صفحه 4 از 183 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

آقا من چقدر نگارانه این بودم ، خیالم را راحت کردی، ما چند سال پیشا استادمان میگفت برا دانشگاه پیل سختی سفارش داده بودن، نصفشو تو بندر یهکشوره خارجی میان راه توقیف کرده بودن به خاطره تحریما!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سواله ۵۴ فرم ۱۵۷ا پرسیده که آیا بیمه خدماته درمانی برای مدت اقامت در استرالیا دارید را چه باید پاسخ دهیم؟ نمیشود بعد از اخذ یا تایده VISA برای بیمه اقدام کرد؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط aria1365 نمایش پست ها
    سواله ۵۴ فرم ۱۵۷ا پرسیده که آیا بیمه خدماته درمانی برای مدت اقامت در استرالیا دارید را چه باید پاسخ دهیم؟ نمیشود بعد از اخذ یا تایده VISA برای بیمه اقدام کرد؟
    این بیمه رو خیلی روش انگشت میزارن....حتی بچه هایی رو که هم بورسشون بیمه داره....وادار میکنن یه چندماهی اضافه بخرن.....واقعیتش اینه که همه سعی میکنن این بیمه رو قبل از فرستادن مدارک تهیه کنند.....شما هم همین کارو بکن....کسی ندیدم این کارو بکنه...چون مدت ویزات رو از روی مدت بیمه ات تعیین می کنن...دیگه دوست خوبم خودت میدونی....با وجود این قیمت دلار میدونم خیلی گرون در میاد
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Iran university of science and technology

قطعا باید بیمه رو بفرستی.اونم 6 ماه بیشتر از طول تحصیل.مثلا ما که داریم واسه دکترامیریم.دقیقا 4 سال و 6 ماه گرفتم من.طول مدت ویزام هم دقیقا زده 4سال و 6ماه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ariamahsa نمایش پست ها
    قطعا باید بیمه رو بفرستی.اونم 6 ماه بیشتر از طول تحصیل.مثلا ما که داریم واسه دکترامیریم.دقیقا 4 سال و 6 ماه گرفتم من.طول مدت ویزام هم دقیقا زده 4سال و 6ماه!
    انوقت از کجا باید بخرمش؟ اگه ویسا ندادن یا از استرالیا برم ی کشوره دیگه چی میشه این بیمه؟
    ویرایش توسط aria1365 : January 23rd, 2013 در ساعت 10:01 PM

ApplyAbroad Veteran

انوقت از کجا باید بخرمش؟ اگه ویسا ندادن یا از استرالیا برم ی کشوره دیگه چی میشه این بیمه؟
    اینکه از کجا بخری و چقدر بخری...بستگی به دانشگاهت داره...که با کدوم شرکت قرارداد داره...یا توصیه میکنه از کجا بخر.....در صورت ندادن ویزا یا نرفتن به استرالیا پولت بهت برگردونده میشه...فقط لازمه بهشون اطلاع بدی.....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

مشکل اصلی اینه که بیرون هر جا برا پرینت میبرم هیچ کدومشون به غیر از adobe reader نرم افزار دیگه ای ندارن اونم که فایل رو باز نمی کنه......
    نمی دونم چی کار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط nano2010 نمایش پست ها
    سلام.
    میتونید Infix PDF Editor رو دانلود کنی و باش باز کنی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Newcastle Master of IT

دوست عزيز با نرم افزار Adobe Acrobat Pro امکان نوشتن روی فايل های PDF رو داريد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

خب شما 3 تا راه دارین:
    1- یه پرینتر بخرین !!!
    2- کیس خودتونو ببرین دم مغازه !!
    3- رو کامپیوتر خودتون Print کنید و pdf شو ببرین بیرون.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22 نمایش پست ها
    مشکل اصلی اینه که بیرون هر جا برا پرینت میبرم هیچ کدومشون به غیر از adobe reader نرم افزار دیگه ای ندارن اونم که فایل رو باز نمی کنه......
    نمی دونم چی کار کنم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22 نمایش پست ها
    نمی دونم چی کار کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط nano2010 نمایش پست ها
    خب شما 3 تا راه دارین:
    1- یه پرینتر بخرین !!!
    2- کیس خودتونو ببرین دم مغازه !!
    3- رو کامپیوتر خودتون Print کنید و pdf شو ببرین بیرون.
    بهترین راه حل برای تکمیل کامپیوتری PDF FORM های سفارت (مثل 157A و 1221) نرم افزار Adobe Acrobat Professional هست...براحتی قابلیت ذخیره تغییرات را به شما میده و بعد از اون، با هر نرم افزار pdf خونِ دیگه ای باز میشه...اگر برای پرینت بیرون میبرید،حتی اگر با Adobe Reader هم باز کنند، تغییرات ذخیره شده شما قابل رویت هست و در پرینت ظاهر میشن ولی دیگه قابل تغییر نیستن....
    ضمنا چون فرمها secured شده هستند، قابلیت PDF PRINT ندارن و اگر اینکار رو بکنید، تمام فیلد ها خالی میفتن تو فایل جدید
    لازم به ذکره که بهترین ورژن Acrobat، ورژن 8 هست که اگر درحین نصب به اینترنت کانکت نباشین، بعد از نصب، کرک دیگه از کار نمیفته....من ورژن 11 رو نصب کردم، بعد از مدتی unregistered میشه

در مورد سایر فرمهای PDF سفارت که بصورت PDF FORM نیستن (مثل postgrad supplementary information form) میتونین از Infix استفاده کنین و یا دستی بنویسید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)