صفحه 10 از 183 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ببخشید منظورتون از قسمت مربوطه کجاست؟ چون این های چیزهایی هست که بین همه ی ویزاها مشترکه.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط hesh نمایش پست ها
    ببخشید منظورتون از قسمت مربوطه کجاست؟ چون این های چیزهایی هست که بین همه ی ویزاها مشترکه.
    منظورم بخش ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر هستش....در اون قسمت دوستایی که برای این ویزا درخواست دادن فعالن....این بخش مربوط به ویزای از طریق تحصیل هستش....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

دوستان عزیز یه سوال، برای گرفتن ویزای دانشجویی باید از سفارت تو تهران اقدام کرد؟ یا جای دیگه منتقل شده؟ من تو سایت سفارت همچین چیزی دیدم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dariushazizi نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه سوال، برای گرفتن ویزای دانشجویی باید از سفارت تو تهران اقدام کرد؟ یا جای دیگه منتقل شده؟ من تو سایت سفارت همچین چیزی دیدم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

Student Visas

Student visa applications are processed by the Australian Embassy in Amman. All Student visa applications must first of all receive an official receipt issued by the Australian Embassy in Tehran for the payment of the Visa Application Charge that has been paid into the Embassy bank account.
    You can contact us to make an appointment to receive your receipt.
    Applications can be sent direct to the Australian Embassy in Amman and this will mean that your application will be processed more quickly. You must include the receipt for the Visa Application Charge issued by the Australian Embassy in Tehran.
    If you do not wish to send your Student visa application direct to the Australian Embassy in Jordan, this office will do this for you. However you should allow three weeks before an acknowledgment letter is sent to you.
    DETAILS OF THE AUSTRALIAN EMBASSY IN AMMAN

Australian Embassy – Amman, Jordan
    Address
    41 Kayed Al Armouti Street
    Abdoun, Amman
    Jordan

Postal Address
    PO Box 35201
    Amman 11180
    JORDAN

Telephone: +962 6 580 7076 (A Farsi speaker is available between 9am to 12 midday Sunday to Thursday)
    Fax: +962 6 580 7072
    Email: student.visas.amman@dfat.gov.au
    Website: www.jordan.embassy.gov.au

دوستان معمولاً ویزا استرالیا چه قدر طول می کشه؟ مثل کانادا رو هواست؟ من برا کانادا اقدام کردم ولی هنوز خبری نیست می خوام بدونم چه قدر طول می کشه تا برنامه بریزم. ممنون می شم اگه کسی جواب بده.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dariushazizi نمایش پست ها
    دوستان معمولاً ویزا استرالیا چه قدر طول می کشه؟ مثل کانادا رو هواست؟ من برا کانادا اقدام کردم ولی هنوز خبری نیست می خوام بدونم چه قدر طول می کشه تا برنامه بریزم. ممنون می شم اگه کسی جواب بده.
    دوست خوبم....اینجا هم خر تو خره....هیچ حساب کتابی نداره....ممکنه 27 روزه بگیری...... تا 9 ماه داشتیم که صبر کردن و بعد رد شدن....کلن میشه گفت شانسی هستش....بدین معنی که مامور ازش خواستن اگر خوشت اومد از کسی ویزا رو بده....هیچ روال منطقی طی نمیشه که بگی از اون طریق پروندتو قوی کنی...حتمن ویزا رو میدن.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

سلام دوستان عزیز
    من میخوام واسه ویزا از چین اقدام کنم ، چون دانشجو چینم در حال حاضر
    یکی دو نفر گفتن که باید پاسپورت رو برابر اصل کنیم! باید حتما اینکارو انجام بدیم!؟
    یه سوال دیگه که شاید به اینجا مربوط نشه، نمیدونم کجا باید بپرسم... من بورس دولت چینم واسه دکتری، بنظرتون سفارت استرالیا نمیگه که چرا میخوای بورس رو ول کنی بری استرالیا؟ شاید فکر کنن منم همین کارو استرالیا انجام بدم و برم جای دیگه! چی بگم به نظرتون؟ اصلا تو رزومه حرفی از دکترا در چین رو بزنم؟!
    مرسی که وقت میذارید...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ugik نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من میخوام واسه ویزا از چین اقدام کنم ، چون دانشجو چینم در حال حاضر
    یکی دو نفر گفتن که باید پاسپورت رو برابر اصل کنیم! باید حتما اینکارو انجام بدیم!؟
    یه سوال دیگه که شاید به اینجا مربوط نشه، نمیدونم کجا باید بپرسم... من بورس دولت چینم واسه دکتری، بنظرتون سفارت استرالیا نمیگه که چرا میخوای بورس رو ول کنی بری استرالیا؟ شاید فکر کنن منم همین کارو استرالیا انجام بدم و برم جای دیگه! چی بگم به نظرتون؟ اصلا تو رزومه حرفی از دکترا در چین رو بزنم؟!
    مرسی که وقت میذارید...
    بعضی از بچه ها برابر اصل نکردن و ویزا رو گرفتن....مشکلی هم پیش نیومده.....فقط با مهر مترجم فرستادن.....بعضیای دیگه هم برای محکم کاری برابر اصل کردن با مهر دادگستری و خارجه....
    مشکل شما اینه که اگر بخواین بگین شما چین نبودید.....باید یه مدرک رو کنید که این مدتو چی کار کردین.....برای اطلاع شما عرض میکنم.....برای 4 ماه..... تماس گرفتن و گفتن این چند ماه چی کار میکردین.....توضیح بدید که این 4 ماه منتهی به شروع درس در استرالیا رو چی کار کردین....اونا از این منظر به موضوع نگاه میکنن....بعد در طی مراحل ویزا.....شما باید یه نامه بنویسید که دلایل درس خوندن در استرالیا رو باید توضیح بدید.......میتونید به خوبی دلایلتون رو برای انصراف از تحصیل در چین بیان کنید.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنون بابت جواب کاملتون
    فکر کنم پاسپورت رو ببرم سفارت ایران برابر اصل کنن!
    شاید بهتر باشه بگم دکترا رو شروع کردم ، اما راضی نبودم ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان میشه یکی به من بگه که بلیط پرواز هم باید باشه بینه مدارک با نه؟! آخه دیدم بعضی ها گذاشتن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)