صفحه 183 از 183 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,822 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

من برای تمامی اعضای خانواده را ترجمه کردم... اما این مورد جزو موارد اختیاری هست... اگر متاهل هستید شناسنامه همسرتون هم اجباری هست ... من ترجیح دادم اعضای خانوادم را هم شناسنامشون را ترجمه کنم چون کسی را استرالیا نداشتم خواستم افیسر مطمن باشه (از طریق چک کردن نام اعضای خانوادم در اداره مهاجرت استرالیا).... اگر بحث هزینش مهم نیست براتون ترجمه کنید...
    من خودم استنباطم این بود (برای کیس خودم) چون لیستی از نام اعضای خانواده توی یکی از فرم ها خواسته بهتره مدارک مورد نظرش را هم ضمیمه کنم... اما این مورد جزو مدارک خواسته شده سفارت نبوده
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsnsoleimani نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای ویزای 574 ظاهرا ترجمه شناسنامه افراد خانواده مورد نیاز سفارت هست. آیا برادر و خواهر جزء افراد خانواده محسوب میشن یا فقط ترجمه شناسنامه پدر و مادر کافیه؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 20

درود

به علت جزیی سازی و تفکیک تاپیک ها جهت دسترسی سریع تر و راحت تر کاربران و ساماندهی انجمن، این تاپیک قفل و تا سال 2015 آرشیو شد . ارسال های انتهای این تاپیک به تاپیک مرتبط روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی منتقل شد . لذا در صورت ادامه بحث به تاپیک های مرتبط مراجعه نمایید .

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)