صفحه 6 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 213

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

دوستان من الان دوسال در صف RMITام. و اینو میگن:
    The Commonwealth of Australia has recently enacted the Autonomous Sanctions Act 2010 (Cth), which contains provisions designed to restrict access to sensitive knowledge, and prevents all Australian universities from providing education on a broad range of subjects to those from relevant sanctioned countries, including Iran or Syria. A breach of the Act can result in very serious consequences.
    As a result of the Commonwealth legislation, the University of Adelaide may consider potential applicants for graduate study who are citizens of Iran or Syria, but on the basis of very stringent criteria, which follow the Australian Commonwealth Department of Foreign Affairs and Trade (DFAT) standards. The DFAT standards mean that students planning to work in low-risk may be offered enrolment, those in medium-risk areas will be referred to DFAT, and those wanting to work in high-risk or unclear dual-purpose research cannot be considered

و هر بار یه فرم میدن ایمیل که دیفر کنم برای بعد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! چی میشه ؟ کسی پذیرش گرفته ازشون که بخواد بره؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2 نمایش پست ها
    دوستان من الان دوسال در صف RMITام. و اینو میگن:
    The Commonwealth of Australia has recently enacted the Autonomous Sanctions Act 2010 (Cth), which contains provisions designed to restrict access to sensitive knowledge, and prevents all Australian universities from providing education on a broad range of subjects to those from relevant sanctioned countries, including Iran or Syria. A breach of the Act can result in very serious consequences.
    As a result of the Commonwealth legislation, the University of Adelaide may consider potential applicants for graduate study who are citizens of Iran or Syria, but on the basis of very stringent criteria, which follow the Australian Commonwealth Department of Foreign Affairs and Trade (DFAT) standards. The DFAT standards mean that students planning to work in low-risk may be offered enrolment, those in medium-risk areas will be referred to DFAT, and those wanting to work in high-risk or unclear dual-purpose research cannot be considered

و هر بار یه فرم میدن ایمیل که دیفر کنم برای بعد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! چی میشه ؟ کسی پذیرش گرفته ازشون که بخواد بره؟؟؟
    سلام
    2سال خیلیه، و برام عجبیه ک ریجکت نکرده، این چیزی ک شما گذاشتید جمله های خیلی کلیشه ایه ک به همه می گن،
    به نظرم روش حساب نکن ،اما پیگیری کن و ایمیل بزن رده های بالای آموزش و داستان توضیح بده که این همه مدت منتظری
    کیس شما خاصه واقعا من 2 سالشو ندیده بودم
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام من پروپزوزالم در مورد آنایز عددی شکست سنگ و برای دانشگاه های نیو ساوت ولز ، سیدنی ، ادلاید ، فدریشن و تاسمانیا اپلای کردم و جواب ادمیشن سیدنی و نیو ساوت ولز قبول شدم

آیا تو این دانشگاه ها ایرانیها تحریم هستند و یا پروپوزالم موضوع تحریمی هست؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsaba نمایش پست ها
    سلام من پروپزوزالم در مورد آنایز عددی شکست سنگ و برای دانشگاه های نیو ساوت ولز ، سیدنی ، ادلاید ، فدریشن و تاسمانیا اپلای کردم و جواب ادمیشن سیدنی و نیو ساوت ولز قبول شدم

آیا تو این دانشگاه ها ایرانیها تحریم هستند و یا پروپوزالم موضوع تحریمی هست؟
    سلام
    کل پروپوزال های ایرانی ها مورد بررسی قرار می گیره و پروپوزال شما به نظر نمی رسه مشکلی داشته باشه
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام دوستان،
    به نظرتون پروپوزال در زمینه انرژهای تجدیدپذیر(Renewable energy ) شامل تحریم ها میشه؟
    چطور میشه دقیقتر فهمید که چه موضوعاتی شامل تحریمها میشه؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    بله کلا امور انرژی حساس هستن
    تو این فایل می تونید یه سری اطلاعاتی پیدا کنید، و از اوردن اسم این ها در پروپوزال اجتناب کنید
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member

سلام دوستان،
    اگر من بخوام ی مستر دیگه تو معماری بگیرم، با توجه به اینکه الان مستر معماری دارم شامل این قضایای تحریم هم میشم؟
    من می خوام برای موناش یا تکنولوژی سیدنی اقدام کنم.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sashan نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اگر من بخوام ی مستر دیگه تو معماری بگیرم، با توجه به اینکه الان مستر معماری دارم شامل این قضایای تحریم هم میشم؟
    من می خوام برای موناش یا تکنولوژی سیدنی اقدام کنم.
    yes, no problem
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام
    بنده ارشد هوافضا آیرو علم و صنعتم. کارشناسیم سیالات بودم.
    هدفم اپلای برای دکترا مکانیکه.الان موقع انتخاب پروژم رسیده.متاسفانه گزینه هام توربوماشینیه(طراحی محفظه احتراق توربین،کنترل لایه مرزی کسکید کمپرسور و ...).میگن خیلی حساسن روش و 100% ریجکته(امریکا یا کانادا)
    آیا استرالیا هم همین طوره؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milania نمایش پست ها
    سلام
    بنده ارشد هوافضا آیرو علم و صنعتم. کارشناسیم سیالات بودم.
    هدفم اپلای برای دکترا مکانیکه.الان موقع انتخاب پروژم رسیده.متاسفانه گزینه هام توربوماشینیه(طراحی محفظه احتراق توربین،کنترل لایه مرزی کسکید کمپرسور و ...).میگن خیلی حساسن روش و 100% ریجکته(امریکا یا کانادا)
    آیا استرالیا هم همین طوره؟
    Hi
    yeah.... these are evaluated in light of sanctions very carefully ...but I had the sanction major too and I am studying in Uni melb.... this means there are some narrow way and sometimes depends to chance
    آدمی به امید زنده است!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)