صفحه 10 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 213

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT---ghiasodin jamshid kashani

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 201

سلام میخواستم بدون رشته هایی مثل کامپیوتر و ای تی هم تحریمه؟ من میخوام برای مستر ای تی اپلای کنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 201

دوستان مبحث انرژي خورشيدي حساس محسوب ميشه؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان مهندسی شیمی لیسانس...و ارشد نفت.آیا جزء تحریمی ها حساب میشه؟

Junior Member

دوست عزیز، قوانین تحریم هیچ قاعده و قانونی ندارن. به طور کلی میتونم بگم که همه دانشگاه‌ها رشته آی تی و کامپیوتر رو برای بررسی به اداره مربوطه میفرستن. این سازمان توی زمانی بین یک ماه تا دو سال به شما جواب میده که امکان ادامه تحصیل دارین یا نه. توجه داشته باشین که به صورت خاص از نرم‌افزار ERP در اسناد تحریم اسم برده شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اخه موضوع اینجاست که تو برخی کشورها مثل امریکا نروژ و همین استرالیا هرچیزی که برنامه هسته ای ربط داشته باشه ممنوعه و میگن رشته کامپیوتر هم جزءشه ولی خوب ای تی رو نمیدونم برای همین پرسیدم و اینکه میگید دربازه زمانی 1 ماه تا 2 سال پاسخ میدن که به این رشته ها پذیرش میدن یا نه یعنی من از الان باید بهشون اعلام کنم میخوام تو رشته ای تی درس بخوانم درحالی که 2 سال دیگه فارغ التحصیل میشم؟ و اینکه گفتید erp یعنی از نرم افزار erp برای تشخیص تحریم استفاده میکنند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد دانشگاه صنعتی شریف

موضوع تحریم بیشتر به موضوع پروژه و انتقال تکنولوژی بستگی داره تا خود رشته. اگر شما قبلا روی موضوعی کار کردید که کاربرد نظامی داره و بدتر از اون قراره اینجا روی پروژه ای کار کنید که مربوط به این مسایل میشه شانستون برای گرفتن ویزا بسیار پایین هستش.
    علاوه براین ظاهرا برخی دانشگاه ها کلا به دانشجویان ایرانی پذیرش نمیدن.
    شما اگر پذیرش مستر با کرس بگیرید و ریسرچ نداشته باشید فکر نمیکنم مشکلی برای ویزا پیدا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar456 نمایش پست ها
    اخه موضوع اینجاست که تو برخی کشورها مثل امریکا نروژ و همین استرالیا هرچیزی که برنامه هسته ای ربط داشته باشه ممنوعه و میگن رشته کامپیوتر هم جزءشه ولی خوب ای تی رو نمیدونم برای همین پرسیدم و اینکه میگید دربازه زمانی 1 ماه تا 2 سال پاسخ میدن که به این رشته ها پذیرش میدن یا نه یعنی من از الان باید بهشون اعلام کنم میخوام تو رشته ای تی درس بخوانم درحالی که 2 سال دیگه فارغ التحصیل میشم؟ و اینکه گفتید erp یعنی از نرم افزار erp برای تشخیص تحریم استفاده میکنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط material63 نمایش پست ها
    موضوع تحریم بیشتر به موضوع پروژه و انتقال تکنولوژی بستگی داره تا خود رشته. اگر شما قبلا روی موضوعی کار کردید که کاربرد نظامی داره و بدتر از اون قراره اینجا روی پروژه ای کار کنید که مربوط به این مسایل میشه شانستون برای گرفتن ویزا بسیار پایین هستش.
    علاوه براین ظاهرا برخی دانشگاه ها کلا به دانشجویان ایرانی پذیرش نمیدن.
    شما اگر پذیرش مستر با کرس بگیرید و ریسرچ نداشته باشید فکر نمیکنم مشکلی برای ویزا پیدا کنید.
    بسیار ممنون از راهنماییتون من موضوعی که تصمیم دارم دراینده روش کارکنم امنیت و سیستمهای امنیتی هست و هدف من اصلا نظامی نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد دانشگاه صنعتی شریف

آفیسر فقط موضوع پروژه رو در نظر میگیره و اگه کاربرد نظامی داشته باشه میتونه واستون مشکل ساز باشه. اصولا اگر پروژه نظامی باشه خود دانشگاه اصلا بهتون پذیرش نمیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar456 نمایش پست ها
    بسیار ممنون از راهنماییتون من موضوعی که تصمیم دارم دراینده روش کارکنم امنیت و سیستمهای امنیتی هست و هدف من اصلا نظامی نیست

Junior Member

من فايلي كه چند صفحه پيش گذاشته بود كه مربوط به مسائل تحريمي بود، خوندم. فقط انرژي هسته اي و مسائل نظامي را شامل ميشد. ولي صفحات قبل نمونه هايي بود كه به نظر موضوع پروژه اون افراد ربطي به اين مسائل نداشت ولي بدليل تحريمها دانشگاه ريجكت كرده بودشون. براي همين خيلي گيج شدم. مسئله تحريم ها چطور اعمال ميشه؟ شايد هم كمي شانسيه؟
    اين را اضافه كنم كه موضوع پروژه ارشدم سرمايش ساختمان با استفاده از چيلريه كه با انرژي خورشيدي كار ميكنه. به نظر اين موضوع ها ربطي به مسائل هسته اي و نظامي ندارند. در عين حال شنيدم كه كلا مسائل مربوط به انرژي حساس هست. به نظر شما چطوريه؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

دوستان رشته حسابداری و مالی چی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)