صفحه 6 از 183 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    در مورد پاسپورت جدید.......تا اون صفحه ای که ویزا هست بعلاوه چند صفحه خالی................برای پاسپورت قدیم..............باز هم همین شکل............شروعش از صفحه پشت جلد باشه (از یابنده تقاضا میشود....)....پایانشم صفحه پشت جلد باشه (تذکرات....)
    یکی از دوستان گفته بودند کپی را برابر اصل نکرده بودند واسشون هم گرانت شده( صفحه قبل را ببینید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان دو تا سوال دارم :اول اینکه فرم ۱۲۲۱ جزو چک لیسته آورده شده در سایت اردن نیست! باید پر بشه؟ بعد اینکه تو همین فرم جوابه Flight/Ship details را باید دقیق نوشت؟ خوب من هنوز بلیت نخریدم!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط aria1365 نمایش پست ها
    یکی از دوستان گفته بودند کپی را برابر اصل نکرده بودند واسشون هم گرانت شده( صفحه قبل را ببینید)
    دوستان دو تا سوال دارم :اول اینکه فرم ۱۲۲۱ جزو چک لیسته آورده شده در سایت اردن نیست! باید پر بشه؟ بعد اینکه تو همین فرم جوابه Flight/Ship details را باید دقیق نوشت؟ خوب من هنوز بلیت نخریدم!
    بله درسته....میشه این کارو کرد....گفتم که فقط مهر دارالترجمه کافیه....چون خارجه و دادگستری فقط مهر دارالترجمه رو تایید میکنند...کار خاصی نمی کنند...اما کار از مهم کاری هم عیب نمی کنه...شما اگر این کارو انجام دادی..خیالت یه خورده راحت تره...همین...هر چند کلن به پروندت نگاه نمیکنن....فقط ورق میزنن...ببینن شکلاش قشنگتره....اگه بود...ویزات اوکی میشه

مرجع شما برای هر کاری...باید سایت سفارت استرالیا در ایران باشه نه اردن.....اگه شما سایت سفارت استرالیا تو المانو چک کنی...گفته فقط فقط انلاین قبول میکنیم مدارکو!.......پس حتمن باید این فرم 1221 پر شه....اون فرمتی که شما دارین مال 2009 هستش....تو فرمت 2012 این سوال حذف شده...ولی واسه همونم میتونی با یه آژانس تماس بگیری یه بلیط رزرو کنی...البته تاریخشو مواظب باش.....یا این که یه سر به سایت امارات یا قطری بزنی....یه پروازیو انتخاب کنی....مشخصاتشو بنویسی....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

بله درسته....میشه این کارو کرد....گفتم که فقط مهر دارالترجمه کافیه....چون خارجه و دادگستری فقط مهر دارالترجمه رو تایید میکنند...کار خاصی نمی کنند...اما کار از مهم کاری هم عیب نمی کنه...شما اگر این کارو انجام دادی..خیالت یه خورده راحت تره...همین...هر چند کلن به پروندت نگاه نمیکنن....فقط ورق میزنن...ببینن شکلاش قشنگتره....اگه بود...ویزات اوکی میشه

مرجع شما برای هر کاری...باید سایت سفارت استرالیا در ایران باشه نه اردن.....اگه شما سایت سفارت استرالیا تو المانو چک کنی...گفته فقط فقط انلاین قبول میکنیم مدارکو!.......پس حتمن باید این فرم 1221 پر شه....اون فرمتی که شما دارین مال 2009 هستش....تو فرمت 2012 این سوال حذف شده...ولی واسه همونم میتونی با یه آژانس تماس بگیری یه بلیط رزرو کنی...البته تاریخشو مواظب باش.....یا این که یه سر به سایت امارات یا قطری بزنی....یه پروازیو انتخاب کنی....مشخصاتشو بنویسی....
    ترم من جولای شروع میشه اما می خوام 3 ماه زودتر برم . اشکال نداره 3-4 ماه زودتر تاریخ را وارد کنم؟

ApplyAbroad Veteran

ترم من جولای شروع میشه اما می خوام 3 ماه زودتر برم . اشکال نداره 3-4 ماه زودتر تاریخ را وارد کنم؟
    نه اشکال خاصی که نداره...ولی تجربه نشون داده در اینجور موارد....3 تا 4 ماه زودتر....سفارت با ادم راه نمیاد...و دادن ویزا رو کش میدن تا نزدیک های شروع ترم.....بعد به تاریخ بیمه شما هم نگاه میکنن....اینا مهمه براشون....نگاه کنید ببینید بیمه شما از کی شروع میشه...همون حول و حوش انتظار ویزا رو داشته باشید...

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

ممنون دوستان
    یه سوال دیگه، اسم من خیلی سال پیش (زمانی که دبیرستان بودم) به عنوان همراه تو پاسپورت مادرم بوده و ویزا هم داشته و 3 سال هم خارج از کشور بودیم.
    اونو هم لازمه بفرستم یا نمیخواد؟
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

نه اشکال خاصی که نداره...ولی تجربه نشون داده در اینجور موارد....3 تا 4 ماه زودتر....سفارت با ادم راه نمیاد...و دادن ویزا رو کش میدن تا نزدیک های شروع ترم.....بعد به تاریخ بیمه شما هم نگاه میکنن....اینا مهمه براشون....نگاه کنید ببینید بیمه شما از کی شروع میشه...همون حول و حوش انتظار ویزا رو داشته باشید...
    باعرض معذرت من با مانی جان موافق نیستم
    من شروع ترمم 11 فوریه بود و 25 سپتامبر پرونده باز کردم و ویزام 29 روزه اومد.
    تجربه من نشون می ده که خیلی تفاوتی نباید بکنه و اگه زودتر تقاضای ویزا بکنید تاثیری در روند بررسی نداره.
    این تجربه ماست و تصمیم با شماست.
    موفق باشید
    سابکلاس573،لاج 25 سپتامبر 2012با مراجعه حضوری، دریافت شماره پرونده از اردن یک اکتبر ،درخواست انجام معاینه پزشکی و CoE و OSH هفت اکتبر
    ارسال CoE و OSHC پانزده اکتبر ، 24 اکتبر گرنت ویزا ، 29 اکتبر دریافت ویزا

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط medvahid نمایش پست ها
    باعرض معذرت من با مانی جان موافق نیستم
    من شروع ترمم 11 فوریه بود و 25 سپتامبر پرونده باز کردم و ویزام 29 روزه اومد.
    تجربه من نشون می ده که خیلی تفاوتی نباید بکنه و اگه زودتر تقاضای ویزا بکنید تاثیری در روند بررسی نداره.
    این تجربه ماست و تصمیم با شماست.
    موفق باشید
    بسیار سپاسگزارم وحید جان.....من اکثرن دوست هایی رو دیدم که ویزاشون طول کشیده....ولی بخت با شما یار بوده....بدین معنی هم ویزا رو دادن و هم خیلی زود دادن....
    فقط یه سوال......شما از تاریخ گرانت ویزا اجازه ورود به استرالیا رو دارید یا....نه یک تاریخ مشخص زده که از اون ببعد میتونید برید........
    یه موضوع دیگه ای هم فراموش کردم یادآوری کنم... مربوط به خوابگاه هستش....قطعن اگه دوستمون خوابگاه دانشجویی گرفته باشه.....شروعش تاریخی نزدیکای همون ماه جولای هستش....هر چه زودتر برید...باید در هتل اقامت کنه....و به همین دلیل هزینه بالا میره....البته ظاهرن به خرج شخصی دارن میرن.....این تجربه خودم بود که گفتم...چون سه روز زودتر از تاریخ شروع خوابگاه میخواستم برم...گفتن زودتر بیای باید بری اینترنشنال هوس و شبی 110 دلار بدی.....مبلغ این سه روز برابر 10 روز خوابگاه هستش!......

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    ممنون دوستان
    یه سوال دیگه، اسم من خیلی سال پیش (زمانی که دبیرستان بودم) به عنوان همراه تو پاسپورت مادرم بوده و ویزا هم داشته و 3 سال هم خارج از کشور بودیم.
    من هم همین شرایط را داشتم...البته با این تفاوت که من با خانواده ام دبی زندگی میکردم و احتیاجی به ویزا نداشت....اسم من هم داخل پاس مادرم بود...من اصلا حرفی از این داستان نزدم و مشکلی هم تو گرنت ویزا پیش نیامد.....قطعا پاس مادرتون تاریخش تمدید شده و پاس عوض شده...من فکر نمی کنم گفتنش اصلا ضرورتی داشته باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    ممنون دوستان
    '
    سلام
    البته در حضوره اساتید باتجربه اینجا شاید من نتونم درست پاسخ بدم. اما هرچه بیشتر visa از قبل داشته باشد و خارج هم بوده باشید برای صدور visa جدید بهتره. پس ویساهای قبلی را هم به سفارت ارایه کنید
    البته برای امریکا این تقریبا نتیجه عکس داره. یکی میگفت ۱۱ تا visa شنگن داشته و رجکت شده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)