صفحه 7 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 213

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

با سلام
    ممنون میشم پاسخ سوال من رو بدید
    من از دانشگاه دیکین مستر معماری ترم پیش پذیرش گرفتم و چون زمان برا دریافت ویزا نبود دیفر کردم برا مارچ 2015 و حدود 2 ماه پیش مجددا firm offer بهم دادن و پول هم ریختم و همه مدارک از چمله گواهی بانکی رو هم فرستادم اما هنوز بعد از 1/5 ماه coe صادر نکردن اینم متن ایمیلشون هست که برا من فرستادن
    Dear Fatemeh,

We have been advised by the Compiance division to hold off on processing applications from Iran, as there will be some changes in procedure.
    They are working on this at the moment, and shouldn't be taking too long.
    I will inform you of the specific changes as soon as i hear a confirmation from them.
    هفته پیش هم تماس گرفتیم گفتن خبری نیست واقعا نگران هستم چون deadline بقیه دانشگاهها هم داره تموم میشه من دلیل این تاخیر رو نمی دونم از اول سپتامبر منتظر هستم شما مشابه این مورد رو ندیدید که با وجود پرداخت شهریه coe رو صادر نکنن
    یه چیز هم بگم که من متاهل هستم و توی اپلیکیشن ها شوهرم رو هم به عنوان همراه آوردم می تونه به این دلیل باشه؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_1134 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم پاسخ سوال من رو بدید
    من از دانشگاه دیکین مستر معماری ترم پیش پذیرش گرفتم و چون زمان برا دریافت ویزا نبود دیفر کردم برا مارچ 2015 و حدود 2 ماه پیش مجددا firm offer بهم دادن و پول هم ریختم و همه مدارک از چمله گواهی بانکی رو هم فرستادم اما هنوز بعد از 1/5 ماه coe صادر نکردن اینم متن ایمیلشون هست که برا من فرستادن
    Dear Fatemeh,

We have been advised by the Compiance division to hold off on processing applications from Iran, as there will be some changes in procedure.
    They are working on this at the moment, and shouldn't be taking too long.
    I will inform you of the specific changes as soon as i hear a confirmation from them.
    هفته پیش هم تماس گرفتیم گفتن خبری نیست واقعا نگران هستم چون deadline بقیه دانشگاهها هم داره تموم میشه من دلیل این تاخیر رو نمی دونم از اول سپتامبر منتظر هستم شما مشابه این مورد رو ندیدید که با وجود پرداخت شهریه coe رو صادر نکنن
    یه چیز هم بگم که من متاهل هستم و توی اپلیکیشن ها شوهرم رو هم به عنوان همراه آوردم می تونه به این دلیل باشه؟
    سلام نگران نباشید...این روالیه که معمولیه و داره طی میشه..ایشالله به زودی بهتون جواب میدن و coe براتون صادر میشه. متاهل بودن روی پروسه پذیرش هیچ تاثیری نداره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

واقعا ممنون از پاسختون یعنی صدور coe الان بیشتر از یک ماه طول میکشه چون بچه های سال قبل براشون تو یک هفتهه صادر میشده الان برا من تقریبا یک ماه و نیم طول کشیده
    پس برا همه این روند عادی هست و هدفشون ندادن coe نیست؟ببخشید سوال باز پرسیدم چون واقعا این انتظار سخته

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_1134 نمایش پست ها
    واقعا ممنون از پاسختون یعنی صدور coe الان بیشتر از یک ماه طول میکشه چون بچه های سال قبل براشون تو یک هفتهه صادر میشده الان برا من تقریبا یک ماه و نیم طول کشیده
    پس برا همه این روند عادی هست و هدفشون ندادن coe نیست؟ببخشید سوال باز پرسیدم چون واقعا این انتظار سخته
    ببینید اینجا کلا کارا بی نظمه...شما سعی کنید پیگیری کنید...هم ایمیل بزنید و هم تماس بگیرین..نگران نباشید
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط milania نمایش پست ها
    سلام
    بنده ارشد هوافضا آیرو علم و صنعتم. کارشناسیم سیالات بودم.
    هدفم اپلای برای دکترا مکانیکه.الان موقع انتخاب پروژم رسیده.متاسفانه گزینه هام توربوماشینیه(طراحی محفظه احتراق توربین،کنترل لایه مرزی کسکید کمپرسور و ...).میگن خیلی حساسن روش و 100% ریجکته(امریکا یا کانادا)
    آیا استرالیا هم همین طوره؟
    بلی. من با یک استاد تو سیدنی مکاتبه داشتم. گفت ایرانیا تو توربوماشین و احتراق تحریمن.
    mamrez

با سلام
    آيا زمينه توليد فلزات آهني و غيرآهني تو رده تحريم واسه دانشجويان حساب ميشه؟ يعني بايد قيد اپلاي در اين زمينه واسه استراليا رو زد؟
    ممنون ميشم اگر كسي اطلاعات داره بيان كنه
    با تشكر

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

با سلام. موضوعات مرتبط با انتقال حرارت در نانوسیالات و سیستم های خنک کننده با مکانیسم جوششی یا convection شامل تحریم ها هستند؟ (مربوط به رشته مهندسی شیمی). با تشکر

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

دوستان میشه کمکم کنید. چون دارم پروپوزال مینویسم و پاسخ سوال واسم مهمه. ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    با سلام. موضوعات مرتبط با انتقال حرارت در نانوسیالات و سیستم های خنک کننده با مکانیسم جوششی یا convection شامل تحریم ها هستند؟ (مربوط به رشته مهندسی شیمی). با تشکر
    these topics are not generally subject to the sanctions. However, you try to write a proposal with wide range and very general without any details.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Control Engineering

با سلام،
    دوستان به نظر شما وقتی دانشگاه به خاطر مسائل سیاسی ریجکت میکنه، میشه امیدوار بود که نظرشون برگرده؟
    سوپروایزر من گفته که اسکول شما رو ادمیت کرده، اما دانشگاه رد کرده! دلیل رو از دانشگاه پرسیدم، جواب این بود:
    The Dean of Research has deemed your application as high risk under the UOW Iran Sanctions Policy.

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)