صفحه 9 از 183 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط savalan_366 نمایش پست ها
    امروز با یکی از دوستان صحبت می کردم می گفت سفارت استرالیا به مدرک زبان PBT ویزا نمی ده چون دانشگاه پذیرش مشروط می ده بهت. می گفت فقط برا IBT و IELTS ویزا می دن. این درسته؟ آخه نمره تافل کاغذی من بالاتر از مینی مم دانشگاهه که! اگه کسی در این مورد اطلاعات موثق داره لطفا راهنمایی کنه. مرسیکم الله!
    در ضمن مدرک زبانی که سفارت می خواد همون کارنامه رو کپی کنیم براشون پست کنیم قبول می کنن؟
    تا اونجا كه من ميدونم واسه سابكلس 574 اصلا مدرك زبان رو لازم نيست بفرستين سفارت چون تو CoE دانشگاه مينويسه. حالا اينكه دانشگاه قبول ميكنه يا نه رو بايد تو سايت دانشگاه چك كنيد يا ازشون بپرسيد.

ولي همون كپي مدركو بذارين خوبه.
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics /sharif

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام و با تشکر از جاب هاتون
    برای کپی برابر اصل کردن پاسپورت و ارسال به امان مهر دارالترجمه و دادگستری کافیه یا وزارت خارجه هم می خواد؟
    پیشاپیش ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    با درود

دوست خوبم...لطفن سوال های مربوط به مدارکو فقط تو این بخش بپرس....الان تو بخش ویزای نهایی هم این سوالو پرسیدی......

شما تمام مدارکتو ترجمه می کنی...کپی برابر اصل...مهر خارجه هم نیاز هست.....بعد با پست میتونی هم بفرستی تهران و هم اردن.....اکثر بچه ها فرستادن مستقیم اردن.....با پست های بین المللی.....بعد در نهایت اگر ویزاتون زود اومد و وقت کافی برای برچسب (لیبل) ویزا داشتین....اصل پاسپورتو میبرین سفارت تو تهران.....بعد از دو هفته تا یک ماه واستون برچسب میزنن.....اصل مدارکو رو هم اصلن نیاز نیست بفرستین....

در مورد فیش هم....زنگ میزنی سفارت....وقت میگیری....میبری سفارت فیش و پاسپورت و coe....واست تعویض میکنن فیشو....دو تا فیش انگلیسی بهت میدن...که صورتی رو باید همراه مدارکت بفرستی....

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط royaa نمایش پست ها
    برای کپی برابر اصل کردن پاسپورت و ارسال به امان مهر دارالترجمه و دادگستری کافیه یا وزارت خارجه هم می خواد؟
    پیشاپیش ممنون
    بعضی از بچه ها با مهر دادگستری و خارجه فرستادن....برخی دیگه فقط مهمر مترجم....مشکلی هم پیش نیومده و ویزاشون داده شده...فقط کار از محکم کاری عیب نمی کنه....شما با مهر خارجه و دادگستری بفرست....میدونم هزینه داره ولی خیال ادم یه کوچو لو راحت میشه...که به خاطر این چیزا به پرونده گیر نمیدن
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط royaa نمایش پست ها
    پیشاپیش ممنون
    فقط مهر ناتی کافی هست. ببر دارالترجمه هایی که این مهر رو دارن خودشون می دونن چکار کنن. مهر ناتی کلا مهر مخصوص استرالیا و نیوزیلند هست و اعتبار داره در این کشورها و نیازی به مهر دادگستری و وزارت خارجه نیست. من هم خودم فقط مهر ناتی زدم و ویزا هم گرفتم.
    پذیرش و بورس از دانشگاه ملبورن- رشته: بیومکانیک، مقطع:Ph.D
    ارسال مدارک: 30 دسامبر 2012؛فایل نامبر، درخواست CV، مدیکال و چکیده تز دکترا: 13 ژانویه 2013؛ درخواست چکیده تز فوق لیسانس: 15 ژانویه 2013؛ انجام آزمایشهای پزشکی (مدیکال): 19 ژانویه 2013؛ گرنت شدن ویزا: 29 ژانویه 2013.

سلام
    سابقه کار و جاب آفر را بهتر هست فارسی بگیریم و ترجمه کنیم یا انگلیسی‌ بهتر هست؟
    مرسی‌

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط jo12345 نمایش پست ها
    سلام
    سابقه کار و جاب آفر را بهتر هست فارسی بگیریم و ترجمه کنیم یا انگلیسی‌ بهتر هست؟ مرسی‌
    تفاوتی نمیکنه..به جز این که اگر فارسی باشه باید هزینه اضافی ترجمه رو بدین....اگر بخواین رسمی کنید...که مهر مترجم باید بشه و باقی مراحل....تازه اگر مترجم متن انگلیسی شما رو قبول کنه!...

Junior Member

سلام
    چند سوال
    من می خواهم مدارکم را آنلاین برای ویزای 476 بفرستم. (تازه 7 روزه که لاج کردم)
    وکیل میگه برو پاسپورتت را برابر اصل کن. ولی من فکر کنم اشتباه می کنه چون اسکن پاسپورت باید معتبرتر از اسکن برابر اصل شده ی اون باشه!
    یک سوال دیگه این که من مدیکال و سوء پیشینه نگرفتم. صبر می کنم تا آفیسرم مشخص بشه. ولی تو مستندات نوشته که مدارک را تا 28 روز بعد لاج آپلود کنید. آیا دارم کار درستی می کنم؟

ApplyAbroad Veteran

این موضوع بیشتر برای ویزای دانشجویی هستسش...نمیدونم سوالتونو جای درستی مطرح کرده باشین....ولی من براساس ویزای دانشجویی به سوال های شما جواب میدم....

فکر کنم وکیلتون درست گفته....البته بچه های بودن که با مهر مترجم فرستادن و ویزاشون به مشکلی بر نخورده...ولی خوب خیلی کسای دیگه هم علاوه بر مهر مترجم....اونو بردن دادگستری و خارجه برابر اصل کردن....در ضمن اسکن هیچ چیزی برابر با ترجمه برابر اصل اون نمیشه...اگر اینجور بود که غمی نبود...کپی برابر اصل شده هر چیزی یه مدرک رسمیه....در صورتی که اسکن خالی یه تیکه کاغذ هستش.....البته بنده در مورد سیستم آنلاین شک دارم.....

دوستانی بودن که قبل از مشخص شدن حتی شماره پرونده...پیشاپیش رفتن و کارهای پزشکیشونو انجام دادن....منتظر تعیین مامور پرونده نشدن.......شما هم میتونید برید انجام بدید یا این که صبر کنید تا به شما ایمیل بزنن و بخوان که انجام بدید

Junior Member

با سپاس فراوان
    اگر آفیسر من بعد از 28 روز مشخص شود که احتمالا هم همین طور هست، باعث نمی شود که به دلیل تاخیر در فرستادن مدیکال و سوء پیشینه پرونده ی من ریجکت شود؟ چون گویا تا 28 روز از لاج کردن بیشتر فرصت ندارم . به این وکیل ها هم اعتماد چندانی ندارم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hesh نمایش پست ها
    با سپاس فراوان
    اگر آفیسر من بعد از 28 روز مشخص شود که احتمالا هم همین طور هست، باعث نمی شود که به دلیل تاخیر در فرستادن مدیکال و سوء پیشینه پرونده ی من ریجکت شود؟ چون گویا تا 28 روز از لاج کردن بیشتر فرصت ندارم . به این وکیل ها هم اعتماد چندانی ندارم.
    من اطلاع چندانی از این ویزا ندارم....ولی اگر فکر می کنی یا شنیدی یا وکیلت به شما گفته...انجام بده و بفرست....ولی تا اونجایی که من میدونم...اگر مدارکی کم باشه با شما تماس میگیرن و از شما میخوان که بفرستید....رد کردن پرونده به خاطر این چیزها صورت نمیگیره...هر چند به ما هم همینو گفتن ولی در عمل خودشون حرف خودشونو قبول ندارن...چون دایم تماس میگیرن و از شما درخواست مدرک میکنن...البته باز بگم این در مورد ویزای دانشجویی هست ....شما بهتر سوالهاتونو تو قسمت مربوطه بپرسید...حتمن بهتر نتیجه خواهید گرفت...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)