صفحه 16 از 22 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 213

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 201

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    سلام،

یه سوالی برام پیش اومده اینه که آیا امکان داره بعد از گرفتن اسکولارشیپ از دانشگاه و در مرحله بعد از اقدام برای ویزا و سفارت، به پروپوزال و پروژه گیر بدند؟ یعنی اگه از دو تا دانشگاه با دو تا پروپوزال جدا آفر بگیریم فرقی نداره یا باز باید دانشگاهی که پروپوزال بی خطرتر بنظر ما داره رو انتخاب کنیم؟

با تشکر.

Hi

it depends to your uni policy. I mean some universities have DFAT checking before offering admission some after at visa stage. actually there are two scenarios. . For example Uni Melb is include the first scenario.
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member leon15851 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Mech Wyoming

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 201

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Dear sshadi2012

your situation is unbelievable .... why you dont change your supervisor or subjects?
    It is a negative point for other admissions from Aus .... I recomment you trying US and euro
    Do not try US. Believe me, I'm a victim of Iran-US policies.

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه ANU بورسیه کامل گرفتم. ولی موضوع پروپوزالم یکم حساسه. نانو داره، تولید هیدروژن داره، سوخت داره و ... .
    الان میخوام بدونم اینکه به من بورسیه دادن یعنی DFAT بررسیش کرده ؟ یا ممکنه بررسی نکرده باشه ؟ البته استادم گفت من یه سری فرم مربوط به تحریما واست پر کردم.
    چقدر احتمال ویزا دارم ؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط rasi296 نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه ANU بورسیه کامل گرفتم. ولی موضوع پروپوزالم یکم حساسه. نانو داره، تولید هیدروژن داره، سوخت داره و ... .
    الان میخوام بدونم اینکه به من بورسیه دادن یعنی DFAT بررسیش کرده ؟ یا ممکنه بررسی نکرده باشه ؟ البته استادم گفت من یه سری فرم مربوط به تحریما واست پر کردم.
    چقدر احتمال ویزا دارم ؟
    Yes they most prob. have. I'd say very good chance. Best of luck

یه سوال دارم من فامیلیم رو 4 سال پیش عوض کردیم بخاطره اینکه فامیلیمون تلفظش ثقیل بود اما پدرم چون ویزا دبی داره تغییر نداده ایا این برا ویزا مشکل ساز میشه ایا لازمه تو مدارک بنویسم قبلا این فامیل داشتم؟ ایا تو SOP عنوان کنم؟

Junior Member

سلام دوستان. من گرایش ارشدم نانوالکترونیکه. پروپوزالی که برای دانشگاه گریفیث دادم، متشکل از دو بخش نانو مواد و الکترونیک انالوگ با تمرکز بر اپلیکیشن بیومدیکاله. با استاد که مکاتبه کردم بهم گفت امیدوارم که اسکالرشیپ رو بگیری، اما مسیله اصلی الان بحث قوانین تحریم هاست. احتمالش هست که صرفا به خاطر قوانین تحریم ریجکت بشم؟ دانشگاه گفته که اواسط دسامبر جواب میده. کاری هست که الان بتونم بکنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

سلام دوستان

پروپوزال تو زمینه دراگ دلیوری و درمان سرطان که مشکل نداره؟ درسته؟
    ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام دوست عزیر
    من از دانشگاه شهید بهشتی برای دانشگاه گریفیث اقدام کردم. همه چیز از نظر استاد اوکی هست ولی استاد گفت که باید sanction assessment بشه، میشه لطفا توضیح بدید که کی جوابش میاد و الان که تحریما برداشته شده به چه شکل هست؟ این آخرین ایمیل استاد بود:
    Mostly likely outcome at this point is that your application gets reviewed by a risk management committee and we submit it for vetting by the Australian Government. Don't know the timescale though

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

سلام
    آخه زمان اعلام نتایج اسکالرشیپ رو تو سایتشون زده 27 june ولی من نمیدونم جواب این ایمیلی که استاد زده به من، کی میاد؟
    Mostly likely outcome at this point is that your application gets reviewed by a risk management committee and we submit it for vetting by the Australian
    Government. Don't know the timescale though
    میشه لطفا راهنماییم کنید؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان

من ارشد فوتونیک از دانشگاه شهید بهشتی هستم.
    معدل: 16.21
    سه تا مقاله ISI با ایمپکت فاکتور 3.2 و 2.1 و 0.8
    برای دانشگاه گریفیث اقدام کردم و استاد خیلی راضی بود ولی بعد از مدتی که پیگیری کردم گفت چون دانشگاه بهشتی تو لیست Prohibited person and entities هست باید بره توسط risk management committee بررسی بشه و در نهایت ایمیل زیر رو دریافت کردم:
    I refer to your application for Higher Degree by Research candidature and scholarship at Griffith University.

The University has undertaken an assessment of your application and determined that acceptance of the application may breach international sanctions and controls imposed by the Australian Government. It is therefore necessary for the University to reject your application, to ensure the University remains in conformity with Australian Law.

میشه لطفاً در این مورد راهنماییم کنید؟ میخوام بدونم برای دانشگاههای دیگه تو استرالیا که اقدام کردم مشکلی پیش نمیاد؟ همین جوابو در موارد دیگه نمیدن؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)