صفحه 4 از 22 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 213

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

این متن نامه ای هست که دانشگاه ملبورن استرالیا برای من فرستاده... و خیلی هم مایه تاسف هست..!!

Dear Miss ....
    I regret to advise that your application for the PhD Land & Environments course at this University has been unsuccessful.
    Unfortunately, due to sanctions imposed by the Australian Government, the University is not able to offer you a place. The selection committee reviewed your research proposal and found that supporting this application could lead to a contravention of the Australian Government’s Autonomous Sanctions legislation and/or United Nations Security Council Sanctions. Amongst other things, these sanctions have the effect of restricting the University’s ability to provide training, assistance and advice in certain areas to nationals of some countries.
    I do hope that you are able to secure a place in a course of your choice at another institution, and I wish you well in your future endeavours.
    Thank you for your interest in the University of Melbourne.
    Yours sincerely,
    Mr Wayne Betts
    Associate Director, Admissions
    The University of Melbourne
    Victoria 3010 Australia
    CRICOS Provider Code: 00116K

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط salma1363 نمایش پست ها
    این متن نامه ای هست که دانشگاه ملبورن استرالیا برای من فرستاده... و خیلی هم مایه تاسف هست..!!

Dear Miss ....
    I regret to advise that your application for the PhD Land & Environments course at this University has been unsuccessful.
    Unfortunately, due to sanctions imposed by the Australian Government, the University is not able to offer you a place. The selection committee reviewed your research proposal and found that supporting this application could lead to a contravention of the Australian Government’s Autonomous Sanctions legislation and/or United Nations Security Council Sanctions. Amongst other things, these sanctions have the effect of restricting the University’s ability to provide training, assistance and advice in certain areas to nationals of some countries.
    I do hope that you are able to secure a place in a course of your choice at another institution, and I wish you well in your future endeavours.
    Yours sincerely,
    Mr Wayne Betts
    Victoria 3010 Australia
    واقعا جای تاسف داره. مگه عنوان پروپوزالتون چی بوده؟
    امیدوارم دانشگاه های دیگه پذیرش بگیرید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط salma1363 نمایش پست ها

Dear Miss ....
    Yours sincerely,
    Mr Wayne Betts
    Victoria 3010 Australia
    واقعا متاسفم! من هم تو این پروسه رفتم اما سر بلند اومدم بیرون ازش، ایکاش این فایل رو قبلش می خوندی و در نوشتن پروپوزال دقت می کردی،
    به نظرم رایزنی کن با استاد و پروپوزال تغییر بده، با توجه به فایل و اطلاعات بچه ها شاید دوباره اقدام کنی بتونی پذیرش بگیری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronic, Iran University of scince & Technology

با سلام به دوستان عزیز
    حقیقتش، چندتا استاد از دانشگاهای مختلف استرالیا بهم گقتند پروپوزال آماده کنم. میخواستم در مقطع دکتری استرالیا ادامه تحصیل بدم . به نظرتون اگه پروپوزالم تو زمینه مکاترونیک ، روباتیک و یا اتوماسیون باشه جزو موضوع های تحریمی هستند یا نه؟ (ساده بگم تو این زمینه ها تهیه پروپوزال وقت تلف کردنه؟)

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza383 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    حقیقتش، چندتا استاد از دانشگاهای مختلف استرالیا بهم گقتند پروپوزال آماده کنم. میخواستم در مقطع دکتری استرالیا ادامه تحصیل بدم . به نظرتون اگه پروپوزالم تو زمینه مکاترونیک ، روباتیک و یا اتوماسیون باشه جزو موضوع های تحریمی هستند یا نه؟ (ساده بگم تو این زمینه ها تهیه پروپوزال وقت تلف کردنه؟)
    نه دوست عزیز
    تهیه پروپوزال وقت تلف کردن نیست
    من زمینه کاریم لیزره...لیزر با جاش تحریمه! اما من پذیرش گرفتم
    شما شانستو امتحان کن، فوقش پروپوزال نوشتن و سرکله زدن با اساتید رده1 دنیا تجربه می کنی که تجربه کمی نیست
    نا امید بزرگتری آفت اپلایه
    ایام به کام

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

صنايع نفتي جز موارد تحريمي هست؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    صنايع نفتي جز موارد تحريمي هست؟
    بله متاسفانه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

دوستان من چند جواب از اساتید تو دانشگاه های مختلف گرفتم. بهترینش 2 ساعت پیش از یک استادی تو دانشگاه ملی استرالیا اومد. 6 تا مقاله واسم فرستاده گفته تا آخر هفته یک پروپوزال یک صفحه ای آماده کنم واسش بفرستم تصحیح کنه تا به ددلاین آخر ماه واسه اپلای و اسکالرشیپ برسم. رشتم مکانیک سیالاته اما پروپوزال پیشنهادی استاد یکم مشکوک می زنه:
    «مشخصات آزمایشگاهی ماده خام کربن دار جهت تبدیل کردن به گازهای خورشیدی»
    چون اسم کربن توش هست ریجکت می شه؟ چون بچه ها گفته بودن نفت تحریمه.
    به نظرتون چی کار کنم؟
    پروپوزال رو بنویسم یا به استاد قضیه تحریم ها رو بگم؟ اگه با استاد بگم ممکنه بی خیال من بشه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Miraclerain نمایش پست ها
    سلام، دوستان
    ايا در جريان هستيد تكنيك هايي مثل NMR, LC-MD, Crystaloghraphy, HPLC و ،،، كه جز دستگاه ها و تكنيك هاي هايتك هستن ، DFatروشون حساس هس يا نه؟ و ميتونه باعث بشه كه پروژه رد بشه؟
    اگر پروپوزالي رو DFAT رد كنه، ميشه اعتراض كرد؟
    just spectroscopy techniques( FTIR!, NMR, UV-Vis) are DFAT sensetive
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

به نظر من كاملا گزينشي و سليقه اي عمل ميشه اين جواب UTS امروز براي من اومده
    متاسفانه
    Dear Mr

Thank you for your Application for Admission to a Higher Degree by Research - Doctor of Philosophy.

The Faculty of Engineering and Information Technology was impressed with your Application but unfortunately UTS is prohibited by Australian sanctions law from dealing with Designated (prohibited) Persons or Entities on the Department of Foreign Affairs and Trade Consolidated List.
    Your Application was checked for sanctions compliance with the following result:
    Your previous educational institution is listed as a Designated Entity on the Consolidated List.
    Accordingly, UTS is unable to offer you admission into the University at this time.

Yours sincerely

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)