاده کردم.

این همون لیستی هست که گفته بودید قبلا داشتید؟

بعد details ی که بعد از هر تاپیک اومده خیلی هر رشته یا موضوع رو به موارد نظامی مرتبط کرده. یه جوری هم میشه کلی برداشت کرد (چون تاپیک خیلی کلی هست و میشه خیلی چیز ها رو شامل بشه) و هم ممیشه خیلی specific روی موارد نظامی

Keep Calm and APPLY ON

[RIGHT]سلام دوستان وقت بخیر
    من حدودا 12 روز پیش با یه استاد تو استرالیا مصاحبه اسکایپ داشتم و نظرش کاملا روم مثبت بود
    بهم گفت که اینجا تو استرالیا ایرانیاا رو خییلی سخت میتونیم بگیریم ولی من دیدم تو دانشکده های دیگ گرفتن باید بپرسم ببینم چجوری میشه و چجوری باید قانون رو دور بزنم...در اخر هم گفت چند روز دیگ بهت پیام میدم امیدوارم خوش خبر باشم برات .. الان بعد از 12 روز هنوز هیچ ایمیلی نزده . حالا من دو تا سوال دارم :
    1- اینکه از دوستان کسی بوده به مشکل مشابه برخورد کرده باشه ؟؟ اخه تو استرالیا گویا این یه مشکل متداول هست اگه کسی تجربه کرده میخوام بدونم چقدر طول کشیده تا استاد اوکی بکنه براش
    2- دوم اینکه من میخوام یه ایمیل به استاد بزنم و جویا بشم که شرایط چجوریه؟؟امیدوار باشم یا نباشم یا اینکه هنوز هیچی مشخص نیست (میخوام بدونم کسی ایمیلی چیزی با این محتواا تا حالا داده ازش کمک بگیرم که بد ننویسم ایمیلم رو
    ویرایش توسط r_1159 : May 24th, 2019 در ساعت 06:45 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidjahanbani نمایش پست ها
    [RIGHT]سلام دوستان وقت بخیر
    من حدودا 12 روز پیش با یه استاد تو استرالیا مصاحبه اسکایپ داشتم و نظرش کاملا روم مثبت بود
    بهم گفت که اینجا تو استرالیا ایرانیاا رو خییلی سخت میتونیم بگیریم ولی من دیدم تو دانشکده های دیگ گرفتن باید بپرسم ببینم چجوری میشه و چجوری باید قانون رو دور بزنم...در اخر هم گفت چند روز دیگ بهت پیام میدم امیدوارم خوش خبر باشم برات .. الان بعد از 12 روز هنوز هیچ ایمیلی نزده . حالا من دو تا سوال دارم :
    1- اینکه از دوستان کسی بوده به مشکل مشابه برخورد کرده باشه ؟؟ اخه تو استرالیا گویا این یه مشکل متداول هست اگه کسی تجربه کرده میخوام بدونم چقدر طول کشیده تا استاد اوکی بکنه براش
    2- دوم اینکه من میخوام یه ایمیل به استاد بزنم و جویا بشم که شرایط چجوریه؟؟امیدوار باشم یا نباشم یا اینکه هنوز هیچی مشخص نیست (میخوام بدونم کسی ایمیلی چیزی با این محتواا تا حالا داده ازش کمک بگیرم که بد ننویسم ایمیلم رو
    همه ا ايرانيا همين مشكل رو داريم كه سخت از فيلتر ويزا رد ميشيم. منظور اسادتون هم همين بوده. استاد در اين مورد نميتونه كاري بكنه. شايد استاد اهل ريسكي نباشه كه به يه دانشجوي ايراني پذيرش بده بعد دانشجو بخاطر تحريمات ويزاش رد بشه. شايد تمايل دشته باشه حتي يه دانشجوي پايين تر رو بگيره كه بدونه حتما ويزاش اوكي ميشه.

ايميل بزنيد به استاد و ازش جويا بشيد قضيه رو كه چكار كرده و نظرش چيه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)