صفحه 172 از 183 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

سلام به همگی
    من از ملبورن پذیرش ارشد دارم و میخام برا ویزا اپلای کنم خواهرم اقامت استرالیا رو داره البته اونم دانشجوی ملبورن بوده و بعد اقامت گرفته و برادر شوهرم سیتیزن کاناداست و بقیه خواهر و برادرام ایرانن حالا یه سوال من چطوری بودن خواهرم اونجا رو در sop توضیح بدم که منجر به ریجکت ویزا نشه و اینکه من جایی که الان کار می کنم یه نامه داده که دو سال مرخصی و بعد از اون با ارتقاء شغلی ادامه فعالیت و اینجا دو سال با بیمه مشغول به کار بودم
    در ضمن من به همراه پسرم که 4 سالشه و همسرم میخایم اقدام کنیم

Banned

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

سلام دوستان

سوال 92 فرم 157a گزینه آخر که در مورد آموزش نظامی هستش رو برای کسانی که سربازی رفتن باید yes رو زد؟
    من فقط 45 روز آموزشی رو در پادگان 01 نیروی زمینی بودم و بقیش رو رفتم وزارت صنایع به صورت امریه تو یه کارخونه کار کردم. به نظر دوستان در توضیحاتش چی بنویسم که قانع کننده باشه؟

بچه ها کسی میدونه من برای همسرم ایا باید رزومه و job offer رو بذارم رو مدارکی که میره اردن؟
    کدوم یکی از فرمهای درخواست ویزا رو باید به صورت جداگانه واسه همسرم پر کنم؟

تا اونجایی که دوستان گفتن نیاز به توضیح نیست.فقط بنویس سربازی اجباریه تو ایران..اون قسمت برای کسایه که داوطلبانه میرن

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    بچه ها کسی میدونه من برای همسرم ایا باید رزومه و job offer رو بذارم رو مدارکی که میره اردن؟
    کدوم یکی از فرمهای درخواست ویزا رو باید به صورت جداگانه واسه همسرم پر کنم؟
    رزومه که باید بزارید اما جاب آفر اجباری نیست.
    من البته این کار و برای محکم کاری می کنم. فرم 1221 برای همسرتون و برای خودتون مجزا باید پر بشن.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    خواهش می کنم،
    از این ایمیل پرسیدم 3 روز پیش، جوابی نگرفتم. ایمیل دیگه ای هست که بتونه کمکم کنه:
    studentvisas.amman@dfat.gov.au

سلام،
    این جوابیه که سفارت به سوال من داد:
    فکر می کنم این موثق ترین منبع است و این که خبر خیلی خوبی بود 7000-8000 دلار به نفعمون شد البته بیمه ی سینگل هزینه های مربوط به بارداری و زایمان و پوشش نمیده!

سوال:
    I am a prospective Ph.D. student that have won a scholarship from the University of Sydney and wanted to lodge my visa application in few days.
    My scholarship just covers my OSHC but I want to apply for the visa with my wife.
    Can I purchase a single OSHC for my wife or I need to cancel my OSHC and get a couple OSHC?

جواب:

Thank you for your email

Please note that you can buy a single OSHC for your wife

خواستم به اشتراک بزارم سوالات دوستان برطرف شه
    پیروز باشید.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام،
    این جوابیه که سفارت به سوال من داد:
    فکر می کنم این موثق ترین منبع است و این که خبر خیلی خوبی بود 7000-8000 دلار به نفعمون شد البته بیمه ی سینگل هزینه های مربوط به بارداری و زایمان و پوشش نمیده!

سوال:
    I am a prospective Ph.D. student that have won a scholarship from the University of Sydney and wanted to lodge my visa application in few days.
    My scholarship just covers my OSHC but I want to apply for the visa with my wife.
    Can I purchase a single OSHC for my wife or I need to cancel my OSHC and get a couple OSHC?

جواب:

Thank you for your email

Please note that you can buy a single OSHC for your wife

خواستم به اشتراک بزارم سوالات دوستان برطرف شه
    پیروز باشید.
    ممنونم من هم همين مشكل رو داشتم . واقعا ار سردرگمي نجات پيدا كرديم

دوستان متاهل
    لازمه که رزومه همسرم رو به همراه رزومه خودم برای سفارت پست کنم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ehssannikoukar نمایش پست ها
    سلام دوستان

سوال 92 فرم 157a گزینه آخر که در مورد آموزش نظامی هستش رو برای کسانی که سربازی رفتن باید yes رو زد؟
    من فقط 45 روز آموزشی رو در پادگان 01 نیروی زمینی بودم و بقیش رو رفتم وزارت صنایع به صورت امریه تو یه کارخونه کار کردم. به نظر دوستان در توضیحاتش چی بنویسم که قانع کننده باشه؟
    با سلام
    منم دقیقا شرایط شما رو دارم و به جای خدمت پروژه انچام دادم. من که no زدم
    شما برا سوال 26 فرم 1221 چی نوشتین؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط doozleyMasoud نمایش پست ها
    با سلام
    منم دقیقا شرایط شما رو دارم و به جای خدمت پروژه انچام دادم. من که no زدم
    شما برا سوال 26 فرم 1221 چی نوشتین؟؟
    مواظب باشید اگر کارت پایان خدمت ارائه میدید ،این یعنی تناقض! مگر اینکه کارت شما با مال ما فرق بکنه!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)