صفحه 17 از 22 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 213

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 201

سلام

دوستان آیا تحریم ها علیه دانشجوهای ایرانی به خصوص در بخش نفت و انرژی همچنان باقی هست؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 201

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1000 نمایش پست ها
    سلام

دوستان آیا تحریم ها علیه دانشجوهای ایرانی به خصوص در بخش نفت و انرژی همچنان باقی هست؟
    دوست عزیز در رابطه به تحریم ها به سایت DFAT مراجعه کنین و در قسمت sanction کشور ایران رو انتخاب کنین توضیحات کامل هست. از فوریه تا حدودی تحریم ها کمتر شده

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    سوالی در مورد پذیرش از دانشگاههای استرالیا دارم. من فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران هستم، و برای چند تا دانشگاه ا اساتید پذیرش گرفتم و برای اسکالرشیپ ثبت نام کردم. منتظر هستم تا جوابا بیاد. یه وکیل بهم گفت که دانشگاه شهید بهشتی تو لیست تحریم هست و نمیتونم پذیرش بگیرم. کسی در این مورد چیزی میدونه؟
    البته تو لیست Prohibited persons and entities اسم دانشگاه بهشتی رو دیدم ولی نمیدونم جریانش چیه؟!!!
    ممنون

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام دوستان
    میشه یه توضیحی بدید چه چیزایی رو DFAT چک میکنه؟ من پروپوزالم مشکل نداره. ولی مثلا چندتا کلاس رفتم تو موسسه ای که مرتبط به شرکت نفته. (البته احتیاط کردم تو رزومم نیاوردم.) و مثلا مقالاتی با همکاری بعضیا دارم که خب اونا پوزیشن هسته ای دارن. ایا این چیزا ممکنه باعث ریجکت من بشه؟
    یه سوال دیگه اینکه دانشگاه RMIT چه زمانی چک میشه پرونده؟ قبل از ادمیشن یا موقع اسکولارشیپ ویا موقع ویزا؟
    ممنونم.

بیشتر مقالات چک میشه. من بخاطر همین پارسال از RMIT پذیرش نتونستم بگیرم. در واقع دانشگاه دقیقا نوشت که من با شرکت نفت کار کردم و مقاله دادم و شرکت نفت ایران تحریمه. امسال قطعا شرایط بهتر شده. لذا اگر تو لیست باشه به احتمال زیاد ریجکت میشید. در خصوص RMIT اگر مورد باشه اصلا پذیرش نمیدن. بقیه دانشگاهها هم انگار اینطور است. یعنی حتی پذیرش هم داده نمیشه. اما بعضی بورس نمیدن فقط و پذیرش میدن مثل Macquarie

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه یه توضیحی بدید چه چیزایی رو DFAT چک میکنه؟ من پروپوزالم مشکل نداره. ولی مثلا چندتا کلاس رفتم تو موسسه ای که مرتبط به شرکت نفته. (البته احتیاط کردم تو رزومم نیاوردم.) و مثلا مقالاتی با همکاری بعضیا دارم که خب اونا پوزیشن هسته ای دارن. ایا این چیزا ممکنه باعث ریجکت من بشه؟
    یه سوال دیگه اینکه دانشگاه RMIT چه زمانی چک میشه پرونده؟ قبل از ادمیشن یا موقع اسکولارشیپ ویا موقع ویزا؟
    ممنونم.

الان این لیست رشته هایی که مشکل داره رو من از DFAT پیدا نمیکنم همش در مورد تحریم کالا نوشته. کسی میتونه لطف کنه لینکشو بزاره؟

Junior Member

دانشگاه RMIT منو امسال به خاطر تحصیل در دانشگاه شهید بهشتی رجکتم کرد. واقعا انصاف نیس اینجور رجکت شدنا تازه اونم من که رشتم عمران-آب هستش. اخه من چکار دارم به بمب اتم)

***مهم***
    دوستان من دیدم هنوز در مورد تحریمها می پرسند. فایلهای ضمیمه را ببینید. این مال خود DFAT هست. اولی مال سال نحس 2010 و قطعنامه 1929 هست و دومی اصلاحیه 2016 هست. به نظر نمیرسه تغییرات زیادی اتفاق افتاده باشه. هنوز دانشگاه شهید بهشتی، اما حسین، مالک اشتر تو لیست سیاه هستند. شرکت نفت هم بود که میگن امسال دیگه نیست. در ضمن سایت زیر را هم ببینید
    http://dfat.gov.au/international-rel...ages/iran.aspx
    این صفحه تحریم ایران هست. هنوز میتونن هرچیزی رو به نهادهای مورد تحریم ربط بدن. مثل فوتونیک، مواد، هوافضا و غیره. به نظرم بیشتر سلیقه دخیل هست. در ضمن ایالت ویکتوریا هم بسیار اوضاعش خرابه یعنی مسئول DFAT این ایالت بسیار احمق و سختگیره لذا روی این ایالت زیاد حساب نکنید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

کسی میدونه منظور این چیه؟

The University expresses concern about the potential impact that the United States Executive Order 'Protecting the Nation from Foreign Terrorist Entry into the United States' could have for our future University students.

Mutual respect and diversity are amongst our core values and we aim to create an inclusive environment in which ideas flourish and future generations, regardless of background are empowered. Whilst The University condemns terrorism in all its forms, the decision to enforce restrictions based on nationality fundamentally contravenes our values and is not something we can endorse.

We look forward to welcoming you in the near future.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidr32 نمایش پست ها
    دانشگاه RMIT منو امسال به خاطر تحصیل در دانشگاه شهید بهشتی رجکتم کرد. واقعا انصاف نیس اینجور رجکت شدنا تازه اونم من که رشتم عمران-آب هستش. اخه من چکار دارم به بمب اتم)
    سلام دوست عزیز
    من هم دانشگاه شهید بهشتی درس خوندم. (فوتونیک). اما من فکر نمیکنم اون تحریما ربطی به ریجکت شدن داشته باشه، چون اونا برای مسائل اقتصادی و تجاری هست. البته من هنوز منتظر ویزا هستم و امیدوارم زود ویزام گرنت بشه. شما برای ارشد اقدام کردید یا دکتری؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)