صفحه 5 از 22 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 213

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط gorilaz نمایش پست ها
    به نظر من كاملا گزينشي و سليقه اي عمل ميشه اين جواب UTS امروز براي من اومده
    متاسفانه
    Dear Mr

Thank you for your Application for Admission to a Higher Degree by Research - Doctor of Philosophy.

The Faculty of Engineering and Information Technology was impressed with your Application but unfortunately UTS is prohibited by Australian sanctions law from dealing with Designated (prohibited) Persons or Entities on the Department of Foreign Affairs and Trade Consolidated List.
    Your Application was checked for sanctions compliance with the following result:
    Your previous educational institution is listed as a Designated Entity on the Consolidated List.
    Accordingly, UTS is unable to offer you admission into the University at this time.

Yours sincerely
    یعنی به دانشگاه لیسانس یا ارشدتون گیر دادن؟ کجا خوندین مگه؟ عجب سیستمیه

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط gorilaz نمایش پست ها
    به نظر من كاملا گزينشي و سليقه اي عمل ميشه اين جواب UTS امروز براي من اومده
    متاسفانه
    Dear Mr

Thank you for your Application for Admission to a Higher Degree by Research - Doctor of Philosophy.

The Faculty of Engineering and Information Technology was impressed with your Application but unfortunately UTS is prohibited by Australian sanctions law from dealing with Designated (prohibited) Persons or Entities on the Department of Foreign Affairs and Trade Consolidated List.
    Your Application was checked for sanctions compliance with the following result:
    Your previous educational institution is listed as a Designated Entity on the Consolidated List.
    Accordingly, UTS is unable to offer you admission into the University at this time.

Yours sincerely
    نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    یعنی به دانشگاه لیسانس یا ارشدتون گیر دادن؟ کجا خوندین مگه؟ عجب سیستمیه
    ظاهرا که اینجوره، اما اینجوریشو ندیده بودم
    بیشتر روی موضوع پروپوزال گیرن، که تحریمی نباشه
    شایدم می خواستن رد کنن، احساس خطر کردن، و دلیلی نداشتن اینو گفتن
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام
    این تحریم ها شامل رشته های زیست شناسی هم میشه یا بیشتر مربوط به رشته های فنی مهندسیه؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmad20 نمایش پست ها
    سلام
    این تحریم ها شامل رشته های زیست شناسی هم میشه یا بیشتر مربوط به رشته های فنی مهندسیه؟
    مهندسی ه و کمتر تجربی و انسانی
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmad20 نمایش پست ها
    سلام
    موردی نداره مگه اینکه یک ارتباطی به بمب های بایولوژیکی داشته باشه!
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دانشگاه RMIT اپلای کرده بودم که امروز ایمیلی به این محتوا از طرف دانشگاه دریافت کردم. با این توضیح که پروپوزالم درباره مطالعه آزمایشگاهی ریولوژی نانوسیالات هستش.
    Due to Sanctions on Iran, your application cannot progress until you provide evidence that you have the financial capacity to support yourself.
    در جایی دیگه هم گفته:
    Acceptable evidence includes: a bank statement, documentary evidence of an income stream or other liquid assets if funds in bank not currently sufficient.
    حالا این حساب و فیش حقوقی ترجمه شده میتونه از پدرم باشه؟ پول چه زمانی بایستی تو حساب بمونه؟
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ss12345 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دانشگاه RMIT اپلای کرده بودم که امروز ایمیلی به این محتوا از طرف دانشگاه دریافت کردم. با این توضیح که پروپوزالم درباره مطالعه آزمایشگاهی ریولوژی نانوسیالات هستش.
    Due to Sanctions on Iran, your application cannot progress until you provide evidence that you have the financial capacity to support yourself.
    در جایی دیگه هم گفته:
    Acceptable evidence includes: a bank statement, documentary evidence of an income stream or other liquid assets if funds in bank not currently sufficient.
    حالا این حساب و فیش حقوقی ترجمه شده میتونه از پدرم باشه؟ پول چه زمانی بایستی تو حساب بمونه؟
    ممنونم
    سلام دوست عزیز
    شما یه پول زیادی رو یه جا برا مدت کوتاهی در یه بانک خصوصی بریز، مثلا 40 میلیون ، و وقتی ریختی، بگو به bank statement یا موجودی حساب به انگیلیسی بهت بدن، که مبلغ رو به ریال، و با استفاده از نرخ دلار مبادلاتی ، معادل دلاریشم میزنه، شما اونو scan کن و بفرس براشون و دوباره پولو به جاهای اولیه برگردون و خیالت راحت
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما یه پول زیادی رو یه جا برا مدت کوتاهی در یه بانک خصوصی بریز، مثلا 40 میلیون ، و وقتی ریختی، بگو به bank statement یا موجودی حساب به انگیلیسی بهت بدن، که مبلغ رو به ریال، و با استفاده از نرخ دلار مبادلاتی ، معادل دلاریشم میزنه، شما اونو scan کن و بفرس براشون و دوباره پولو به جاهای اولیه برگردون و خیالت راحت
    با سلام
    من دو تا سوال داشتم.
    اول: شما در مورد حدود مبلغ مطمئن هستید؟ با توجه به هزینه های استرالیا نباید بیشتر باشه؟
    دوم: دانشگاه فقط اسکن رو بفرستیم قبول میکنه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ss12345 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در جایی دیگه هم گفته:
    ممنونم
    این دانشگاه معمولا میخواد که با نماینده هاش تماس بگیرین تا شما در مسائل مرتبط با تحریم و غیره راهنمایی کنن. شما با هاشون تو ایران تماس گرفتین؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hrk_esf نمایش پست ها
    با سلام
    من دو تا سوال داشتم.
    اول: شما در مورد حدود مبلغ مطمئن هستید؟ با توجه به هزینه های استرالیا نباید بیشتر باشه؟
    دوم: دانشگاه فقط اسکن رو بفرستیم قبول میکنه؟!
    Hi
    this is minimum amount of money .... and more is better, Up to you!a
    ...yes....you will need this bank statement for visa...you can take official copy of that and send that and use your first document for visa process
    آدمی به امید زنده است!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)