صفحه 9 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 213

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 201

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial89 نمایش پست ها
    سلام به همگی، ببخشید یه سوال خیلی خیلی مهم دارم، واقعا حیاتیه، ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کمنه!
    کسی که دانشگاه شهید ستاری مراقبت پرواز خونده و در واقع بورسیه ارتش بوده ، 10 سالم سابقه کار تو برج مراقبت داره میتونه امیدی داشته باشه به ویزا واسه مهاجرت؟ به نظرتون ریسکش چقدره؟
    مرسی
    سلام

فكر نميكنم رشته مراقبت پرواز تو ليست رشته هاى مورد نياز استراليا باشه.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    ممکنه 2 ماه یا بیشتر هم طول بکشه.....DFAT به مقالات شما کاری نداره و فقط پروپوزالتون رو بررسی میکنه
    سلام من هم الان شرایط شما رو دارم منتظر جواب sanction assessment هستم میتونین بگین واسه شما جوابش بعد از چه مدت اومد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط desert نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه دارن، فرایند تایید پروپوزال توسط DFAT چقدر طول میکشه؟ الان بیشتر از یک ماه و دو هفته‌س که دانشگاه (گریفیث) پروپوزال من رو فرستاده ولی هنوز جوابش نیومده. موضوع پروپوزال هم دندان‌پزشکی هست (بایومکانیک).
    یه سوال دیگه، توی این مرحله رزومه دانشجو هم بررسی میشه؟ چون من سه تا مقاله در مورد نانوکامپوزیت‌ها و نانوتوب‌های کربنی دارم. ممکنه اینا باعث این تاخیر شده باشن؟

ممنون
    سلام. میتونم بپرسم جواب risk assessmentپروپزال شما بعد چه مدت اومد. من هم الان شرایط مشابه دارم و منتظر دریافت نتیجه این ارزیابی هستم. البته پروپزال پیشنهادیم راجع به ساخت کاتالیست carbon nano tube واسه پیل های سوختی هست.

ممنون

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mepish نمایش پست ها
    سلام من هم الان شرایط شما رو دارم منتظر جواب sanction assessment هستم میتونین بگین واسه شما جوابش بعد از چه مدت اومد؟
    من به تازگی تاییدیه DFAT پروپزالم اومد. پروسه برای من حدود 1 ماه طول کشید.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر روی نانو تیوپ پروپوزال دادید زیاد روی کلیر شدن حساب نکنید و روی دانشگاه های جایگزین هم حساب کنید... جزو تحریم ها هست بحث نانو مواد
    نقل قول نوشته اصلی توسط mepish نمایش پست ها
    سلام. میتونم بپرسم جواب risk assessmentپروپزال شما بعد چه مدت اومد. من هم الان شرایط مشابه دارم و منتظر دریافت نتیجه این ارزیابی هستم. البته پروپزال پیشنهادیم راجع به ساخت کاتالیست carbon nano tube واسه پیل های سوختی هست.

ممنون

سلام دوستان .

من رشته لیسانسم شیمی نساجی هست، برای ارشد می خواستم برای (master of Engineering (professional engineering و یا Business Managment اقدام کنم ( نظرم روی دانشگاهای گروه 8 نیست، دانشگاههای نسبتا معمولی مثل ویکتوریا یا وولونگونگ) . آیا این موضوعات ارشد شامل تحریم می شه ؟ و ممکنه سفارت منو ریجکت کنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید، با تشکر .

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط parniyan_91 نمایش پست ها
    سلام دوستان .

من رشته لیسانسم شیمی نساجی هست، برای ارشد می خواستم برای (master of Engineering (professional engineering و یا Business Managment اقدام کنم ( نظرم روی دانشگاهای گروه 8 نیست، دانشگاههای نسبتا معمولی مثل ویکتوریا یا وولونگونگ) . آیا این موضوعات ارشد شامل تحریم می شه ؟ و ممکنه سفارت منو ریجکت کنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید، با تشکر .
    این رشته ها تحریم نیستن اما تغییر رشته خودش یه مساله ی مهم تو گرفتن ویزا. اصولا نمیبایست تغییر رشته انجام بشه! در کل توصیه نمی کنم چون همینجوری ویزای 573 یه کم سخت هست تغییر رشته هم بخوای بدی دیگه بدتر.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    این رشته ها تحریم نیستن اما تغییر رشته خودش یه مساله ی مهم تو گرفتن ویزا. اصولا نمیبایست تغییر رشته انجام بشه! در کل توصیه نمی کنم چون همینجوری ویزای 573 یه کم سخت هست تغییر رشته هم بخوای بدی دیگه بدتر.

مرسی برای راهنماییتون.
    یعنی master of engineering هم می تونه مشکل ساز باشه؟ ( تو صفحه این رشته نوشته تمام مهندسی ها می تونن بیان ) من چون رشته لیسانسم برای ارشد خیلی کمه و اگه چتد تا دانشگاه مثل ملبورن هم که نوشته نساجی ولی تو شاخه ی هنر هست (master of textile design) و اصلا به گرایش من مربوط نمیشه به ناچار این رشته را انتخاب کردم. ببخشید یعنی احتمال ریجکتی زیاده؟
    با تشکر

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط parniyan_91 نمایش پست ها
    مرسی برای راهنماییتون.
    یعنی master of engineering هم می تونه مشکل ساز باشه؟ ( تو صفحه این رشته نوشته تمام مهندسی ها می تونن بیان ) من چون رشته لیسانسم برای ارشد خیلی کمه و اگه چتد تا دانشگاه مثل ملبورن هم که نوشته نساجی ولی تو شاخه ی هنر هست (master of textile design) و اصلا به گرایش من مربوط نمیشه به ناچار این رشته را انتخاب کردم. ببخشید یعنی احتمال ریجکتی زیاده؟
    با تشکر
    مستر آو انجینییرینگ کمتر میشه احتمال ریجکت چون رشته ی عمومی تری محسوب میشه. خود منم هم این مشکل و داشتم. رشتم مهندسی صنایع بود و تو استرالیا رشته ای به این نام نداریم. من برای بیزنس اسکول ها اقدام کردم. احتمال ریجکت تو خوندن یه رشته ی کاملا بی ربط به رشته ای که اینجا خوندی زیاد میشه (مثلا همون مدیریت کسب و کار).

اما باز هم دوستان با تجربه تر نظر بدن فکنم بد نباشه.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

بله، مرسی از راهنماییتون .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)