صفحه 167 از 183 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

دوستان کسی میدونه SOP چند کلمه باشه بهتره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

سلام برای ثابت کردن وابستگی خانوادگی باید شناسنامه پدر و مادر و خواهر و برادرهارو ترجمه رسمی کرد؟ یا فقط پدر مادر کافی هست؟

ویرایش توسط hamed_golden7 : November 21st, 2014 در ساعت 02:16 PM

با سلام به همگی
    آیا برای گرفتن ویزای تحصیلی استرالیا مدرکی برای سربازی نیاز دارن؟ دوستان اگه اطلاع دارن ممنون میشم کمکم کنن، خیلی ضروریه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام بله باید کارت پایان خدمت را ترجمه رسمی کنید و بفرستید همراه سایر مدارک و تا نباشه امکان صدور ویزا نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    با سلام به همگی
    آیا برای گرفتن ویزای تحصیلی استرالیا مدرکی برای سربازی نیاز دارن؟ دوستان اگه اطلاع دارن ممنون میشم کمکم کنن، خیلی ضروریه

مرسی واسه جوابتون. کسی که بخواد از معافیت تحصیلی استفاده کنه باید چکار کنه؟
    من شرایط خاصی داره سربازیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام بله باید کارت پایان خدمت را ترجمه رسمی کنید و بفرستید همراه سایر مدارک و تا نباشه امکان صدور ویزا نیست

از دوستانی که در زمینه مدرک واسه سربازی اطلاع دارن ممنون میشم کمکم کنن.
    کسی که کارت پایان خدمت نداره، و معافیت تحصیلی باید بگیره چکار باید بکنه؟ یکی از دوستان نوشته بود که معافیت تحصیلی رو ترجمه باید بکنه ولی روال کار اینه اول ویزا میگیرن بعد معافیت تحصیلی باید گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    از دوستانی که در زمینه مدرک واسه سربازی اطلاع دارن ممنون میشم کمکم کنن.
    کسی که کارت پایان خدمت نداره، و معافیت تحصیلی باید بگیره چکار باید بکنه؟ یکی از دوستان نوشته بود که معافیت تحصیلی رو ترجمه باید بکنه ولی روال کار اینه اول ویزا میگیرن بعد معافیت تحصیلی باید گرفت.
    شما بدون معافیت تحصیلی نمی‌تونین برا ویزا اقدام کنید این یک چیز واضحه. به فروم مربوط به معافیت تحصیلی و پذیرش حین سربازی برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید.
    سابکلاس 574 - دلیوری: 5 فوریه - دریافت شماره پرونده: 10 فوریه - درخواست مدیکال: 19 فوریه - انجام مدیکال: 22 فوریه - ارسال آنلاین مدیکال: 24 فوریه - گرنت ویزا:27-مارچ (شروع دوره: ۱۷ أپریل)
    Smile

دوست عزیز
    یعنی کسی که بخواد واسه ویزای استرالیا اقدام کنه باید معافیت تحصیلی داشته باشه؟ من در گذشته معافیت تحصیلی گرفتم ولی به صورت کلی معافیت تحصیلی نباید مدرکی واسه گرفتن ویزا باشه.
    گذشته از همه این مسایل، مشکل من اینه که سربازی دارم و در عین حال چون دانشجو دکتری هستم معافیت تحصیلی واسه دکتری برام صادر نمیشه. چکار باید بکنم.
    واقعا هیچ راهی نیست؟

سلام دوستان
    من پروپزالم راجع به توربین بادیه
    سازمان انرژی های نو ایران جز تحیریمی هاست؟
    باس جاب آفر از کجا میتونم یه نامه مرتبط پیدا کنم ؟ کسی شرکتی میشناسه؟
    اگه سابقه بیمه نفرستم مشکلی پیش میاد؟
    ممنون از همگی

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

سلام،
    به نظرتون به جای مدرک ارشد ترنسکریپت انگلیسی با مهر و سیلد شده رو واسه ویزا بفرستیم مشکلی پیش میاد؟
    خریدنه مدرکه ارشد زمانبره .
    مرسی
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)