صفحه 2 از 183 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان کسی هست اینجا در مورد CV نوشتن بتونه کمکم کنه. واسه بار دوم از من خواستن که CV رو تکمیل کنم واسشون. این نامه رو امروز واسم فرستادن
    Kindly be advised that you are requested to provide the following missing information asap to proceed with the mandatory checks:

- Your full cv, including all work experience and detailed job descriptions, research, qualifications, publications, names and details of referees.

- Your Master Thesis.

من توی CV که واسشون ایمیل کرده بودم همه این موارد رو به جز اسامی referee رو نوشته بودم. نمیدونم چرا دوباره گفته که این موارد ناقص هست.
    در ضمن تا حالا کسی بوده که ازش بخوان چکیده تز فوق لیسانسشو بفرسته واسشون؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Iran university of science and technology

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط aahhmmaadd نمایش پست ها
    دوستان کسی هست اینجا در مورد CV نوشتن بتونه کمکم کنه. واسه بار دوم از من خواستن که CV رو تکمیل کنم واسشون. این نامه رو امروز واسم فرستادن
    Kindly be advised that you are requested to provide the following missing information asap to proceed with the mandatory checks:

- Your full cv, including all work experience and detailed job descriptions, research, qualifications, publications, names and details of referees.

- Your Master Thesis.

من توی CV که واسشون ایمیل کرده بودم همه این موارد رو به جز اسامی referee رو نوشته بودم. نمیدونم چرا دوباره گفته که این موارد ناقص هست.
    در ضمن تا حالا کسی بوده که ازش بخوان چکیده تز فوق لیسانسشو بفرسته واسشون؟؟؟؟؟؟

همه چیز رو با جزئیات نوشتید؟یعنی مثلا سابقه کاری ها باید زمان شروع زمان پایان.سمت و بعضا اسم پروژه ای که روش کار کردید رو بنویسید
    رشتتون جز رشته های حساس نیس؟شاید به خاطر این ازتون تز ارشد رو خواستن.

Junior Member

من یک سوالی برام پیش اومده.

1- برای سفارت استرالیا باید پروپوزال ارایه کنیم؟
    2- رشته من برقه، واسه دکترای برق هم پذیرش دارم، اما اگه پروپوزالی که به دانشگاه ارایه کرده باشیم، ارتباط با انرژی داشته باشه، تحت تاثیر تحریم های استرالیا علیه ایران قرار می گیره؟
    3- پروپوزال رو تغییر بدیم واسه سفارت به صلاح هست؟

ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Veteran

ضمن تقدیر از تمامی دوستانی که در بخش های "مدارک موردنیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط" و "Final Visa" مطلبی مینویسن، سئوال میپرسن و یا زحمت میکشن جواب سایرین رو میدن
    تقاضا میشه در قسمت امضا (از منوی تنظیمات، ستون سمت راست، ویرایش امضا)، وضعیت کنونی خودشون تو پروسه درخواست ویزا بنویسن و آپدیت کنند
    حتی دوستانی که قصد اقدام برای ویزا رو دارند و هنوز درحال تکمیل مدارک هستند

این امر برای سایرین کمک خیلی بزرگیه و باعث کاهش برخی سئوالات دوستای دیگمون هم میشه

با سپاس
    آرمین
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidzzz نمایش پست ها

2- رشته من برقه، واسه دکترای برق هم پذیرش دارم، اما اگه پروپوزالی که به دانشگاه ارایه کرده باشیم، ارتباط با انرژی داشته باشه، تحت تاثیر تحریم های استرالیا علیه ایران قرار می گیره؟

سلام
    1. آره
    2. اطلاع ندارم
    3. فکر کنم بهتره با استادتون مشورت کنید.البته من که به استادم گفتم ، گفتن همونی رو بفرست که به دانشگاه دادی.البته پروپزال من جساس نبود ولی خوب به دلایلی 2تا پروپوزال داشتم.حالا شما هم با استادتون مشورت کنید فکر کنم اون بهتر بدونه

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidzzz نمایش پست ها

3-اصولن پورپوزال شما با پورپوزال دانشگاه چک میشه....همانطور که شما یه سری مدارک میفرستید.....دانشگاه هم یه سری مدارک میفرسته....برای چک کردن صحت اطلاعات داده شده....پس کوچکترین تغییر در پورپوزال....به خصوص رشته های حساسی مثل برق ...کار دستت میده
    2- این انرژی ربطی به هسته ای نظامی یا حتی کاربردهای دوگانه داره یا نه.....بزار مثال بزنم.... مدارهای الکتریکی وجود داره که هم کاربردهای صلح آمیز داشت...هم مباحث پیشرفته ترش تو همواپیما های نظامی به کار میره....این موضوع به مشکل میخوره...صرف انژی خودش دردسرساز نیست...مثلن کسایی که روی پیل سوختی کار میکنن...شما بسنج ببین کدومی....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ariamahsa نمایش پست ها
    همه چیز رو با جزئیات نوشتید؟یعنی مثلا سابقه کاری ها باید زمان شروع زمان پایان.سمت و بعضا اسم پروژه ای که روش کار کردید رو بنویسید
    رشتتون جز رشته های حساس نیس؟شاید به خاطر این ازتون تز ارشد رو خواستن.
    به نظر خودم که همه چیز رو نوشتم. تاریخ رو نوشتم. آزمایشگاهایی که کار می کردم و وظایفی که داشتم رو نوشتم.
    رشته فوق لیسانسم متالورژی بود و الان واسه بیومکانیک پذیرش دارم. فکر کنم رشته متالورژی حساس باشه. امیدوارم نخوان زیاد گیر بدن.

یه سوال دیگه. من واسه 1 فبریه باید اونجا باشم که محاله این امر. به نظر شما همین الان شورع ترم رو defer کنم؟؟ یا بذارم تا همون لحظه آخر بعد defer کنم؟؟

به نظر خودم که همه چیز رو نوشتم. تاریخ رو نوشتم. آزمایشگاهایی که کار می کردم و وظایفی که داشتم رو نوشتم.
    رشته فوق لیسانسم متالورژی بود و الان واسه بیومکانیک پذیرش دارم. فکر کنم رشته متالورژی حساس باشه. امیدوارم نخوان زیاد گیر بدن.

یه سوال دیگه. من واسه 1 فبریه باید اونجا باشم که محاله این امر. به نظر شما همین الان شورع ترم رو defer کنم؟؟ یا بذارم تا همون لحظه آخر بعد defer کنم؟؟
    چه عجله ای داری احمد جان، همیشه وقت داری دیفر کنی.
    اگه اشتباه نکنم از تاریخ CoE که بگذره و جواب نداده باشند ،خودشون می گن CoE جدید بفرست اگه هنوز قصد رفتن داری!(مستند نیست)
    سابکلاس573،لاج 25 سپتامبر 2012با مراجعه حضوری، دریافت شماره پرونده از اردن یک اکتبر ،درخواست انجام معاینه پزشکی و CoE و OSH هفت اکتبر
    ارسال CoE و OSHC پانزده اکتبر ، 24 اکتبر گرنت ویزا ، 29 اکتبر دریافت ویزا

Junior Member

دوستان سلام.

من سربازیم رو تو یه مرکز تحقیقاتی امریه بودم. به نظرتون لازمه این رو تو CV بیارم یا نه؟ اگه آره اصطلاح "امریه سربازی" رو چی ترجمه کنم؟

مرسی.

Member
    رشته و دانشگاه

نه چه کاریه الان دیفر کنید
    تازه بعضی از دانشگاه ها رو وقتی بهشون بگی ویزات نیومده ددلاین ترم جاری رو برات تغییر میدن! البته بعضی هاشون نه خیلی! مثل UNSW گفت فقط 2هفته بعد ددلاین میتونی بیای!هرچند 2هفته هم 2هفته است!ایشاله میاد ویزاتون.عجله نکنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)