صفحه 14 از 22 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 213

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 201

سلام

من به یه استادی میل زدم و بهم گفت که بشین با عنوان "Real-time Pattern Recognition in Computer Vision" پروپوزال بنویس. کسی از دوستان می دونه این تاپیک حساس هست یا نه؟

ممنون

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 201

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana93 نمایش پست ها
    سلام

من به یه استادی میل زدم و بهم گفت که بشین با عنوان "Real-time Pattern Recognition in Computer Vision" پروپوزال بنویس. کسی از دوستان می دونه این تاپیک حساس هست یا نه؟

ممنون
    well its a general title, so you must try to keep it general as well! dont elaborate any thing . Also I think you most specify a case study in which you can give a non-sensitive
    issue
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

با سلام خدمت دوستان

من سال 2013 از RMIT پذیرش با فاند در رشته دکترا شیمی داشتم. من سریعا ویزا گرفتم و ما جزو اولین سری از دانشجویانی بودیم که در خاک استرالیا پروژه آنها بررسی مجدد توسط DFAT میشد و متاسفانه بعد از 8 ماه معطل موندن تو استرالیا پروژه من تایید نشد و من مجبور به ترک استرالیا شدم. البته سوتی استاد استرالیایی من بود که هی به من میگفت که صبر کنم و حاضر به عوض کردن موضوع پروژه نبود. امسال من دوباره اقدام برای پذیرش کردم و چندتا سوال داشتم. اگر کسی تجربه ای داره این چند تا سوال من رو جواب بده:

1- آیا تا کنون کسی در این وضعیت قرار گرفته که بعد تونسته باشه پذیرش بگیره؟

2- به نظر شما برای دانشگاههایی که اپلای کردم این موضوع را ذکر کنم یا نه؟

3- من بیشتر نگران گرفتن ویزا هستم. آیا در صورت گرفتن پذیرش این برای من نکته مثبت محسوب میشه یا منفی؟

در ضمن باید بگم دانشگاه بسیار به من کمک کرد و چند نامه هم به من داد و هزینه برگشت من را نیز داد.

ممنونم

سلام دوست عزیز،
    منم جزو همون دور اولی ها بودم. ولی اینکه گفتی به خاطر اینکه DFAT پروژتو تایید نکرد مجبور به ترک استرالیا شدی واسه من خیلی تعجب برانگیز بود. توی دانشگاه ما هم DFAT همون سال ۲۰۱۳ پروژه چندتا از ایرانی ها رو ریجکت کرد، ولی هیچ کدوم مجبور به ترک استرالیا نشدن. دانشگاه با DFAT چندتا جلسه گذاشت و نهایتا بعد از ۶ ماه پروژه های همه رو با تغییرات جزئی تایید کردن. توی اون چند ماه هم همشون داشتن روی همون موضوع خودشون کار میکردن و فقط یکیشون نمیتونست با استادش جلسه در مورد تزش داشته باشه. همشونم الان فارغ التحصیل شدن یا در شرف فارغ التحصیلی هستن.
    در مورد سوالاتم، جوابش سلیقه ای هست و کسی نمیتونه جواب قطعی بده بهت. ولی به نظرم برای اپلای مجدد اصلا به دانشگاه چیزی از این اتفاقات قبلی نگو که شانس بورس گرفتنت کم نشه. موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط sshadi2012 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من سال 2013 از RMIT پذیرش با فاند در رشته دکترا شیمی داشتم. من سریعا ویزا گرفتم و ما جزو اولین سری از دانشجویانی بودیم که در خاک استرالیا پروژه آنها بررسی مجدد توسط DFAT میشد و متاسفانه بعد از 8 ماه معطل موندن تو استرالیا پروژه من تایید نشد و من مجبور به ترک استرالیا شدم. البته سوتی استاد استرالیایی من بود که هی به من میگفت که صبر کنم و حاضر به عوض کردن موضوع پروژه نبود. امسال من دوباره اقدام برای پذیرش کردم و چندتا سوال داشتم. اگر کسی تجربه ای داره این چند تا سوال من رو جواب بده:

1- آیا تا کنون کسی در این وضعیت قرار گرفته که بعد تونسته باشه پذیرش بگیره؟

2- به نظر شما برای دانشگاههایی که اپلای کردم این موضوع را ذکر کنم یا نه؟

3- من بیشتر نگران گرفتن ویزا هستم. آیا در صورت گرفتن پذیرش این برای من نکته مثبت محسوب میشه یا منفی؟

در ضمن باید بگم دانشگاه بسیار به من کمک کرد و چند نامه هم به من داد و هزینه برگشت من را نیز داد.

ممنونم
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

با سلام

قصه چیز دیگه ای هست. پروپوزال من رو استاد استرالیایی ام از قبل نوشته بود و فقط در همون زمینه کار می کرد و اصرار فراوان داشت در همون زمینه هم ادامه بدیم. اما از نظر دولت استرالیا، پروپوزال متعلق به دانشجوست و هرگونه اصراری بر پروپوزال معنا و تفسیری از دور زدن را دارد یعنی طرف مثلا اومده حتما تو این زمینه کار کنه. کلا استاد من بی تجربه بود و فکر می کرد با صبر کردن و دادن برخی توضیحات میتونه پروژه رو به نتیجه برسونه. برخی دوستان من هم مثل دوستان شما با عوض کردن پروژه به نتیجه رسیدند. الان بیشتر نگرانی من بر سر ویزا هست. کسی اگر تجربه ای داره بسیار ممنون میشم به من هم بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط challenge نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    منم جزو همون دور اولی ها بودم. ولی اینکه گفتی به خاطر اینکه DFAT پروژتو تایید نکرد مجبور به ترک استرالیا شدی واسه من خیلی تعجب برانگیز بود. توی دانشگاه ما هم DFAT همون سال ۲۰۱۳ پروژه چندتا از ایرانی ها رو ریجکت کرد، ولی هیچ کدوم مجبور به ترک استرالیا نشدن. دانشگاه با DFAT چندتا جلسه گذاشت و نهایتا بعد از ۶ ماه پروژه های همه رو با تغییرات جزئی تایید کردن. توی اون چند ماه هم همشون داشتن روی همون موضوع خودشون کار میکردن و فقط یکیشون نمیتونست با استادش جلسه در مورد تزش داشته باشه. همشونم الان فارغ التحصیل شدن یا در شرف فارغ التحصیلی هستن.
    در مورد سوالاتم، جوابش سلیقه ای هست و کسی نمیتونه جواب قطعی بده بهت. ولی به نظرم برای اپلای مجدد اصلا به دانشگاه چیزی از این اتفاقات قبلی نگو که شانس بورس گرفتنت کم نشه. موفق باشی

Junior Member

با سلام به همه ی دوستان،
    آبا کسی اطلاع داره آیا این توافق اخیر تاثیری داشته یا نه؟
    سوال دومم ابن هستش که آیا coordinator چنانچه موضوع پروپوزال رو تائید کنند شانسی برای پذیرفته شدن هست آیا؟
    رشته بنده مهندسی نفت
    با تشکر از وقتی که می ذارید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من موضوع پروپوزالم در مورد "تبدیل انرژی نور خورشید به الکتریسیته و انرژی شیمیایی (پروتئین و هیدرات کربن) توسط جلبک" (ی پروژه بیولوژیکی) است.من سوالم اینه که با توجه به اینکه در پروپوزالم حرف از انرژی زدم آیا میتونه برای گرفتن ویزا در بررسی توسط DFAT مشکل ساز بشه؟ ضمن اینکه باید بگم از دانشگاه مورد نظر پذیرش گرفتم و منتظر اسکالرشیپ هستم.

ممنون از گذاشتن وقت و کمکتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Melbourne

سلام دوستان

من این تاپیکو داشتم میخوندم یکم نگران شدم. راستش من هم پذیرش گرفتم و هم اسکالرشیپ از دانشگاه ملبورن برای Mechanical Engineering-PhD.
    موضوع تزم هم An experimental and numerical study on novel forms of renewable energy storage .
    آیا این مساله یعنی موضوع تزم میتونه مشکل ساز بشه برای ویزا؟ جز موارد تحریمی هست آیا؟

مرسی

سلام
    این DFAT که میگین چه موقع پروپوزالو بررسی میکنه یعنی بعد از اینکه از دانشگاه پذیرش بگیری یا بعد از اینکه بورس بگیری؟
    میخوام بدونم پذیرش گرفته باشی آیا بازم باید نگران این قضیه باشی؟
    کلا یکم توضیح میدین من هیچی ازش نمیدونم
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

من این ایمیل رو تازه گرفتم از استادم در La Trobe، نشون میده که بچه های مهندسی هنوز با این تحریم لعنتی داستان داریم امسال هم. جالبه عنوان پروژه robust data modelling هست فقط!!!

I noticed that we need going through the process of handling sanction approval from HoS, Dean and PVC(Research) because you are from Iran. If any of them reject this application, we will have to stop your application.

Hope this clarifies.

Regards,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)